Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No wlasnie! :D Nigdy w zyciu nie bylam kablem i dopiero teraz widze, jakie to fajne! :D :P
    Kabel i w dodatku dewiant

    Reni, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    przeczytałam cały artykuł i mam nadzieję , że wygra
    http://wyborcza.pl/duzyformat/1,139594,16332695,Drzyjcie__rodzice__Dorosle_dzieci_pozywaja_za_zle.html
    A ja nie wiem.
    Starzy mi sie nie podobaja, ale ten koles tez nie bardzo :-/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba przydałaby Ci się taka koszulka...jak już będziesz miała brzuch i Simon z przodu ;-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/af85905adce6.jpg

    Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widziałam ich więc nie wiem czy mi się podobają ;-)
    Simba wrote:
    A ja nie wiem.
    Starzy mi sie nie podobaja, ale ten koles tez nie bardzo :-/

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    przeczytałam cały artykuł i mam nadzieję , że wygra
    http://wyborcza.pl/duzyformat/1,139594,16332695,Drzyjcie__rodzice__Dorosle_dzieci_pozywaja_za_zle.html
    Czytalam, 2 tyg temu bylo to glosne.
    Ale Reni, tak zyja ludzie na wsiach, polska wies to jeszcze w wielu miejscach ciemnogrod. Ludzie nie maja kanalizacji i pradu, a dzieci po 15 cioro, bo w zyciu o antykoncepcji nie slyszeli. Uposledzenia albo nizsze funkcjonowanie rodzicow tez sa czeste, niestety.
    No mial koles pecha, nie kazde dziecko ma dobry start w zyciu. Ale stanal na nogi, skonczyl studia, niech zacznie zyc swoim zyciem, a nie rozpatrywac caly czas koszule w krate czy bole brzucha, bo nawet to 200 tys mu nie pomoze.
    A gdyby kazdemu malolatowi przyszlo do glowy pozywac swoich starych za zmarnowanie zycia, to by sady nic innego nie robily. Mam nadzieje, ze tak nie bedzie.

    Simba, kapturnica, Andzia33, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Simba przydałaby Ci się taka koszulka...jak już będziesz miała brzuch i Simon z przodu ;-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/af85905adce6.jpg
    Niezlaaaaaa :)
    Juz mam troche brzucha. Wieczorem wiecej

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, a czy juz kupilas podkladki dla Twixow? ;)

    Simba lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Czytalam, 2 tyg temu bylo to glosne.
    Ale Reni, tak zyja ludzie na wsiach, polska wies to jeszcze w wielu miejscach ciemnogrod. Ludzie nie maja kanalizacji i pradu, a dzieci po 15 cioro, bo w zyciu o antykoncepcji nie slyszeli. Uposledzenia albo nizsze funkcjonowanie rodzicow tez sa czeste, niestety.
    No mial koles pecha, nie kazde dziecko ma dobry start w zyciu. Ale stanal na nogi, skonczyl studia, niech zacznie zyc swoim zyciem, a nie rozpatrywac caly czas koszule w krate czy bole brzucha, bo nawet to 200 tys mu nie pomoze.
    A gdyby kazdemu malolatowi przyszlo do glowy pozywac swoich starych za zmarnowanie zycia, to by sady nic innego nie robily. Mam nadzieje, ze tak nie bedzie.
    Troche racji w tym jest. Ale z drugiej strony z tymi zebami to przegiecie, bo na dom, samochod kasa jest, a nie ma na podstawowe potrzeby. Ten ciemnogrod "rozumi" co to znaczy pokazac sie przed sasiadem, a nie rozumie podstawowych potrzeb higienicznych i zdrowotnych? Cos to sie nie klei.
    Moze jak bedzie precedens, to sie niektorym w mozgownicy ruszy?

    Reni, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam je.. fajne
    Pusurek wrote:
    Simba, a czy juz kupilas podkladki dla Twixow? ;)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Simba, a czy juz kupilas podkladki dla Twixow? ;)
    Jakie znowu podkladki? o_O ?

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    To znowu sa rozne szkoly pepkowe? W No tez sie niczym nie przemywa, ale dosc czesto dzieje sie jednak cos i wtedy polozna lapisuje kikutek, bo jest stan zapalny.
    W Pl zawsze byl spiryt w robocie. Juz jest passe? E, ja bede spirytowac chyba. Na wszelki wypadek. ;)
    No teraz jest inna szkoła. U nas się sprawdziło. Jeśli będziesz uważała tak jak napisałam żeby nie zamoczyć, to nic się nie stanie. Oczywiście pieluszki nie zakładałam na pępek. On był odkryty.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jakie znowu podkladki? o_O ?
    No prosz Cie no... W zeszlym tygodniu podsylalam linka.
    http://www.zooplus.pl/shop/koty/automatyczne_poidelka_karmniki/podkladki_pod_miske/438083
    Myslalam, ze juz zamowione. ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No prosz Cie no... W zeszlym tygodniu podsylalam linka.
    http://www.zooplus.pl/shop/koty/automatyczne_poidelka_karmniki/podkladki_pod_miske/438083
    Myslalam, ze juz zamowione. ;)
    Aaaaaaa - myslisz ze to dobry pomysl zeby dzieci jadly z kociej miski z podlogi? Bo ja je planowalam karmic piersia...

    Reni, Bozia3, iwcia77, Andzia33 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam takich, są bardzo praktyczne.

    http://www.matopat24.pl/podklady-higieniczne-seni-soft-60x60cm-30szt-,742_316,779,1.html

    Żanet lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe ale to chyba nie o takie chodziło ;-)

    Simba lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Caffe ale to chyba nie o takie chodziło ;-)
    A to znaczy, że nie uważałam na lekcji :P

    Reni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Troche racji w tym jest. Ale z drugiej strony z tymi zebami to przegiecie, bo na dom, samochod kasa jest, a nie ma na podstawowe potrzeby. Ten ciemnogrod "rozumi" co to znaczy pokazac sie przed sasiadem, a nie rozumie podstawowych potrzeb higienicznych i zdrowotnych? Cos to sie nie klei.
    Moze jak bedzie precedens, to sie niektorym w mozgownicy ruszy?
    No ale czy to nie jest typowe wiejskie zachowanie? W domu segment na wysoki polysk i krysztaly, a w paszczy prochnica na calego? Nie dla kazdego zdrowe zeby to podstawowe potrzeby, niestety. Jak jesc co jest i na grzbiet wlozyc, to to jest najwazniejsze. A jakie to zarcie i jakie to ubranie, to juz inna sprawa.
    Trzeba by zmienic mentalnosc ludzi, a myslisz, ze to proste jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Aaaaaaa - myslisz ze to dobry pomysl zeby dzieci jadly z kociej miski z podlogi? Bo ja je planowalam karmic piersia...
    Nie no, polozysz je na stole, jak juz beda jadly z talerzykow. Albo z miseczek, jak wolisz. ;)

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Caffe ale to chyba nie o takie chodziło ;-)
    Ale te od caffe przeklejam do drogerii.
    Caffe, pytanie mam jesli chodzi o te podklady. Za kazdym razem jak zmieniasz malemu pieluche, to taki podklad zmieniasz?
    Widze ze 30 sztuk to koszt 30 zl. Jak czytam ze w pierwszym okresie blizniaki zuzywaja 18-20 pampersow dziennie + te podklady za kazdym razem, to zaczelam sie zastanawiac co sprzedac w pierwszej kolejnosci...

    caffe, kapturnica, Mango, Andzia33, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No ale czy to nie jest typowe wiejskie zachowanie? W domu segment na wysoki polysk i krysztaly, a w paszczy prochnica na calego? Nie dla kazdego zdrowe zeby to podstawowe potrzeby, niestety. Jak jesc co jest i na grzbiet wlozyc, to to jest najwazniejsze. A jakie to zarcie i jakie to ubranie, to juz inna sprawa.
    Trzeba by zmienic mentalnosc ludzi, a myslisz, ze to proste jest?
    Moze i jest - nie wiem, nie znam sie. Mysle ze wies wsi nie rowna i ze sa domy, w ktorych po prostu na nic nie ma (na krysztaly tez nie) i o to ciezko miec do ludzi pretensje. Zdaje sobie sprawe jak ciezko zmienic ludziom mentalnosc, dlatego moze dobrze, ze takie sprawy sie naglasnia. Ale podkreslam - ten gosc tez mi sie nie wydaje do konca w porzadku.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 4026 4027 4028 4029 4030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ