Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Tak by bylo najfajniej! Ale jak mysle o Twoich twixach to od razu widze dwoch przystojniakow!
    No ja tez sobie lubie wyobrazic dwoch takich dużych przystojniakow (juz dorosłych) mówiących do mnie takim niskim głosem: mamo, daj spokój! ;) A poza tym to byłoby dla mnie prawdziwe pole do popisu do bycia książkową wredna teściowa :) PODWÓJNĄ! Hyhyhyhyhyhy :)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, Bozia3, Żanet, Mega, moremi, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwazaj ,zebys nie musiala synkow ogladac tylko w Boze Narodzenie ;) , wiesz co zony potrafia zrobic z mezow :)
    Simba wrote:
    No ja tez sobie lubie wyobrazic dwoch takich dużych przystojniakow (juz dorosłych) mówiących do mnie takim niskim głosem: mamo, daj spokój! ;) A poza tym to byłoby dla mnie prawdziwe pole do popisu do bycia książkową wredna teściowa :) PODWÓJNĄ! Hyhyhyhyhyhy :)

    nick nieaktualny, Mega, megan8, moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    uwazaj ,zebys nie musiala synkow ogladac tylko w Boze Narodzenie ;) , wiesz co zony potrafia zrobic z mezow :)
    No i wlasnie dlatego jedna dziewczyna by sie przydała. Ja juz wiem, ze ewentualne synowe bedą mnie nienawidzieć - jestem zbyt zajebista ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, paszczakin, Bozia3, Mega, malgos741, moremi, nick nieaktualny, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    synek ponoc na zone wybiera kobiete "podobna" do swojej mamy , wiec synowa moze tez byc zajebista ;D
    Simba wrote:
    No i wlasnie dlatego jedna dziewczyna by sie przydała. Ja juz wiem, ze ewentualne synowe bedą mnie nienawidzieć - jestem zbyt zajebista ;)

    nick nieaktualny, Mega, megan8, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    synek ponoc na zone wybiera kobiete "podobna" do swojej mamy , wiec synowa moze tez byc zajebista ;D
    O nieeee, nie pomyślałam o tym.....
    Nie dość ze bedą zajebiste to jeszcze młode. Jak ja to zniosę? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 14:12

    iwcia77, Alis, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie dosc ze moze byc zajebista to jescze na pewno duuuzzzooo mlodsza ;D
    Simba wrote:
    O nieeee, nie pomyślałam o tym.....

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica poczytałam o tych torbielach luteinowych (zazwyczaj chodzi o torbiele ciałka żółtego) i wychodzi, że progesteron też jest wydzielany ale słabszy. czyli tempka też się podnosi w drugiej fazie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej takie upały że ledwo żyję dlatego tylko czasami klikam;-)Simba super że z dzieciakami ok powiedz na kiedy teraz masz termin porodu po zmianie?pozdrawiam wszystkie dziewczyny

    Simba, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest jeszcze jedna opcja- synek nie znajdzie zadnej zony, ktora dorownalaby w zajebistosci jego mamie i do konca zycia bedzie przy tobie :)
    Simba wrote:
    O nieeee, nie pomyślałam o tym.....
    Nie dość ze bedą zajebiste to jeszcze młode. Jak ja to zniosę? ;)

    Mega, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no nie dosc ze moze byc zajebista to jescze na pewno duuuzzzooo mlodsza ;D
    No wlasnie sie zedytowalam jak ta straszna prawda do mnie dotarła

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama78 wrote:
    Hej takie upały że ledwo żyję dlatego tylko czasami klikam;-)Simba super że z dzieciakami ok powiedz na kiedy teraz masz termin porodu po zmianie?pozdrawiam wszystkie dziewczyny
    Na 27 stycznia, ale mój gin i tak mi zapowiada koniec grudnia.

    iwcia77, nick nieaktualny, megan8, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    jest jeszcze jedna opcja- synek nie znajdzie zadnej zony, ktora dorownalaby w zajebistosci jego mamie i do konca zycia bedzie przy tobie :)
    Fuuuuuuck, to juz wole chujowe synowe...

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mamy go zawiozlam... Ale ona jutro rano na tydz. wyjeżdża...... szukam naianki na cito!!!!
    polarmiś wrote:
    To jak sobie radzisz bez niani? Do pracy z malym jezdzisz?

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    taaa gadanie do miesięcznego dziecka jest bardzo skuteczne :) podobnie jak klocki lego...:)
    Bozia, wszystko jest kwestia gustu. Mozesz zawsze zaczac mowic do dziecka, jak ono juz bedzie Tobie odpowiadac na pytania. Ja tam bede troche wczesniej. :P
    A klocki sa od 6 m zycia, ale pamietam, ze Ty tego ze swoim nie lubilas robic. Ja zabawe z dzieckiem uwielbialam.
    Kolejny dowod na to, ze jestesmy rozne. :)

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę ograniczyć przekleństwa. Przecież ja matka będę!

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Do mamy go zawiozlam... Ale ona jutro rano na tydz. wyjeżdża...... szukam naianki na cito!!!!
    Kurcze, slabo...

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kurcze masz wyzwanie...a jak idzie? ciezko jest?
    MartaDidinio wrote:
    Do mamy go zawiozlam... Ale ona jutro rano na tydz. wyjeżdża...... szukam naianki na cito!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica i znalazłam coś takiego

    w LUF z niepękniętego pęcherzyka uwalnia się progesteron w niskim stężeniu i on daje "złudzenie" prawidłowego cyklu. W odróżnieniu od PCOS, gdzie nie pęka pęcherzyk i nie uwalnia się progesteron, zaburzona jest oś podwzgórzowo - przysadkowo - jajnikowa i nie mamy miesiączki, nie dojrzewa endometrium, najczęściej mamy do czynienia z długimi cyklami.


    LUF. Zwykle w ciągu 38 godzin od wyrzutu LH pęcherzyk pęka, jednak przy tym zaburzeniu oocyt nie zostaje uwolniony. Może to być spowodowane problemami hormonalnymi - złą pracą przysadki i zbyt niskim stężeniem LH. Przyczyną może też być zespól policystycznych jajników. Zaburzenie wykrywa się dzięki badaniom USG i testom na LH. Czasem niepęknięty pęcherzyk przekształca się w ciałko żółte bez uwolnienia jajeczka, dlatego też testy na progesteron w drugiej fazie cyklu mogą nie wykazywać nieprawidłowości, a w przypadku mierzenia temperatury podstawowej ciała obserwuje się hipertermię. Leczenie polega na podawaniu hCG, jeśli problem spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Przy PCOS pomaga laparoskopia i "nakłuwanie" jajników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 15:00

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba gratuluję wspaniałych wieści :-D <3
    Przez to, że o Twoich dzieciach cały czas mowiny Twixy to ją też tam widzę chłopaków, ale to tylko nasza wyobraźnia ;-)
    Mam hujowy dzień w pracy! :-(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Żanet, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj bidulko <3 nie daj sie!
    Sabina wrote:
    Simba gratuluję wspaniałych wieści :-D <3
    Przez to, że o Twoich dzieciach cały czas mowiny Twixy to ją też tam widzę chłopaków, ale to tylko nasza wyobraźnia ;-)
    Mam hujowy dzień w pracy! :-(

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 3997 3998 3999 4000 4001 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ