Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 lipca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...no ale czuje sie taka nieuzyteczna :(
    polarmiś wrote:
    Jakbys siedziala tu 1,5 roku tez bys wiedziala:-) ale dobrze ze nie musialas.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 31 lipca 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ...no ale czuje sie taka nieuzyteczna :(
    Spokojnie. 9 miesięcy ciąży. Później karmienie i znowu ciąża. Specjaliści od położnictwa też są poszukiwani ;)
    Dobranoc :)

    Mega, Alis, kapturnica, caffe, iwcia77, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ...no ale czuje sie taka nieuzyteczna :(
    No nie przesadzaj ;)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi gdzie mozna dostać takiego powera jak teraz ciebie rozpiera? Przydałby mi sie ;)

    moremi, Mango, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi jeszcze to znalazlam:

    cytuję z "Endokrynologii ginekologicznej"
    Istotna jest ocena wzajemnej proporcji obu gondotropin. W przypadku prwidłowego cyklu miesiączkowego stosunek LH/FSH jest zbliżony do 1 (z wyjątkiem jajeczkowania), a w niewydolności podwzgórzowo-przysadkowej ulega on nieznacznemu zmniejszeniu do 0,5 - 0,6, a w PCOS wzrasta powyżej 1,5-3.
    i dalej:
    Niewydolność ciałka żółtego spowodowana jest niedostatecznym wydzielaniem progesteronu (...) Przyczyny tego mogą być różne, spadek produkcji FSH w fazie pomiesiączkowej, nieprawidłowe wydzielanie LH, niedostateczne steżenie LH i FSH w okresie piku owulacyjnego oraz hiperprolaktynemię.

    Witam ja pierwsza. Piesa nas obudzila glosnym podgryzaniem dywanu!

    moremi, Mega, Niuta, slash, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry znad mleka i banana. ;)
    Do No wrocilo typowe lato, znaczy leje non stop od wczoraj. ;) Fajnie, bo mi ogrod podleje, a od poniedzialku znowu ma byc lato. Typowe jest, ze jak dzieciaki wracaja do szkoly ( czyli ja tez ;) ) , to zaczyna byc goraco. W tym roku wyjatkowo mi to pasi, bo ja nigdzie nie wracam. ;)
    Ide dalej w kime. Milego dnia! :).

    kapturnica, moremi, ania.g, Mega, nick nieaktualny, mandragora, caffe, iwcia77, nick nieaktualny, Żanet, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    Idą bryki do fabryki kawę pić ;) (to za moim ukochanym kotem Tofikiem)
    Miłego dnia :)

    Mega, nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryyyy =D
    No zaczynam spadac w dol wiec moze , moze wyrobie sie z gwaltem na malzu w plodne zanim wyjedzie...Upal sie zapowiada to zycze chlonego wiaterku na spocone czołka .
    Milego dzionka dla Wszystkich

    moremi, nick nieaktualny, Mega, mandragora, caffe, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 31 lipca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Mega udanego urlopu.
    Dr. Polarmiś jak zwykle niezawodna :)
    Witaj Lili.
    Lecę po zakupy bo dla mnie nic normalnego w lodówce nie ma. Zjadłam ostatniego pomidora zapiłam wodą i na razie jest ok.
    A na kawę wproszę się do macochy ;)

    nick nieaktualny, Mega, mandragora, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ją witam już spocona ;-) rany jak gorąco ;-)

    Kapta witaj w lepszym nastroju :-)

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry w ten jakże cudowny dzien! Nic nie jest w stanie mi zepsuć humoru :D mam dzisiaj cała masę roboty, muszę zaliczyć bank, piekarnie, rossmana, bibliotekę, potem chyba pojedziemy na wieeelkie zakupy do kauflanda, dopakowac ostatki i... wio :D

    ania.g, mandragora, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jedna taka co mi może zepsuć nastrój - @...
    Nawet teściowa dzisiaj kocham, bo zobaczę ja dopiera za 2 tygodnie i 2 dni :D

    ania.g, mandragora, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:) kolejny dzien lata...jak dla mnie to mogłoby tak byc cały rok...miłego dnia :)

    mandragora, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Poziom estradiolu, w zależności od płci i fazy cyklu menstruacyjnego, wynosi odpowiednio:

    Kobieta Mężczyzna
    Faza folikularna 84 - 970 pg/ml (0,3 - 3,5 nmol/l) 11,2 - 50,4 pg/ml (0,04 - 0,18 nmol/l)
    Szczyt owulacyjny 13 - 330 pg/ml (0,48 - 1,17 nmol/l)
    Faza lutealna 73 - 200 pg/ml (0,26 - 0,73 nmol/l)
    Menopauza 11,2 - 42 pg/ml (0,04 - 0,15 nmol/l)

    Witajcie.
    Ponownie zaciekawiły mnie normy FSH, LH i Estradiolu
    W zeszłym roku miałam odpowiednio :
    FSH 4,37
    LH 3,49
    Estradiol 157
    Moja lekarka nie powiedziała ani że sa do dupy ani że są super
    Natomiast przed IVF usłyszałam że estradiol mam strasznie wysoki i świadczy on o wygasajacej pracy jajników.
    Załamała mnie ta informacja.
    I do dzisiaj trzyma...

    PS. A na monitoringach owu wychodziła normalnie. I bądź tu madry...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 08:19

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poranne ptaszyny ;)
    dzisiaj znowu gorąc taki że nic tylko przed kompem z wodą siedzieć.
    Mam pytanko do zaawansowanych ciężarówek. Dzisiaj stanęłam na wagę i... znowu kilogram mniej. Mam się martwić czy tak może być? dziwne jest to że zaczęłam jeść za dwoje- kolacja o 22 śniadanie o 7 bo wiecznie chodzę głodna, a waga spada...

    moremi lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Witajcie.
    Ponownie zaciekawiły mnie normy FSH, LH i Estradiolu
    W zeszłym roku miałam odpowiednio :
    FSH 4,37
    LH 3,49
    Estradiol 157
    Moja lekarka nie powiedziała ani że sa do dupy ani że są super
    Natomiast przed IVF usłyszałam że estradiol mam strasznie wysoki i świadczy on o wygasajacej pracy jajników.
    Załamała mnie ta informacja.
    I do dzisiaj trzyma...

    PS. A na monitoringach owu wychodziła normalnie. I bądź tu madry...
    Niuta bo estradiol jest podawany w roznych jednostkach . Wg tych co miala moremi to jej estradiol wcale nie jest taki wysoki . Wazne by jeszcze sprawdzic jego wzrost dwa dni przed owu kiedy estradiol ma swoj pik i potem w ii fazie tez.

    moremi lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Kolejny upalny dzień..ale ma popadać.. oby nie ;-)

    ********
    Deszcz pada już trzeci dzień.
    Żona ma depresję, ciągle patrzy w okno.

    Jeżeli jutro nie przestanie, chyba będę musiał wpuścić ją do domu.

    Mega, nick nieaktualny, Simba, AsiaPoli, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni :D wymiatasz

    nick nieaktualny, Reni, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmisiu a mój estradiol w 3 dniu cyklu to 125 pmol/l a normy to 77-921 to jest dobrze czy nie bo ja to wogole zielona jestem.... Dziękuje :)

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.u nas deszcz zgasil słońce:-(nie mam na nic czasu dlatego pisze od czasu do czasu...ale zagladam na bieżąco!moja babcia a prababcia moich dzieci ostatnio podpadła na zdrowiu więc latanie po lekarzach badania itd...za tydzieńmam

    mysza1975 lubi tę wiadomość

‹‹ 4046 4047 4048 4049 4050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ