Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 września 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    niestety nie, w robocie bylam
    Ja niestety nadal jestem.

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jeśli będę miała to w tym ,bo tam dr.Bystrzejewski jest ordynatorem http://www.narodziny.com.pl/index.php bardzo chwalony szpital :)
    Ja tez tam bede miała skierowanie. Mam isc po to skierowanie do mojego gina w październiku, bo podobno do któregoś listopada nie maja limitow na nfz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 14:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Niestety, moja mama jest taka sama, twierdzi, że w jej wieku wszystko wolno, że może trochę porozpieszczać wnuki itp. i w tym się mieści knucie za moimi plecami, że to niby takie fajne, jak sobie razem narozrabiają i w dodatku przede mną ukryją i że mają takie swoje tajemnice. Mnie to tak wqrw... że jak o tym napisałaś, to od razu mi się ciśnienie podniosło, bo wiem o co chodzi! 0zlosc.gif
    dokladnie wiesz o co chodzi .....

    Parka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Inessko mam nadzieje ze beta będzie parokrotnie wyższa w poniedziałek <3
    Kciuki, modły i coś więcej

    Mega, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 19 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tak, wstyd sie przyznac, ale rekreacyjnie- obserwcyjnie, bo nie chcialam tak odrazu zajsc w ciaze....ale to brzmi, wiem... ale naiwna bylam, smiech na sali
    A moja naiwność? Jak mi się poprzednio tak szybko udało zajść na clo, to jak mi przy obecnych starankach gin zapisała clo, to w pierwszym cyklu zamiast bzykać się od 10-20 dc to się bzyknęliśmy 10, 15 i 20 dc i byłam strasznie zdziwiona , że w ciążę nie zaszłam :) i oczywiście od razu wszystkie objawy miałam puk-puk.gif

    Mega, nick nieaktualny, kapturnica, Niuta, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 września 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    oj bo zaczynam się zastanawiać ;)
    Mysl, mysl - podobno jest przesad wsrod chirurgow ze operowanie rudych przynosi pecha ;)

    Mega, nick nieaktualny, Bursztyn, Reni, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ja tez tam bede miała skierowanie. Mam isc w październiku, bo podobno do któregoś listopada nie maja limitow na nfz
    dlatego jak pójdę na wizytę do niego to go zmolestuje o to badanie ,i nie wyjdę póki skierowania nie wypisze :D

    może w tym jest tez problem ze się nie udaje zajść w ciążę ...

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Bozia :-)

    Inesska trzymam kciuki za poniedzialkowa bete ...

    Parka ciesze sie ze mnie rozumiesz....


    Uciekam sie szykowac co bym zdazyla na czas jak wroce to zdam relacje co i jak

    Mega, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dlatego jak pójdę na wizytę do niego to go zmolestuje o to badanie ,i nie wyjdę póki skierowania nie wypisze :D

    może w tym jest tez problem ze się nie udaje zajść w ciążę ...
    Mój nie widzi wskazań na takie badania ale tez go zmolestowalam ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja niestety nadal jestem.
    no to chodz sie urwiemy :)

    Mega, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boooooziuchna mordo moja! Wielkie gratulacje, niech Wam synek zdrowo rośnie :-) Kajetanku witaj na świecie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 14:11

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tak, wstyd sie przyznac, ale rekreacyjnie- obserwcyjnie, bo nie chcialam tak odrazu zajsc w ciaze....ale to brzmi, wiem... ale naiwna bylam, smiech na sali
    Wiemy wiemy - zbieralas material na doktorat, az ci sie od tego materialu dziecka zachcialo ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    A moja naiwność? Jak mi się poprzednio tak szybko udało zajść na clo, to jak mi przy obecnych starankach gin zapisała clo, to w pierwszym cyklu zamiast bzykać się od 10-20 dc to się bzyknęliśmy 10, 15 i 20 dc i byłam strasznie zdziwiona , że w ciążę nie zaszłam :) i oczywiście od razu wszystkie objawy miałam puk-puk.gif
    to ja nawet nigdy objawow nie mialam, ani jednego...

    Parka, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Mysl, mysl - podobno jest przesad wśród chirurgów ze operowanie rudych przynosi pecha ;)
    eee tylko nie rudy to jest Intensywna Lśniąca Miedź :P

    mam nadzieję ze ręce mu nie zadrżą podczas badania hahaha

    Mega, nick nieaktualny, Simba, kapturnica, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba jak się będą twixy rodziły to chyba musimy się tu na forum albo ostro nawalić albo od Bursztyna wziąć receptę na jakieś silne prochy, bo na pewno na trzeźwo tego nie zniesiemy
    Simba wrote:
    BOZIA SZACUN :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Parka, Mega, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, caffe, malgos741, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czekamy na Boziowe niusy :)

    Parka, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wiemy wiemy - zbieralas material na doktorat, az ci sie od tego materialu dziecka zachcialo ;)
    hahaha :)
    no tak, a pozniej stwierdzilam ze bede pisac o tej perwie Puchatku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 14:14

    Mega, Simba, Reni, nick nieaktualny, EwaT, kapturnica, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Niestety, moja mama jest taka sama, twierdzi, że w jej wieku wszystko wolno, że może trochę porozpieszczać wnuki itp. i w tym się mieści knucie za moimi plecami, że to niby takie fajne, jak sobie razem narozrabiają i w dodatku przede mną ukryją i że mają takie swoje tajemnice. Mnie to tak wqrw... że jak o tym napisałaś, to od razu mi się ciśnienie podniosło, bo wiem o co chodzi! 0zlosc.gif
    Ja też wiem. mój młody na diecie bezcukrowej jest w tym tygodniu i właśnie mi powiedział że wczoraj babcia mu dał czekoladkę.... Nou koments

    Mega, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Simba jak się będą twixy rodziły to chyba musimy się tu na forum albo ostro nawalić albo od Bursztyna wziąć receptę na jakieś silne prochy, bo na pewno na trzeźwo tego nie zniesiemy
    na trzezwo nie ma szans, nawet Simba nie powinna byc trzezwa ;)
    no i bedzie musiala odrazu po urodzeniu napisac sms, jak nasza SuperBozia, bo sie bedziemy denerwowac :)

    Mega, Aasiula, Simba, Parka, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Mój nie widzi wskazań na takie badania ale tez go zmolestowalam ;)
    ta nie widzi wskazań?, mój też nie widział przez rok Qva....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 14:17

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 4500 4501 4502 4503 4504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ