Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    o Jezu! az mi sie slabo zrobilo
    Nieludzkie, straszne, makabryczne, kazde slowo bedzie tutaj tylko eufemizmem
    dlatego w tym szpitalu już nie rodzę...a miałam opłaconą lekarkę - znaną bardzo...nie chcę tu podawać nazwiska - ale jeśli ktoś oglądał kiedyś serial dokumentalny "Pierwszy krzyk" to ona tam właśnie występowała...

    Bursztyn, kapturnica lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale Ty jesteś marnotrawca...uwielbiam winniczki w maśle czosnkowym z chili. Nie wiem czy wiesz Polarku - ale polskie winniczki w wielkiej ilości są eksportowane właśnie do Francji...Mój A. przyrządzał nasze z działki i są pycha...
    Wiem wiem ale nie mam odwagi. Maz ( on dziwny tak w ogole facet) znaczy im skorupki, mierzy, robi zdjecia i wypuszcza. Ot kolejne hobby - pierdolec meza a kibla nie umyje.

    caffe, Bozia3, Bursztyn, kapturnica, moremi, Mega, Parka lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam jak przy Młodym jeden gin, taki źgoj, badał mi rozwarcie przez odbyt. Myślałam, ze zejdę z tego świata. Wtedy byłam grzeczna, teraz to bym takiego pierdolnęła z kopa po prostu.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Żanet, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Mega, Parka lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn to maż pierwsza klasa :-)

    Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Wiem wiem ale nie mam odwagi. Maz ( on dziwny tak w ogole facet) znaczy im skorupki, mierzy, robi zdjecia i wypuszcza. Ot kolejne hobby - pierdolec meza a kibla nie umyje.
    i co one niby kurwa wracają potem, czy co?

    nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn pomysl ze to nie dla Ciebie ale dla Waszego dziecka. Jemu tez zalezy!

    malgos741, Bursztyn, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    i co one niby kurwa wracają potem, czy co?
    On to bada! Ma kilka miejscowych, dochodzacych i nigdy nie powracajacych! Świr.

    caffe, paszczakin, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze mam trzy tygodnie w samotnosci.

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    On to bada! Ma kilka miejscowych, dochodzacych i nigdy nie powracajacych! Świr.
    No to ja kurwa tym swoim bezmuszlowym będę obroże zakładała hehehe

    Bursztyn, nick nieaktualny, Żanet, mysza1975, moremi, Mega, Reni, Simba, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Dobrze ze mam trzy tygodnie w samotnosci.
    Ciesz się, ze Ci ślimaków nie kazał pilnować ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, Żanet, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Mega, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No to ja kurwa tym swoim bezmuszlowym będę obroże zakładała hehehe
    podobno te bezmuszlowe są najgorsze ze ślimaków bo robią szkody.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    i jeszcze o Tusku w obecności Ewki...:)

    a mówiłam

    Bozia3, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja kota ma depresje... Nikt jej juz nie kocha...Podejrzewamy, ze chce popelnic jakas spektakularna probe samobojcza w celu zwrocenia na siebie uwagi. ;);)

    nick nieaktualny, malgos741, Bozia3, nick nieaktualny, Żanet, caffe, mysza1975, Alis, nick nieaktualny, Mega, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Jakby nie chciał, to by nie przyjechał, daj spokój. Ty też masz jazdę z lekami. lekarzami itd. Każdy coś musi dać od siebie zeby osiągnąć cel. Następnym razem Ty pojedziesz te 250 km ;)
    niby tak, ale bardziej chodzi mi tutaj o bezpieczenstwo, no bo 500 km w ciagu tych paru godzin, prawie bez snu i znowu prosto do roboty to nie jest najrozsadniejsza rzecz. Potem sie tylko modlilam zeby szczesliwie dojechal i zawalau nie dostal, bo ile mozna bez przerwy zapierdalac. Wiecej juz tak robic nie bede, ani cisnac- bo przyznam ze troche dzis go docisnelam.Dalo mi to do myslenia i poluzowalo troche gume w beretce.

    Bozia3, nick nieaktualny, Żanet, kapturnica, caffe, mysza1975, nick nieaktualny, Mega, Simba, Parka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2015, 08:53

    nick nieaktualny, EwaT, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    podobno te bezmuszlowe są najgorsze ze ślimaków bo robią szkody.
    Spoko, jak będzie wojna to i takie się zje ;) To niech teraz się nażreją żeby były dorodne ;)

    Bozia3, malgos741, nick nieaktualny, Żanet, kapturnica, moremi, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A moja kota ma depresje... Nikt jej juz nie kocha...Podejrzewamy, ze chce popelnic jakas spektakularna probe samobojcza w celu zwrocenia na siebie uwagi. ;);)
    właśnie...bo ja mam dwa w domu...czy nie włazi małemu do łóżeczka w nocy? Bo w dzień jeszcze jakoś upilnuję, ale w nocy nie ma szans...

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn - tak jak piszą dziewczyny - nie obwiniaj się...to po prostu świadczy o tym, że Wam zależy...i Tobie i jemu....

    malgos741, Bursztyn, caffe, mysza1975, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No to ja kurwa tym swoim bezmuszlowym będę obroże zakładała hehehe
    On skorupkowe znaczy moim czerwonym lakierem do paznokci(nadaje im numerki), mierzy, fotografuje.

    malgos741, Bursztyn, Żanet, kapturnica, caffe, mysza1975, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Już po monitoringu. Pęcherzyk 21mm a endo 10,5mm dostałam zastrzyk na wywołanie owulacji i jutro do dzieła. Oby się udało, chociaż nie bardzo w to wierzę. Staram się nie nakręcać tym razem. Pewnie to już ostatni raz, przynajmniej teraz tak myślę. Gin kazał mi przyjechać we wtorek na USG. Kurczę mieliśmy w poniedziałek na Słowację jechać. Jedyny termin. co ja powiem dzieckom? Miłego wieczoru życzę.
    chyba na pęknięcie pęcherzyka?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
‹‹ 4158 4159 4160 4161 4162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ