Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    Paszczaku, trzymam kciuki, żeby nie było tej masakry, bo więzienia w Rumunii pamiętają chyba czasy Ceausescu.
    Miłego dnia :)

    nick nieaktualny, kapturnica, Simba, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    piątek, piateczek, piatunio :-D super :-)

    Bozia???

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    A z kim Polacy grają w półfinale? Z Niemcami?
    Tak, z Niemcami :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    A z kim Polacy grają w półfinale? Z Niemcami?
    Tak, w sobotę podobno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę mecz a my na wesele idziemy, he he.
    Ciekawe co zrobi mój mąż?

    Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w sobote bedzie sie dzialo i wódki na mecz bedzie malo ;)
    Slyszaly ,ze w niedziele koniec sloneczka??Takze laski korzystac poki mozecie :D U mnie dzis jakosik piknie to trza sie poprzewietrzac

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    W sobotę mecz a my na wesele idziemy, he he.
    Ciekawe co zrobi mój mąż?
    Wezmie przenosny tv ;)

    moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    A Szkoci się nie oddzielili.. Z jednej strony szkoda, bo UE byłoby o wiele lepiej bez brytoli, a oni tylko obiecują a odłączyć się nie chcą.. No ale z drugiej strony to mogłoby zapoczątkował niebezpieczna linie podziałów w Europie..
    Szkocja zostaje i bardzo dobrze
    niech żyje United Kingdom! :)
    bardzo sie ciesze

    AsiaPoli, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Po wczorajszym kryzysie i prawie calym dniu przespanym dzis wstalam jak nowonarodzona :)

    nick nieaktualny, paszczakin, caffe, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia ale masz skok temp :D

    caffe, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, z rana.
    Poszła spać wq... ( patrz post o aerobiku) i śni mi się, że robię coś bardzo ważnego co wymaga skupienia a coś mi przeszkadza. Nakręcam się coraz bardziej, próbuję znaleźć źródło hałasu, warkot się wzmaga, ja wqr... maksymalnie..

    I wtedy się obudziłam. A to mój małżonek chrapie sobie jak traktor tuż przy moim uchu!! Powiedziałam mu dzisiaj rano że ma szczęście ,że przeżył tę noc...

    kapturnica, paszczakin, nick nieaktualny, Mega, moremi, malgos741, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Mysle, ze nie on jeden na weselu będzie tv szukał..
    :)
    Tam będzie tv w pokoju bo wesele wyjazdowe, dwudniowe z noclegiem w hotelu. Kurcze, pokoje w tym samym miejscu co sala. Pewnie pół wesela przesiedzi przy tv...

    kapturnica, Mega, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 09:55

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zobaczymy czy będzie taki dobry
    Bozia jak tam ?
    Wieści z frontu, samiec wziął wolne nie poszedł do pracy i dłubie przy remoncie dalej. Dzieci na imprezę mają być o 16. Lecę upiec brownies.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego nikt sie nie cieszy wraz ze mna ? ;)

    Aasiula, Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta ta temperatura pewnie z tego ze mialam wczoraj stan podgoraczkowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 08:59

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kobitki

    Nasza Bozia dzic rodzi :) Dostalam przed chwila sms od niej, jest na sali porodowej, rozwarcie na ponad 2 palce, czeka na polozna, trafila jej sie najlepsza, maja jej dac jedna prowokacje, pozdrawia Was :)

    EwaT, Aasiula, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, kapturnica, Reni, ania.g, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, gosia7122, mysza1975, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 09:55

    ania.g, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 września 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 09:55

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Kobitki

    Nasza Bozia dzic rodzi :) Dostalam przed chwila sms od niej, jest na sali porodowej, rozwarcie na ponad 2 palce, czeka na polozna, trafila jej sie najlepsza, maja jej dac jedna prowokacje, pozdrawia Was :)
    oooooo

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
‹‹ 4491 4492 4493 4494 4495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ