Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku!
    Zaraz pójdę się wykąpać w umywalce! Jak gorąco i do tego ta franca@ ! Mam dość :-(

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ratunku!
    Zaraz pójdę się wykąpać w umywalce! Jak gorąco i do tego ta franca@ ! Mam dość :-(
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b3210c9dc547.jpg

    nick nieaktualny, kapturnica, mandragora, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c5841aca7bee.jpg

    zobaczcie co Reni robi w pracy!!!!

    iwcia77, nick nieaktualny, Reni, Simba, Mega, nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, Niuta, Żanet, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogolnie zasada jest taka w odczytywaniu tych wynikow :

    IgG- wskaznik choroby przebytej = sa przeciwciala w organizmie

    IgM- wskaznik choroby w toku = zarazenie

    to trzeba sobie zapamietac :)

    nick nieaktualny, kapturnica, mandragora lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Dziewczyny czy na forum jest gdzieś wątek o rubelli i toksoplazmozie?
    Własnie pobrałam wyniki z internetu krwi, moczu i toxo i rubelli. Pozostałe muszę odebrac osobiscie.
    w krwi mam poniżej jakies BASO 0,01 K/ul a noram 0,02-0,10

    w moczu
    Ciezar własciwy 1,025 g/ml 1,016 — 1,022
    Urobilinogen 0,2 E.U/dl w normie
    Mikroskopowy osad moczu (A19)
    Nabłonki płaskie pojedyncze w.p.w. pojedyncze
    Leukocyty 0-2 w.p.w. 0 - 3 wpw
    Kryształy kw. moczowego nieliczne w.p.w. pojedyncze
    Bakterie pojedyncze w.p.w.

    Natomiast przeraziły mnie wyniki:
    Toxoplazma gondi - p/c IgG (X41) 1141,0 IU/ml obecne (obecne > 3,0 IU/ml)
    Toxoplazma gondi - p/c IgM (X45) 0,31 COI nieobecne

    Rubella (rózyczka) - p/c IgG (V21) 165,6 IU/ml obecne
    (nieobecne: < 5
    watpliwy: 5 - 10
    obecne: >=10)
    Witam wszystkie laseczki
    A jak długo czeka sie na te wszystkie wyniki , bo wizytę u ginki mam na 12 sierpnia a jeszcze się nie wzięłam za robienie tych badań

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirusy to tak do tygodnia czasu , siki szybko nawet na drugi dzien :)
    Dorka1979 wrote:
    Witam wszystkie laseczki
    A jak długo czeka sie na te wszystkie wyniki , bo wizytę u ginki mam na 12 sierpnia a jeszcze się nie wzięłam za robienie tych badań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wirusy to tak do tygodnia czasu , siki szybko nawet na drugi dzien :)
    aha . dzięki w takim razie muszę się ogarnąć i wyruszyć na podbój laboratorium tylko najgorsze jest to , jak ja wstanę w środku nocy o 8 , żeby tam pojechać. wczoraj to spałam do 15 , żeby przespać te cholerne mdłości

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, Żanet, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej to jakaś inwigilacja!
    majtków nie mam!
    polarmiś wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c5841aca7bee.jpg

    zobaczcie co Reni robi w pracy!!!!

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, Niuta, Żanet, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, swinko Ty. :P

    Mega, nick nieaktualny, Reni, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie wKur*ia sluzba zdrowia w tym Kraju!nie dość że nie dadzą żadnych wyników do ręki ani nawet do wglądu,to nie powiedzą ci dokładnych akuratnie liczb wyników tylko ze " wszystko w normie,nie trzeba podejmować żadnej Akcji", już ja znam te ich normy inne niż w całej reszcie Europy...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    Jak mnie wKur*ia sluzba zdrowia w tym Kraju!nie dość że nie dadzą żadnych wyników do ręki ani nawet do wglądu,to nie powiedzą ci dokładnych akuratnie liczb wyników tylko ze " wszystko w normie,nie trzeba podejmować żadnej Akcji", już ja znam te ich normy inne niż w całej reszcie Europy...
    Łacze sie z Toba w bolu, mam dokladnie to samo w No! Ale ja zawsze prosze i mowie, ze moj lekarz w Pl prosil o te wyniki ( ginekolog, alergolog, jakikolwiek ) i zawsze daja. Fakt, ze czasem trzeba byc ciut stanowczym.
    I tez wszystkie wyniki sa zawsze w normie, a normy rozjechane takie, ze az strach...

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Witam wszystkie laseczki
    A jak długo czeka sie na te wszystkie wyniki , bo wizytę u ginki mam na 12 sierpnia a jeszcze się nie wzięłam za robienie tych badań
    1 dzień Dorka się czeka.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    mam to samo...i tez sie martwie, ale pocieszaja ze potem nadgonimy :)
    A co Ty sie martwisz? Naprawde jara Cie kupowanie gaci w rozmiarze XXL? Bo staniki to co innego. :)
    Naprawde nie trzeba tyc 15 kg, zeby urodzic dziecko z dobra waga. Ja sobie wyliczylam, ze Adas ma 3 kg, lozysko i wody pewnie 1 kg, cycki z 1.5 kg ;), no to jakies 1,5 kg na tluszszyk tu i owdzie ( ale nie na żebrach ;) )I po cholere wiecej?

    moremi, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie burza i leje! Czekam na chłopa z pracy, zje obiad i ruszamy na zakupy a potem odpoczynek :D

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, ze w moim dziwnym kraju nie robia posiewu na paciorkowce? Chyba, ze kobieta sie boryka ze stanami zapalnymi pol zycia i cala ciaze. Ale mi troche zal, ze nie powiedzialam, ze sie borykam. ;)
    A kto zgadnie jak wyglada badanie? Dostaje sie szpatulke z mala fiolka, smiga do toalety ( mozna wziac do domu ), grzebie, grzebie, grzebie szpatulka i wklada sie do fiolki. I gotowe.
    Oni tu maja totalnego swira na punkcie jak najmniejszego grzebania w babie. ;)

    ania.g, mandragora, moremi, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renek teraz juz rozumiesz o co cho z komunikacja

    renek1.jpg

    PS dzien dobry

    nick nieaktualny, Mega, Reni, kapturnica, megan8, caffe, Żanet, moremi, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c5841acga7bee.jpg

    zobaczcie co Reni robi w pracy!!!!
    Ja bym założyła majty, ale i tak zazdroszczę moczenia dupska w wodzie :-P
    Mega ale Ci dobrze!

    Simba, Mega, mandragora, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega daj tej burzy i deszczu trochę bo nawet w tym moim lesie jest strasznie gorąco...

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja bym założyła majty, ale i tak zazdroszczę moczenia dupska w wodzie :-P
    Mega ale Ci dobrze!
    wiem, wiem :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Mega daj tej burzy i deszczu trochę bo nawet w tym moim lesie jest strasznie gorąco...
    bierz nawet całą :D

    ania.g lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4048 4049 4050 4051 4052 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ