Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ma rekomendacje ;-) widzialas? Kapta jej dobry pr robi B-) to podejrzane.... hm....
    SAB DOBRY PIJAR TO PODSTAWA ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Iwona- jesli nie chcesz to nie odpowiadaj- ale jesli Twoj syn mial probe samobojcza to powinien byl przebywac na oddziale psych.przez jakis czas, i potem nie ma ceregieli z czekaniem na wizyte u psychiatry czy psychologa, wiec pytanie brzmi- czy przebywal? Z tego co wiem takie sa procedury i dlatego dziwi mnie to czekanie, proszenie o zarejestrowanie itd.
    Nie, nie przebywał na oddziele. Gdyby udała mu się ta próba to trafił by na izbę przyjęć i obowiązkowo miałby psychiatrę, ale on nie zdążył połknąć wszystkiego, bo koledzy go odnaleźli i zabrali wszystkie tabletki

    caffe, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    jak ma takie metody terapii, jak EwaT - to aż się boję co tu będzie - chyba Bursztyn nie załatwi sprawy i trzeba będzie psychiatry szukac...;)
    Bozia ona to robi lagodniej niz ksiondz A

    Bozia3, nick nieaktualny, Elfik, Bursztyn, Mega, caffe, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, kap ja tez cie kofam...;-)

    Co do przenoszenia, jak ktoś miał regularne miesiączki to ok, u mnie było zgadywanie i gin się okazał partaczem, czyli mogłam mieć owulke w 40 DC i kliku lekarzy mi mówiło, ze cora musi być młodsza, BTW jest wczesniakiem. Czyli jak wiesz ile naprawdę ma ciąża to ma sens, bo wiesz, ze naprawdę przenoszona...

    Ale.. Chce powiedzieć, ze jak byłam w szpitalu, to wszystkie askurat co byly na porodowce bo przenosiły, miały zielone wody..
    Może przypadek, ale ..

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, caffe, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ma rekomendacje ;-) widzialas? Kapta jej dobry pr robi B-) to podejrzane.... hm....
    no i co z tego, o cyckach nadal zadnych danych
    taaa...potem bedziwe nepotyzm, korupcja a na koncu porobstwo ;) (chcociaz to ostatnie to akurat jest pozadane ;) )

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bozia ona to robi lagodniej niz ksiondz A

    Blagam, nie pisz, ze robie to łagodniej niż ksiondz, bo mnie juz za superpedofila wezmą...

    Simba,nie podejrzewam cie, INO trudną udaję, nie zmacam się teraz, druga polowa cyklu, cycki opadły z braku progesteronu,i z czym do ludzi..
    Push upy czas wyciągać..:-)


    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, ania.g, mysza1975, Parka, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    OK
    To nie to za JA chce sie poznac z Twoimi cyckami. Takie sa procedury przyjecia do naszej klasy :)
    no otoz to, procedury! :)

    nick nieaktualny, Simba, Reni, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ma rekomendacje ;-) widzialas? Kapta jej dobry pr robi B-) to podejrzane.... hm....

    Jak w każdej porządnej mafii...:-P

    kapturnica, nick nieaktualny, Simba, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone, patrze na Twoj avatar i zastanawiam sie, czy ten ludzik jest sympatyczny czy ta kula tylko czeka zeby otworzyc paszcze i nas wciagnac ;)

    Iwone, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, ania.g, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Blagam, nie pisz, ze robie to łagodniej niż ksiondz, bo mnie juz za superpedofila wezmą...

    Simba,nie podejrzewam cie, INO trudną udaję, nie zmacam się teraz, druga polowa cyklu, cycki opadły z braku progesteronu,i z czym do ludzi..
    Push upy czas wyciągać..:-)
    dobra to ona jest bardziej chVjowa od najchVjowszego ksieNdza w Pl :)
    Ps,,dobrze teraz bylo? :P

    Elfik, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    on jest sympatyczny :D

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    on jest sympatyczny :D
    Taaaak, jaaasne ;) Jak drzwi wiezienne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:32

    kapturnica, Elfik, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    on jest sympatyczny :D
    wyglada jakby obmyslal z ktorej strony zaatakowac ;D

    Elfik, Iwone, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Iwone, patrze na Twoj avatar i zastanawiam sie, czy ten ludzik jest sympatyczny czy ta kula tylko czeka zeby otworzyc paszcze i nas wciagnac ;)

    To zalezy w jakiej fazie cyklu jesteś.

    Jak przed owu to jest figlarny i sympatyczny..

    Jak przed @ to wk...wiający, wredny, bezczelny, chce cię ugryźć i w dodatku nie umył zębów...;-)

    kapturnica, Iwone, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    dobra to ona jest bardziej chVjowa od najchVjowszego ksieNdza w Pl :)
    Ps,,dobrze teraz bylo? :P

    Teraz jeszcze wyjdzie, ze mam największego w Pl...

    Conchita wysiada, dobre bo polskie...;-)

    Mega, caffe, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak w trakcie @????

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Nie, nie przebywał na oddziele. Gdyby udała mu się ta próba to trafił by na izbę przyjęć i obowiązkowo miałby psychiatrę
    - gdyby mu sie udala proba, to trafilby do kostnicy a ne na oddzial
    Iwone wrote:
    ale on nie zdążył połknąć wszystkiego, bo koledzy go odnaleźli i zabrali wszystkie tabletki
    -tego co piszesz wynika ze jakas ilosc polknal, wiec rozumiem ze wezwaliscie pogotowie?
    wiec jesli wezwaliscie pogotowie- to z automatu idzie na oddzial i reszta postepowania jak wczesniej napisalam
    wiec nadal nie rozumiem?

    Iwone, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Teraz jeszcze wyjdzie, ze mam największego w Pl...

    Conchita wysiada, dobre bo polskie...;-)
    Bo na wiejskiej smietanie chowane ;)

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    To zalezy w jakiej fazie cyklu jesteś.

    Jak przed owu to jest figlarny i sympatyczny..

    Jak przed @ to wk...wiający, wredny, bezczelny, chce cię ugryźć i w dodatku nie umył zębów...;-)
    a w trakcie @ ?

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    -tego co piszesz wynika ze jakas ilosc polknal, wiec rozumiem ze wezwaliscie pogotowie?
    wiec jesli wezwaliscie pogotowie- to z automatu idzie na oddzial i reszta postepowania jak wczesniej napisalam
    wiec nadal nie rozumiem?

    Dokladnie nawet jak ktos po duzej dawce alk targnie sie na zycie to od razu na oddzial zabieraja.A po wytrzezwieniu ma robione badania czy nadaje sie na oddzial czy jedynie do wizyt ambulatoryjnych ...

    Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 4473 4474 4475 4476 4477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ