Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Może dzieci przyzwyczajają się że jak je nosimy w brzuch to też jest jakiś rodzaj, bujania czy wibracji. Zasypiają też świetnie w samochodach :) Dzięki leżaczkowi bujaczkowi, można spokojnie pójść do łazienki czy zrobić cokolwiek :) Poprzednio sprawdził się znakomicie.
    Przypinasz dziecko pasami w zwyklym bujaczku i tez idziesz do lazienki ;)zawsze mozna wziac bujaczek z soba - ja tak robilam z corka.
    Jakos mi sie te bujaczki z milionem funkcji ciagle sie wydaja podejrzane. ;) A jak juz maja nagrany dzwiek bicia serca, to w ogole porazka. Odczlowieczajace takie. Zeby one chociaz piersia karmily. ;)

    Simba, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję listę :)

    Miłego dnia :)

    Ostatni rok tak mi dał w kość, że nawet nie zauważyłam, że nic mi się nie śni. Dwa tygodnie temu zamknęłam pewną sprawę ze swojego życia (dzięki czemu mam nadzieję, że spadł mi poziom kortyzolu) i od niedzieli codziennie coś mi się śni. Nawet nie wiecie jak mnie to cieszy :D

    nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, nick nieaktualny, Żanet, AsiaPoli, Mega, Simba, nick nieaktualny, Alis, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obecna!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    obecna!
    Dzieciaki juz w lawkach, a Pani ciagle na wakacjach. I nawet znaku zycia nie da! Pocztowke by mogla klasie przyslac. ;)

    iwcia77, moremi, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A wiecie że nie powinno się łączyć pomidora i zielonego ogórka? Zabijają sobie nawzajem witaminy
    A pomidor ogórkowi co zabije? Przecież ten ostatni to sama woda ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Przypinasz dziecko pasami w zwyklym bujaczku i tez idziesz do lazienki ;)zawsze mozna wziac bujaczek z soba - ja tak robilam z corka.
    Jakos mi sie te bujaczki z milionem funkcji ciagle sie wydaja podejrzane. ;) A jak juz maja nagrany dzwiek bicia serca, to w ogole porazka. Odczlowieczajace takie. Zeby one chociaz piersia karmily. ;)
    pusurek nie bądź zacofaną starą ciotką - to, że 13 lat temu bujałaś dziecko w zwykłym leżaczku nie znaczy, że teraz mamuśki robią tak samo....więc nie bądź sknerą i niech chłop kupi, jeśli chce bujaczek z wibrą - bo mówię Ci, że działa super na dzieci...:)

    kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A pomidor ogórkowi co zabije? Przecież ten ostatni to sama woda ;)
    simba pytałam ginkę o te blizny gąsieniczki nasze po laparo - taki ich urok i takie zwykle są - natomiast radziła mi, żeby tego w ciąży teraz niczym nie paćkać - a to, że kolor ja mam brązowy - wynika z pigmentu ciążowego - tego samego, od którego sutki ciemnieją, robią się te linie na brzuchu itp...:)

    Simba, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wróciłam z badań.
    Ulga po prostu - dzieciaki ok, jeden i drugi przeziernosc karkowa 1,4, wzrost 7cm. Pobrali mi krew do PAPPA za tydzien wyniki. Trafiłam na genialna babkę - miałam ochotę ja ucałować po badaniu. Wyjaśniła mi co i jak dalej w zależności od rezultatów. Ten test z krwi o najwyższym wskaźniku wykrywalności wad (przynajmniej w ciążach pojedynczych) kosztuje tutaj 470 eur, czyli chyba podobnie jak wszędzie.
    Jeden twixik od początku jest model, ustawia sie do zdjeć i współpracuje, a drugi sie dupa wypina, no ale pokazali co mieli pokazać. Cieszę sie :)

    kapturnica, iwcia77, Żanet, nick nieaktualny, AsiaPoli, paszczakin, moremi, ania.g, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, gosia7122, malgos741, Viv78, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    simba pytałam ginkę o te blizny gąsieniczki nasze po laparo - taki ich urok i takie zwykle są - natomiast radziła mi, żeby tego w ciąży teraz niczym nie paćkać - a to, że kolor ja mam brązowy - wynika z pigmentu ciążowego - tego samego, od którego sutki ciemnieją, robią się te linie na brzuchu itp...:)
    O super, ze sie o to dowiedziałas :)

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simba, a zasugerowała juz płeć? Bo mnie nie chcieli powiedziec na gnenetycznych, zeby nie namieszać - kazali czekać do 16-17 tygodnia...

    FZuMp1.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    simba pytałam ginkę o te blizny gąsieniczki nasze po laparo - taki ich urok i takie zwykle są - natomiast radziła mi, żeby tego w ciąży teraz niczym nie paćkać - a to, że kolor ja mam brązowy - wynika z pigmentu ciążowego - tego samego, od którego sutki ciemnieją, robią się te linie na brzuchu itp...:)


    Kurcze az poszlam popatrzyc na swoje blizny po laparo ..I fakt gasienice jak sie patrzy =D

    Simba, iwcia77, Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    simba, a zasugerowała juz płeć? Bo mnie nie chcieli powiedziec na gnenetycznych, zeby nie namieszać - kazali czekać do 16-17 tygodnia...
    Nie chciała powiedziec z tego samego powodu

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNKI. NIE CHCE PRZESZKADZAĆ, ALE NIECH KTÓRAŚ SPOJRZY NA TEN MÓJ CHOLERNY WYKRES I POWIE MI CO W TYM CYKLU BYŁO NIE TAK? JA JESTEM CIEMNA ZUPEŁNIE W TE KLOCKI A NIKT NIE UMIE MI NIC PODPOWIEDZIEĆ. NIE SZUKAM DIAGNOZY TYLKO PORADY. PIERWSZA FAZA TEMPERATUR BYŁA KIEPSKA- TO WIEM SAMA- BYŁAM CHORA, WIEC ZA WIELE TO ONA NIE POWIE, ALE TERAZ TA FAZA LUTEALNA SIĘ PRZEDŁUŻA, TESTY NEGATYWNE, @ BRAK. MAM CYKLE 28-40 DNI ( OSTATNIO TAK RACZEJ TRZYMAJĄ SIĘ 35) . DO TEJ PORY NIE PRZYGLĄDAŁAM SIĘ TAK SZCZEGÓŁOWO , WIEC NIE WIEM,CZY ZAWSZE MAM TAKA FAZĘ TYLE DNI CZY NIE. DLATEGO ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ZE NIE MA Z CZYM PORÓWNAĆ, ALE CHOCIAŻ POBIEŻNIE TEN CYKL- JAK TO POWINNO BYĆ? PRZEPRASZAM ZA CAPS LOCKA- JUŻ MI SIĘ NIE CHCE POPRAWIAĆ
    d586061eb04e8e8afa42b16dbc5d20f8.png

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No amelia po 1dnym wykresie trudno cokolwiek powiedziec..Ale sama wiesz , ze na proces zaciazenia wplywa tyle skladowych , min jakosc jajek , nasienia endometrium,ze niestety ciezko powiedziec przeciez co moglo byc nie tak....
    Tak naprawde bez monitoringu ciezko powiedziec kiedy byla domniemana owulacja i czy cykl ci sie wydluza czy nie
    Nie pozostaje ci nic innego jak pocwiczyc nad cierpliwoscia i poobserwowac swoje cykle..Wtedy poznasz mniej wiecej kiedy moze byc owulacja..Jakiej dlugosci sa twoje fazu lutealne itd..Chyba nikt ci nie odpowie na pytanie co poszlo nie tak w tym cyklu,....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 12:46

    iwcia77, Simba, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocie- sciskam <3 za te dobre wiadomosci :)
    Simba wrote:
    Dobra, wróciłam z badań.
    Ulga po prostu - dzieciaki ok, jeden i drugi przeziernosc karkowa 1,4, wzrost 7cm. Pobrali mi krew do PAPPA za tydzien wyniki. Trafiłam na genialna babkę - miałam ochotę ja ucałować po badaniu. Wyjaśniła mi co i jak dalej w zależności od rezultatów. Ten test z krwi o najwyższym wskaźniku wykrywalności wad (przynajmniej w ciążach pojedynczych) kosztuje tutaj 470 eur, czyli chyba podobnie jak wszędzie.
    Jeden twixik od początku jest model, ustawia sie do zdjeć i współpracuje, a drugi sie dupa wypina, no ale pokazali co mieli pokazać. Cieszę sie :)

    Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, ale jakoby mnie nie było, myślałam, że zamorduję księgową...
    Źle mnie zgłosiła do deklaracji w ZUSie, a do US trzeba było złożyć korektę zeznania, pytam się za co ja jej płacę???

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, Alis, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Przypinasz dziecko pasami w zwyklym bujaczku i tez idziesz do lazienki ;)zawsze mozna wziac bujaczek z soba - ja tak robilam z corka.
    Jakos mi sie te bujaczki z milionem funkcji ciagle sie wydaja podejrzane. ;) A jak juz maja nagrany dzwiek bicia serca, to w ogole porazka. Odczlowieczajace takie. Zeby one chociaz piersia karmily. ;)
    Ten mój ma tylko wibracje jako dodatkową funkcję. A bujaczek faktycznie można do łazienki wstawić.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    pusurek nie bądź zacofaną starą ciotką - to, że 13 lat temu bujałaś dziecko w zwykłym leżaczku nie znaczy, że teraz mamuśki robią tak samo....więc nie bądź sknerą i niech chłop kupi, jeśli chce bujaczek z wibrą - bo mówię Ci, że działa super na dzieci...:)
    Jestem oldskoolowa i dobrze mi z tym :-P wole pogadac do dziecka, kiedy marudzi, bo sie nudzi, a zwolennikiem bujania czy noszenia przed snem nie bylam nigdy. A za ta cene kupilabym fajna paczke Lego.

    Mega lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, świetne wieści :)

    Simba lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jestem oldskoolowa i dobrze mi z tym :-P wole pogadac do dziecka, kiedy marudzi, bo sie nudzi, a zwolennikiem bujania czy noszenia przed snem nie bylam nigdy. A za ta cene kupilabym fajna paczke Lego.
    taaa gadanie do miesięcznego dziecka jest bardzo skuteczne :) podobnie jak klocki lego...:)

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 3994 3995 3996 3997 3998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ