Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa super beta. Daj znac, kiedy do Gorzowa zjezdzasz i w jakim celu...

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Nie Iwonko nie wycofujemy sie z adopcji :) idziemy dalej !!!!
    Jak dobrze pójdzie to będziesz miała od razu dwoje :) <3

    nick nieaktualny, ania.g, Mega, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, mysza1975, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Dzień Dobry

    Ćwiczyłam 15min a czuję się jakbym ogród przekopała :)

    Idę dziś na spotkanie w sprawie pracy w komisjach wyborczych w październiku :)płacą ok.300zł za dzień ,niby to tylko dwa dni ale kaska się przyda :) trzymajcie kciuki żeby mnie przyjęli bo jest dużo chętnych :D

    AAA na Obiad mam żurek ,pycha :)
    Samirka ja kiedyś też byłam w komisjach i nie jest źle pod warunkiem że będziecie mieć "normalnego" przewodniczącego komisji. W mojej zawsze szło szybko, ale były komisje które do rana liczyły i ciągle coś było nie tak.

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Samirka ja kiedyś też byłam w komisjach i nie jest źle pod warunkiem że będziecie mieć "normalnego" przewodniczącego komisji. W mojej zawsze szło szybko, ale były komisje które do rana liczyły i ciągle coś było nie tak.
    no i pod warunkiem, ze nikt się nie upije bo i tak bywało, w ostatnich byłam przeodniczacą i na szczescie miałam same baby to nie było problemu z alkoholem ale raz byłam w takiej co się ten gość od łączności z internetem nadźgał i wróciłam do domu nad ranem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 15:34

    nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, kapturnica, Elfik, iwcia77, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy miesko od wczoraj a do tego ziemniaczki i może ogórek w occie :) prosto i szybko :P

    Iwone, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    no i pod warunkiem, ze nikt się nie upije bo i tak bywało
    Z tym to nie taki problem, bo na protokole podpisują się tylko ci, którzy byli przy liczeniu, ale jedna osoba mniej w komisji na pewno przedłuża pracę. Jak nawali informatyk to chyba pozostaje czekać aż wytrzeźwieje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 15:44

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa , w którym dniu cyklu zrobiłaś test?

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też ogarnął "leń" forumowy i poszłam na łatwiznę, zrobiłam obiadek z paczki - świderki z kiełbasą w sosie grzybowym z knorra :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    mnie też ogarnął "leń" forumowy i poszłam na łatwiznę, zrobiłam obiadek z paczki - świderki z kiełbasą w sosie grzybowym z knorra :D
    przebiję was wszystkie z obiadowym leniem - cała rodzina jedliśmy obiad który ugotowała moja mama ;-)

    Iwone, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macduska ja mam wczesne owulacje wiec pierwszy test robiłam w 22 dc :)

    A z tym obiadem to fajnie,ze mama Wam zrobiła :D

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 września 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wściekłyście się z tym żarciem? człowiek się głodny robi a te tylko się licytują co która ma na obiad

    a jakie kupy potem robicie?

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Simba, kapturnica, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, Parka, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 22 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Jak dobrze pójdzie to będziesz miała od razu dwoje :) <3
    Pieknie :)

    Iwone, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 września 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wściekłyście się z tym żarciem? człowiek się głodny robi a te tylko się licytują co która ma na obiad

    a jakie kupy potem robicie?
    nie chciałabyś wiedzieć :D :P

    Mega, Reni, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:51

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    07icon_smile4.gif

    .

    Mega, Iwone, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 22 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    nie chciałabyś wiedzieć :D :P
    Dokładnie! ;)
    U mnie już talerze wylizane... idę pomyc gary i pranie nastawić

    Iwone, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wściekłyście się z tym żarciem? człowiek się głodny robi a te tylko się licytują co która ma na obiad

    a jakie kupy potem robicie?
    śmierdzące, rzadkie twarde, we wszystkich odcieniach brazu - do wyboru do koloru :-)

    Mega, nick nieaktualny, Iwone, Aasiula, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 22 września 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie robie cycki z kiełkami w sosie sojowym z ziemniorami i mizerią
    ;D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i czy to jest normalne oglądać swoje kupy eh... hahaa2.gif
    macduska wrote:
    śmierdzące, rzadkie twarde, we wszystkich odcieniach brazu - do wyboru do koloru :-)

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, kapturnica, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 22 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    śmierdzące, rzadkie twarde, we wszystkich odcieniach brazu - do wyboru do koloru :-)
    o żesz w dupę HAHAHAHAHAHAHA

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość


‹‹ 4561 4562 4563 4564 4565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ