Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wole serial Kiepskich
    De gustibus non est disputandum... ;)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w dodatku znajoma mnie zdołowała ze amnio tez tylko niektóre genetyczne wady wykrywa nie wszystkie

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ale zadręczasz się tym ze względu na kolejną ciążę? czy chodzi o Tomaszka?
    EwaT wrote:
    w dodatku znajoma mnie zdołowała ze amnio tez tylko niektóre genetyczne wady wykrywa nie wszystkie

    kapturnica, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    idź do higienistki niech Ci jakieś krople da.. a i zmocz gąbkę po drodze

    a to w innych krajach norm nie dają?!

    dla mnie to dziwne jak ktoś ma wyniki w normie co widać na papierze a pisze posty czy wszystko w porządku
    w szkole podstawowej były na matmie zadania na zbiorach
    więc jeśli coś się zawiera to chyba jest dobrze

    Pusur będziesz prowadziła zajęcia wyrównawcze :-)
    Nie daja norm w dziwnych krajach. Nie wiem jak u Paszczaka czy Bursztyna, ale u mnie to top secret. I jak mam jednostke, to sobie sprawdzam u wujka google i tyle.

    O, psze pani, o zawieraniu to ostatnio byly urodziny Venna, tego od zbiorow! ;) Takie doodle byly ladne. :P
    Ja pojde zmoczyc gabke i jeszcze krede wezme po drodze. A higienistki nie ma w gabinecie, podobno jest u dyrektora. ;)

    Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a to cale NIMF-Y czy jakos tam?
    To nieinwazyjne badanie z krwi, nie daje 100%. Amnio wykryje wiekszosc powaznych wad i to na 100%.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie tam z Simbą u niego siedzą i knują ;-)
    Pusurek wrote:
    A higienistki nie ma w gabinecie, podobno jest u dyrektora. ;)

    nick nieaktualny, mysza1975, Bliska 77, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ewa ale zadręczasz się tym ze względu na kolejną ciążę? czy chodzi o Tomaszka?

    o ewentualna ciąże

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny mam doła z powodu wieku..
    Ewa ale Ty nie od wczoraj wiesz ile nasz lat. Jesteś zdrowa, w dodatku masz misję. Dasz radę-kto jak nie Ty?

    moremi, mysza1975, iwcia77, Mega, Bliska 77, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... tu i ja mam często przemyślenia.. :-(
    EwaT wrote:
    o ewentualna ciąże

    kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    pusur, to nie to, ze zawisci- Ciebie ona kreci, nas (w wiekszosci) nie, fajnie ze zmobilizowala baby, zeby sie poruszac i ma z tego kase.. Ale gapic tez bym sie na nia nie chciala, nie jest dla mnie ani atrakcyjna, ani seksualna,(tak, moge oceniac atrakcyjnosc seksualna kobiet) ani kobieca i wole miec moje kraglosci niz takie kanty, jesli juz mialabym wybierac..

    za 65 PLN.. hmm.. wybieram flaszke wina na plazy ;)
    Alkoholiczki... Kazda woli flaszke wina, niz brzuszki porobic. :P

    Reni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    pusur, to nie to, ze zawisci- Ciebie ona kreci, nas (w wiekszosci) nie, fajnie ze zmobilizowala baby, zeby sie poruszac i ma z tego kase.. Ale gapic tez bym sie na nia nie chciala, nie jest dla mnie ani atrakcyjna, ani seksualna,(tak, moge oceniac atrakcyjnosc seksualna kobiet) ani kobieca i wole miec moje kraglosci niz takie kanty, jesli juz mialabym wybierac..

    za 65 PLN.. hmm.. wybieram flaszke wina na plazy ;)
    Amen.
    Mnie ona ani ziebi ani grzeje. Niech żyje q spokoju ;-)

    kapturnica, mysza1975, mandragora lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    pusur, to nie to, ze zawisci- Ciebie ona kreci, nas (w wiekszosci) nie, fajnie ze zmobilizowala baby, zeby sie poruszac i ma z tego kase.. Ale gapic tez bym sie na nia nie chciala, nie jest dla mnie ani atrakcyjna, ani seksualna,(tak, moge oceniac atrakcyjnosc seksualna kobiet) ani kobieca i wole miec moje kraglosci niz takie kanty, jesli juz mialabym wybierac..

    za 65 PLN.. hmm.. wybieram flaszke wina na plazy ;)

    tez mysle że mało byłoby amatorów na jej kościsty tyłek i nogi patyczki
    gdyby nie silikon to zamiast cycków miałaby dwie rodzyny...ale to rzecz gustu

    za 65zł wybieram dębową i sledzia

    paszczakin, kapturnica, Reni, moremi, mysza1975, Bozia3, iwcia77, Mega, mandragora, Bliska 77, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    o ewentualna ciąże
    A byłaś już u gin?
    Ewa wrócisz do starej lekarki czy poszukasz kogoś innego?

    A jak tam synek? Napisz co u niego

    moremi lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A byłaś już u gin?
    Ewa wrócisz do starej lekarki czy poszukasz kogoś innego?

    A jak tam synek? Napisz co u niego
    synek ok wisi na cycu i udaje że jest głodny ;)
    lekarka chyba ta sama co mi da zmiana na inna? mam kontrole podwozia jutro

    nick nieaktualny, moremi, mysza1975, Bliska 77, ania.g lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życie to jest kurwa loteria i w dodatku niewiadomo po co

    Bozia3, Mega, Bliska 77, nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee wiesz ile brzuszków trzeba zrobić, żeby sięgnąć po drinka czy flaszkę ;-)
    Pusurek wrote:
    Alkoholiczki... Kazda woli flaszke wina, niz brzuszki porobic. :P

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj, napadlyscie na mnie! Czuje sie zagrozona! :P Ratunku i tak dalej. ;) :D
    Laski, nie napisalam dzis ani razu, ze jest piekna, boska i kocham jej sztuczne cycki. :D Luzu troche! :D
    Pisze juz dzis ktorys raz, ze podziwiam jej umietnosc robienia tego co kocha z zarabianiem naprawde duzej kasy.
    No chyba, ze takich jak ona jest wiecej na forum. ;)
    Jesli kazda z was uwielbia swoja prace, do ktorej leci jak na skrzydlach, ma flexi czas pracy, zarabia kupe kasy, podrozuje ( ale w delegacjach nie siedzi na nudnych szkoleniach czy zebraniach ), otoczona jest ludzmi w nia wpatrzonych, no to szacun i dla was. ;) Ja uwielbiam moja prace, ale bywam tez czasem zmeczona, jak kazdy. I kurcze, chyba mi troche mniej placa, niz jej. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    eeee wiesz ile brzuszków trzeba zrobić, żeby sięgnąć po drinka czy flaszkę ;-)
    To zalezy gdzie stoi flaszka. ;)

    Reni, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    synek ok wisi na cycu i udaje że jest głodny ;)
    lekarka chyba ta sama co mi da zmiana na inna? mam kontrole podwozia jutro
    Wie chłopak co dobre ;-) nie ma.kolek?

    O gina pytałam, bom ciekawa. Zapytaj ją o amniopunkcje. Ją się nie znam. I jak w tym tempie będę zachodZić to ten temat mnie ominie.
    Mam nadzieję że szybko dostaniesz zielone światło. :-)

    Ewa nie jesteś zmęczona? Ją na początku tak się bałam bo wszystko nowe, dziecko malusie, że bałam wykończona na maksa

    kapturnica, moremi, mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ojoj, napadlyscie na mnie! Czuje sie zagrozona! :P Ratunku i tak dalej. ;) :D
    Laski, nie napisalam dzis ani razu, ze jest piekna, boska i kocham jej sztuczne cycki. :D Luzu troche! :D
    Pisze juz dzis ktorys raz, ze podziwiam jej umietnosc robienia tego co kocha z zarabianiem naprawde duzej kasy.
    No chyba, ze takich jak ona jest wiecej na forum. ;)
    Jesli kazda z was uwielbia swoja prace, do ktorej leci jak na skrzydlach, ma flexi czas pracy, zarabia kupe kasy, podrozuje ( ale w delegacjach nie siedzi na nudnych szkoleniach czy zebraniach ), otoczona jest ludzmi w nia wpatrzonych, no to szacun i dla was. ;) Ja uwielbiam moja prace, ale bywam tez czasem zmeczona, jak kazdy. I kurcze, chyba mi troche mniej placa, niz jej. ;)
    skad wiesz ze ona uwielbia ta prace ??

‹‹ 4087 4088 4089 4090 4091 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ