Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha - pytałam lekarki swoją o te zawroty głowy które mam teraz w nocy - jak po dobrym haju....:)Mówiła, żeby nie spać na wznak, bo na jakąś tam żyłę se uciskam czy coś....mam spać jak najwięcej na lewym boku - ale czemu na lewym to już nie wiem....budyń, panie budyń......

    Żanet, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simba - produkty z Twojej strony zajebiste - ale ceny....:)

    Simba lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja nie kupowałam tych rogali - bo ja sobie nie wyobrażam spania z czymś takim między nogami...a jakbym się chciała przewrócić na drugi bok - to cały ten rogal ciągnę za sobą, a co za tym idzie kołdrę z M. i tak dalej??? Moja wyobraźnia tego nie ogarnia chyba.....wychodzi na to, że od Pusura nie wyszłabym nawet po jej sugestiach po 5 godzinach - taki debil ze mnie...:)
    nie przesadzaj z tym debilizmem, trafilas do domu po naszym spotkaniu? trafilas, to znaczy ze bedzie dobrze :)

    Bozia3, moremi, Reni, Simba, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja nie kupowałam tych rogali - bo ja sobie nie wyobrażam spania z czymś takim między nogami...a jakbym się chciała przewrócić na drugi bok - to cały ten rogal ciągnę za sobą, a co za tym idzie kołdrę z M. i tak dalej??? Moja wyobraźnia tego nie ogarnia chyba.....wychodzi na to, że od Pusura nie wyszłabym nawet po jej sugestiach po 5 godzinach - taki debil ze mnie...:)
    No ale co zrobisz? Nic nie zrobisz :P
    Prawda jest,ze rogal jest duzy i trzeba sie do niego przyzwyczaic - ale to chyba jak do obecnosci kazdego ciala obcego w lozku. ;)
    Ja musze miec cos pomiedzy kolanami, komfort dla stawow wiekszy. :)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aha - pytałam lekarki swoją o te zawroty głowy które mam teraz w nocy - jak po dobrym haju....:)Mówiła, żeby nie spać na wznak, bo na jakąś tam żyłę se uciskam czy coś....mam spać jak najwięcej na lewym boku - ale czemu na lewym to już nie wiem....budyń, panie budyń......
    Aha, i wiem co to sa te skurcze lydek o ktorych mowillas, mialam wczoraj w nocy, straszne!

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej własnie czytam o masażu krocza.. bo coś jestem z wiedzą do tyłu....
    iiiiiiiiii że to się masuje weeeeeeeew??
    żart?... moja przyjaciółka mówiła ostatnio, że jej położna robiła ..caałą dłonią..qrwa to mnie przerasta.. a nie wystarczy wibrator w takim razie..
    czego jeszcze nie wiem

    wtf083.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 15:36

    moremi, Żanet, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Andzia33, Niuta, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aha - pytałam lekarki swoją o te zawroty głowy które mam teraz w nocy - jak po dobrym haju....:)Mówiła, żeby nie spać na wznak, bo na jakąś tam żyłę se uciskam czy coś....mam spać jak najwięcej na lewym boku - ale czemu na lewym to już nie wiem....budyń, panie budyń......
    Zyla glowna dolna nie jest uciskana na lewym. Masz lepsze krazenie i prace nerek. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ej własnie czytam o masażu krocza.. bo coś jestem z wiedzą do tyłu....
    iiiiiiiiii że to się masuje weeeeeeeew??
    żart... moja przyjaciółka mówiła ostatnio, że jej położna robiła ..caałą dłonią..qrwa to mnie przerasta.. a nie wystarczy wibrator w takim razie..
    czego jeszcze nie wiem
    Reniek, nie czytaj takich rzeczy bo Ci sie odechce zachodzenia ;)

    Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    sie okaże, że do końca wakacji wszystkie urodzą

    i zostanę sama :-(
    może chociaż Andżej wróci

    przeciez ja jestem :)

    Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    większość psów niestety ryćka wszelkiego rodzaje poduszki ;-)
    Pusurek wrote:
    To zalezy, pies moze byc wielofunkcyjny. Moze sluzyc do ogrzewania albo do uspokokajania ktoregos z Twixow, jakby plakal, bo mu cycek z buzi wypadl. ;) Mysle, ze mozna znalesc z milion zastosowan psa na rogalu. ;)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jesteś ale jak będziesz się starać o rodzeństwo dla Tomka to będziesz dłużej więc jesteś już na listę wpisana ;-) na kolejne miesiące
    EwaT wrote:
    przeciez ja jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 15:42

    EwaT, Simba, moremi, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    większość psów niestety ryćka wszelkiego rodzaje poduszki ;-)
    Na pewno nie jorki i czilaly :P

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    nie przesadzaj z tym debilizmem, trafilas do domu po naszym spotkaniu? trafilas, to znaczy ze bedzie dobrze :)
    no ledwo, ledwo trafiłam..;)

    a jak Cię łapią skurcze łydek - kup sobie magnez z potasem np. ASPARGIN....ja miałam tak po 6-7 w nocy..:)

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no jesteś ale jak będziesz się starać o rodzeństwo dla Tomka to będziesz dłużej więc masz już na listę wpisana ;-) na kolejne miesiące
    to wyglada na to ze w trojke zostaniemy.... ;) chociaz ja na odwyku jestem...

    Reni, iwcia77, moremi, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo one straszą..
    jak nie krocze nacięte i to okazuje się nie tak - a tak I czyli jadą do tyłka
    to już wiem dlaczego ta lewatywa!,żeby przy nacięciu się kupsko nie ulało..
    to teraz te masaże krocza...
    nie nie nie .... boszz jak boli mnie głowa!
    Bursztyn wrote:
    Reniek, nie czytaj takich rzeczy bo Ci sie odechce zachodzenia ;)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Andzia33, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    no ledwo, ledwo trafiłam..;)

    a jak Cię łapią skurcze łydek - kup sobie magnez z potasem np. ASPARGIN....ja miałam tak po 6-7 w nocy..:)
    bede musiala, ten bol byl paskudny, pierwszy raz taki mialam i dodatkowo nie jestem w ciazy....sprawiedliwe to to nie jest

    Bozia3, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no bo one straszą..
    jak nie krocze nacięte i to okazuje się nie tak - a tak I czyli jadą do tyłka
    to już wiem dlaczego ta lewatywa!,żeby przy nacięciu się kupsko nie ulało..
    to teraz te masaże krocza...
    nie nie nie .... boszz jak boli mnie głowa!
    renek..zafundujesz sobie cesarkę - widzisz, że robi sie modna...i będzie luz....piczkins nówka nieśmigana...a brzuch zarośnie...:)

    EwaT, iwcia77, nick nieaktualny, Andzia33, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te skomlery przede wszystkim
    Pusurek wrote:
    Na pewno nie jorki i czilaly :P

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Na pewno nie jorki i czilaly :P
    a jorki - te rozdarte paskudztwa - to w ogóle psy? ;) :) one nawet sierści porządnej nie mają, tylko jakieś włosy czy coś...normalnie jak pedały wśród facetów...:)

    ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, Andzia33, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    renek..zafundujesz sobie cesarkę - widzisz, że robi sie modna...i będzie luz....piczkins nówka nieśmigana...a brzuch zarośnie...:)
    wlasnie! :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 4032 4033 4034 4035 4036 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ