Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no bo wczesniej wszytskie zachodzily w ciaze parami.. a ja tak medzilam i medzilam, ze nie chce byc sama w ciazy, bo z kim bede objawy przezywac, ze w tym samym cyklu sie nikt nie zdecydowal, dopiero inesska w nastepnym..

    A teraz znowu puchy.. a kilka urodzilo, wiec sa wolne miejsca, wiec nie obijac sie i zachodzic!
    jakby to bylo takie proste...

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzięki Sbinko :) to gdzie ja sie dopasuję jak mam 22 dzień cyklu za trzy dni @ tylko u mnie cykle po 24-26 dni
    Myślę że z Mega :-)
    Tylko uważać bo Ewka spycha się bez kolejki ;-)

    Mega, kapturnica, Aasiula, iwcia77, ania.g, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski mam pytanie, czy to cholerne przeziebienie, które mnie dopadlo może mi zabrać staranka w tym cyklu? Chodzę i się wqurwiam cały dzień przez to B-)

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ja mialam jakies sto lat temu byc para z Reni, ale mnie olala.. nie chciala rodzic ze mna za rączke..
    Renek to indywidualista ;-) z reszta niech chce nic mówić, ale ona chyba woli być para z Bursztynem :-P

    Mega, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, caffe lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no bo wczesniej wszytskie zachodzily w ciaze parami.. a ja tak medzilam i medzilam, ze nie chce byc sama w ciazy, bo z kim bede objawy przezywac, ze w tym samym cyklu sie nikt nie zdecydowal, dopiero inesska w nastepnym..

    A teraz znowu puchy.. a kilka urodzilo, wiec sa wolne miejsca, wiec nie obijac sie i zachodzic!
    No staramy sie ale znów nie wyszło,może nastepnym razem ;)

    paszczakin, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Laski mam pytanie, czy to cholerne przeziebienie, które mnie dopadlo może mi zabrać staranka w tym cyklu? Chodzę i się wqurwiam cały dzień przez to B-)


    Nie przesadzaj tO tylko przeziebienie...To nie ciezkie zapalenie pluc ktore przykuje cie do lozka 8) ...Z tego co slyszalam to podobno nawet takie obnizenie chwilowe odpornosci moze wplnawet korzystnie na zagniezdzenie...

    paszczakin, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Myślę że z Mega :-)
    Tylko uważać bo Ewka spycha się bez kolejki ;-)
    HEHE bedę machać łokciami :D

    Mega, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam wsio ryba z kim..Moge byc nawet w gruppen ciONzen Byle juz tylko byc =D

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 21 września 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nie przesadzaj tO tylko przeziebienie...To nie ciezkie zapalenie pluc ktore przykuje cie do lozka 8) ...Z tego co slyszalam to podobno nawet takie obnizenie chwilowe odpornosci moze wplnawet korzystnie na zagniezdzenie...
    Też tak słyszałam :)

    kapturnica, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza a tesciowka nic nie podejrzewa ,ze Ty w dwupaku pomykasz????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 18:38

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, wypraszam to sobie. Ja swiezo bzyknieta (mimo braku owulacji ...) !

    paszczakin wrote:
    no bo wczesniej wszytskie zachodzily w ciaze parami.. a ja tak medzilam i medzilam, ze nie chce byc sama w ciazy, bo z kim bede objawy przezywac, ze w tym samym cyklu sie nikt nie zdecydowal, dopiero inesska w nastepnym..

    A teraz znowu puchy.. a kilka urodzilo, wiec sa wolne miejsca, wiec nie obijac sie i zachodzic!

    Mega, paszczakin, Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, iwcia77, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nie przesadzaj tO tylko przeziebienie...To nie ciezkie zapalenie pluc ktore przykuje cie do lozka 8) ...Z tego co slyszalam to podobno nawet takie obnizenie chwilowe odpornosci moze wplnawet korzystnie na zagniezdzenie...
    a u mnie nic nie dziala ani stres, ani brak stresu, wakacje i urlop tez sie nie spisały, alkohol, brak alkoholu... witki mi opadły...

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, mysza1975, nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    2736.jpg

    MJ jak nic ;)
    Aaaaa :) masz ty pamięć

    nick nieaktualny, paszczakin, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    a u mnie nic nie dziala ani stres, ani brak stresu, wakacje i urlop tez sie nie spisały, alkohol, brak alkoholu... witki mi opadły...

    Mega zabij nie pamietam..Ty jestes po jakis glebszych sprawdzaniach podwozia???? Kurcze nie pamietam juz czy dlugo sie staracie..Nie duś 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 18:44

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i przeziębienie tez nie pomogło...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze bardzo lubilam ten plakat ale od kiedy wspomnialas o MJ jakos inaczej na niego patrze ;) wiec zmienilam
    paszczakin wrote:
    2736.jpg

    MJ jak nic ;)

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo mi matka zaserwowala tekst, że to źle rokuje. No i niby człowiek edukowany a zglupialam :-O

    Mega, paszczakin, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    nie wiem, raczej nie, bo wiekszosc czasu to mnie nie bylo jak ona tu jest, po drugie, ona z reguly paczy na "trudne sprawy" w telewizji, wiec zajmuje jest to duzo uwagi, po trzecie, mam soczek wisniowy jako wino i piwa bezalkoholowe, po czwarte mam prawo byc zjechana po jestem po drugiej z trzech wrzesniowych delegacji, a a po piate ja jestem bardzo dyskretna ;)

    ale i tak na bank jak obwieścimy nowiny w pazdzierniku to powie "ze wiedziala" ;)
    heheheheheheh No ale jak powie ,ze wiedziala to zadziobaj i dopowiedz ,ze sie cieszysz ,ze wnuka wyczula na kilometr 8) Zobaczysz jaka bedzie szczesliwa...

    nick nieaktualny, paszczakin, Mega, mysza1975, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Mega zabij nie pamietam..Ty jestes po jakis glebszych sprawdzaniach podwozia???? Kurcze nie pamietam juz czy dlugo sie staracie..Nie duś 8)
    wszystko sprawdzone i niby ok, jak to mowi Reni niepłodność idiotyczna, moze K... jaka blokada bo za badzo chce... Rok temu w sierpniu odstawilam tabsy, od listopada tak na całego sie staramy... i nic...

    Reni, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 21 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    a u mnie nic nie dziala ani stres, ani brak stresu, wakacje i urlop tez sie nie spisały, alkohol, brak alkoholu... witki mi opadły...
    Dawno ne było tej ultra wkurwiajacej porady dotyczącej zachodzenia, wiec moge ja przytoczyć :) "Odpuść sobie, nie spinaj sie - na pewno zajdziesz."

    A tak poważnie - życzę Wam wszystkim żebyście szybko zaszły!!!

    ania.g, Mega, mysza1975, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 4540 4541 4542 4543 4544 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ