Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.medfemina.pl/a1304963164pol-Porod-naturalny-czy-ciecie-cesarskie.html

    i bądź tu człowieku mądry..

    ania.g lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kurcze w katalogu 35+ zaczyna się powoli robić pierdolnik..
    tyle czasu był porządek a teraz tworzą się jakieś wątki, które są powielane z ogólnych
    nie fajnie
    dokladnie tak
    jestem za zrobieniem czystki, tylko ze chyba usunac moze ten kto zalozyl. A propos, Sairko- mamy 2 watki zafasolowanych i starajacych sie, w tym jeden nieaktualny chyba juz, moze by sie go pozbyc?

    ania.g, mysza1975, nick nieaktualny, kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no raczej ;) przeciez nie bede 2 tygodni czekac ;)
    no taka mialam nadzieje :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    dokladnie tak
    jestem za zrobieniem czystki, tylko ze chyba usunac moze ten kto zalozyl. A propos, Sairko- mamy 2 watki zafasolowanych i starajacych sie, w tym jeden nieaktualny chyba juz, moze by sie go pozbyc?
    Jestem za

    mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    dokladnie tak
    jestem za zrobieniem czystki, tylko ze chyba usunac moze ten kto zalozyl. A propos, Sairko- mamy 2 watki zafasolowanych i starajacych sie, w tym jeden nieaktualny chyba juz, moze by sie go pozbyc?
    chyba tak się nie da...każdy ma prawo założyć wątek i od czystek to są admini i autorzy wątków...a na tym forum raczej admini nie wtrącają się w to i tych wątków może być ile wlezie..

    kapturnica lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    chyba tak się nie da...każdy ma prawo założyć wątek i od czystek to są admini i autorzy wątków...a na tym forum raczej admini nie wtrącają się w to i tych wątków może być ile wlezie..
    no to dupa blada...

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY! ktora moze niech otwiera szampana!- wyniki toxo NEGATYWNE! NIE MAM TOXO HURRA!

    Wyniki badań laboratoryjnych
    Profil: Infekcje Wynik j.m. Wartość referencyjna
    Przeciwciała anty - Toxoplasma gondii IgG
    0 _ IU/ml
    Wartość referencyjna:
    index:
    ujemny: <4
    wątpliwy: 4 - <8
    dodatni: >=8
    metoda ELFA
    Przeciwciała anty - Toxoplasma gondii IgM
    0.060 _
    Wartość referencyjna:
    index:
    ujemny: <0.55
    wątpliwy: 0.55 - <0.65
    dodatni: >=0.65
    metoda ELFA
    Awidność przeciwciał IgG przeciwko Toxoplasma gondii
    Komentarz: Oznaczenia nie wykonano z powodu braku stwierdzonej obecności przeciwciał klasy IgG anty - Toxoplasma gondii
    * _
    Wartość referencyjna:
    _
    Komentarz:
    Przeciwciała anty-Toksoplasma gondii: Nie stwierdzono obecności przeciwciał klasy IgM i IgG przeciwko Toksoplasma gondii.
    Wykonał:
    mgr Mirosława Adamik
    mgr Katarzyna Wiśniewska ( 13-08-2014 )
    Zatwierdził:
    mgr Mirosława Adamik dnia 13-08-2014
    Diagnosta Laboratoryjny - 05700

    ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, paszczakin, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, malgos741, Reni, nick nieaktualny, Parka, moremi, Viv78, Żanet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, tak wlasnie myslalam ze bedzie, ale juz nie chcialam nic pisac :)
    cos mi mowilo ze nie masz dziada :) A Twojemu Alojzemu nalezy sie w ryj za to Cie nakrecal, bo grzebanie w necie mogl zostawic dla siebie.

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, kapturnica, Simba, malgos741, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A SKAD WIEDZIALAS? :-O
    Bursztyn wrote:
    Iwcia, tak wlasnie myslalam ze bedzie, ale juz nie chcialam nic pisac :)
    cos mi mowilo ze nie masz dziada :) A Twojemu Alojzemu nalezy sie w ryj za to Cie nakrecal, bo grzebanie w necie mogl zostawic dla siebie.

    moremi lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, ja to teraz nawet piccolo nie otworzę ale bardzo się cieszę :) Mogę to uczcić szklanką gazowanej wody z cytryną :)

    iwcia77, mysza1975, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    A SKAD WIEDZIALAS? :-O
    ale o czym? O dziadzie czy o Luigi? ;)

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez niestety :D
    ania.g wrote:
    Iwcia, ja to teraz nawet piccolo nie otworzę ale bardzo się cieszę :) Mogę to uczcić szklanką gazowanej wody z cytryną :)

    ania.g, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Iwcia - dobrze, że powtórzyłaś badania :) U mnie było podobnie....:)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile stresu :(
    Bozia3 wrote:
    No widzisz Iwcia - dobrze, że powtórzyłaś badania :) U mnie było podobnie....:)

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no ja tez niestety :D
    No to zdrówko Iwcia ;)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a ile stresu :(
    no w tym to Ci skutecznie pomogl Alojzy.....
    Wsadzilabym go do izolatki...

    mysza1975, iwcia77, kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jest w izolatce od 25 lipca do 30 sierpnia a potem sie zobaczy :)
    Bursztyn wrote:
    no w tym to Ci skutecznie pomogl Alojzy.....
    Wsadzilabym go do izolatki...

    Bursztyn, mysza1975, Bliska 77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia super :-) jął mała zasnie uczcze Wasze zdrowie browarkiem :-)
    Paszczak to niesamowite, już nie mogę się doczekać testu :-) musi się udać, musi!!!

    iwcia77, mysza1975, Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    juz jest w izolatce od 25 lipca do 30 sierpnia a potem sie zobaczy :)
    i dobrze, do tego jeszcze kaftan zeby nie dosiegnal netu i knebel zeby nie sial oralnie paniki :)

    iwcia77, kapturnica, Simba, Bozia3 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    DZIEWCZYNY! ktora moze niech otwiera szampana!- wyniki toxo NEGATYWNE! NIE MAM TOXO HURRA!

    Wyniki badań laboratoryjnych
    Profil: Infekcje Wynik j.m. Wartość referencyjna
    Przeciwciała anty - Toxoplasma gondii IgG
    0 _ IU/ml
    Wartość referencyjna:
    index:
    ujemny: <4
    wątpliwy: 4 - <8
    dodatni: >=8
    metoda ELFA
    Przeciwciała anty - Toxoplasma gondii IgM
    0.060 _
    Wartość referencyjna:
    index:
    ujemny: <0.55
    wątpliwy: 0.55 - <0.65
    dodatni: >=0.65
    metoda ELFA
    Awidność przeciwciał IgG przeciwko Toxoplasma gondii
    Komentarz: Oznaczenia nie wykonano z powodu braku stwierdzonej obecności przeciwciał klasy IgG anty - Toxoplasma gondii
    * _
    Wartość referencyjna:
    _
    Komentarz:
    Przeciwciała anty-Toksoplasma gondii: Nie stwierdzono obecności przeciwciał klasy IgM i IgG przeciwko Toksoplasma gondii.
    Wykonał:
    mgr Mirosława Adamik
    mgr Katarzyna Wiśniewska ( 13-08-2014 )
    Zatwierdził:
    mgr Mirosława Adamik dnia 13-08-2014
    Diagnosta Laboratoryjny - 05700
    no to spokojna twoja rozczochrana ufff ,kamień z serca <3

    mysza1975 lubi tę wiadomość

‹‹ 4146 4147 4148 4149 4150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ