Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :-)
    Bozia trzymaj się, łatwego porodu <3

    Aasiula, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, Bozia! Trzymamy kciuki! Oby poszło szybko i bez problemów <3

    Elfik, malgos741, nick nieaktualny, caffe, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zescie tą bozię zaszczuły. W nocy waliła w drzwi porodówki, "ludzie, wpuśccie mnie, bo juz nie mogę czytać tych postów..".
    Teraz przypięla się pasami do łóżka i powiedziała, że w dwupaku nie wyjdzie...:-) :-) :-) :-)


    A serio, niby się staram ale myśl o porodzie odsuwam jak najdalej...
    Kurka a to przecież oferta wiązana, jak cud promocje w telefonii, jest jedno, będzie drugie...

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dlaczego nikt sie nie cieszy wraz ze mna ? ;)
    ja bym sie nawet i cieszyla, ale przyszla dzis @ :(
    jest mi przykro ze znowu sie nie udalo... :(

    Simba, Parka, caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstaje rano, pierwszy news, 51letni facet w USA zastrzelił swoja córkę i sześcioro wnucząt...,
    Parę lat temu zastrzelił juz swojego 8 letniego syna, ale uznano to za wypadek na polowaniu...

    Tyle o prawie do broni...

    I to niby normalne, ze się zabiera 8 latka na polowanie....

    Taaa... Pewnie miał depresję;-)

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn tulam <3 , ja mam jeszcze jakis tydzien

    Boza czekamy na relacje i zdjecie malego :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, ja nowalijka, ile się starasz?

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Bursztyn, ja nowalijka, ile się starasz?
    to byl "dopiero" 7 cykl staran, wiem ze to nie duzo w porownaniu do niektorych dziewczyn, ale czas mnie jednak troche goni, no i jakos mi dzis wyjatkowo przykro jest

    nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to byl "dopiero" 7 cykl staran, wiem ze to nie duzo w porownaniu do niektorych dziewczyn, ale czas mnie jednak troche goni, no i jakos mi dzis wyjatkowo przykro jest
    Człek niby dojrzały i niby wiemy co i jak, ale i tak boli jak franca przychodZi :-( przykro mi Burszta :-(
    Coś nam ta zielona fala Paszczaka nie wyszła :-/

    Bursztyn, Elfik, caffe, kapturnica, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, paszczakin, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to byl "dopiero" 7 cykl staran, wiem ze to nie duzo w porownaniu do niektorych dziewczyn, ale czas mnie jednak troche goni, no i jakos mi dzis wyjatkowo przykro jest

    Jak była szansa, to byłoby dziwne, gdyby przykro nie było:-(

    Co do liczb starań, nie ma reguły.. Wiem po sobie..
    I na marginesie,z takim doświadczeniem powinnam mieć juz super opracowana procedurę przetrwania pierwszego dnia @, i co?

    I g...

    Ale wiem co mi najbardziej NIE POMAGA..obejrzenie wykresu gdzie najbardziej jojcząca laska rocznik 95 zaszła w drugim cyklu, wczesniej przez miesiąc pisząc, jaka ma depresje bo w pierwszym nie zaszła...

    Co ja o tym prawie do broni?...
    I dobrze, bo moglabym z niego skorzystać...:-P

    Bursztyn, nick nieaktualny, caffe, Parka, nick nieaktualny, kapturnica, Niuta, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jak była szansa, to byłoby dziwne, gdyby przykro nie było:-(

    Co do liczb starań, nie ma reguły.. Wiem po sobie..
    I na marginesie,z takim doświadczeniem powinnam mieć juz super opracowana procedurę przetrwania pierwszego dnia @, i co?

    I g...

    Ale wiem co mi najbardziej NIE POMAGA..obejrzenie wykresu gdzie najbardziej jojcząca laska rocznik 95 zaszła w drugim cyklu, wczesniej przez miesiąc pisząc, jaka ma depresje bo w pierwszym nie zaszła...

    Co ja o tym prawie do broni?...
    I dobrze, bo moglabym z niego skorzystać...:-P
    wiesz, ja nawet nie ogladam specjalnie innych wykresow, a jesli ogladam to nawet mnie nie doluja, czesciej dodaja nadzieji, i gdyby nie presja czasu (niestety) to olalabym to dzisiejsza "porazke" metnym siurem.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 września 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ja bym sie nawet i cieszyla, ale przyszla dzis @ :(
    jest mi przykro ze znowu sie nie udalo... :(
    Glowa do gory bejbe, w koncu sie uda :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Glowa do gory bejbe, w koncu sie uda :)
    no, no skoro tak mwisz to pewnie tak jest ;)

    Simba, Mega, nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne powitanie Kajetana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 09:40

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    wiesz, ja nawet nie ogladam specjalnie innych wykresow, a jesli ogladam to nawet mnie nie doluja, czesciej dodaja nadzieji, i gdyby nie presja czasu (niestety) to olalabym to dzisiejsza "porazke" metnym siurem.
    Dlatego tez ja wykresu nie prowadzę i nie oglądam innych. Zdrowszy człowiek jest.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Wstaje rano, pierwszy news, 51letni facet w USA zastrzelił swoja córkę i sześcioro wnucząt...,
    Parę lat temu zastrzelił juz swojego 8 letniego syna, ale uznano to za wypadek na polowaniu...

    Tyle o prawie do broni...

    I to niby normalne, ze się zabiera 8 latka na polowanie....

    Taaa... Pewnie miał depresję;-)
    Ta kóva depresję, pierdolnięty był ot co.

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zescie tą bozię zaszczuły. W nocy waliła w drzwi porodówki, "ludzie, wpuśccie mnie, bo juz nie mogę czytać tych postów..".
    Teraz przypięla się pasami do łóżka i powiedziała, że w dwupaku nie wyjdzie...:-) :-) :-) :-)

    .

    Padłam ze śmiechu wyobrażając sobie Bozię.

    kapturnica, Elfik, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dlaczego nikt sie nie cieszy wraz ze mna ? ;)
    mnie to g... obchodzi szczerze mówiąc.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 19 września 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzień dobry,
    ja dzisiaj już na dobre przeziebiony.gif

    Herbata z sokiem malinowym i cytryną, jakoś nic innego mi nie przychodzi do głowy żeby wziąć, i po prostu przelezec dzisiejszy dzień.

    BOOOOZIUU, będę myślami przy Tobie i Twoim Synku, przynajmniej będę na bieżąco, jeśli dasz znać, bo dziś zamierzam dużą część dnia spędzić 2pisze.gif

    Może nawet nadrobię zaległości na forum pare miesięcy wstecz?

    Bursztyn wrote:
    to byl "dopiero" 7 cykl staran, wiem ze to nie duzo w porownaniu do niektorych dziewczyn, ale czas mnie jednak troche goni, no i jakos mi dzis wyjatkowo przykro jest

    Bursztyn, przytulam... no wiem, jakie to rozczarowanie :(


    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn,trzym się.

    Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4492 4493 4494 4495 4496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ