Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 29 września 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry w poniedzialkowy poranek.
    Mnie tez wczoraj ominal temat lekcji : sex i akohol... A szkoda bo to moje ulubione przedmioty

    Milego dnia wszystkim !!!!

    ania.g, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:10

    kapturnica, nick nieaktualny, Parka, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzień dobry.

    kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiiiaa teraz kombinuja jak sie tu wywinac od kary :P

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:10

    kapturnica, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Mąż wyprawiony do pracy, jeden dzieć do szkoły, drugi śpi z okładem na nodze a mamuśka będzie mieć poranek dla siebie. :-)
    JA tez caffe wypijam tabsy wprdziele i pewnie sie za okna wezme..Pogoda cudo mimo ,ze zaledwie 8stopni na razie

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 29 września 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Kosmici mnie w nocy nie ganiali ale sny i tak były jak zwykle pokręcone. Brzuch mnie w dole ściska, ledwo chodzę i od 4:30 mnie mdli. Mam nadzieję wcisnąć się dziś na pedicure bo już sama nie będę wojowała. Jak tylko się schylam to mnie zgaga atakuje. Mam granacik na pazurkach a w szpitalu jest przykaz zmycia wszelkiego lakieru. Będę się czuła jak nie ubrana bez koloru. W mordę ale mam problemy, coś mi na mózg padło. Już wiem to budyń :)
    Miłego poniedziałku.

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Parka, Aasiula, Mega, Bursztyn, Bozia3, gosia7122, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    i no własnie stąd te różowe, sytuacje ze sklepu znam, jakbysmy we dwie chodzily..:)))
    przynajmniej nie dostawałysmy bólu głowy z nadmiaru wyboru:)))

    a ja sie nauczyłam lubic męskie trzewiki... i tak nie chodzę w spodnicach..

    Elfik, a ja mimo przeciwności uwielbiam pantofle i szpilki - od czasu do czasu gdzieś się udaje kupić dobre - jest nadzieja.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dzień dobry
    Kosmici mnie w nocy nie ganiali ale sny i tak były jak zwykle pokręcone. Brzuch mnie w dole ściska, ledwo chodzę i od 4:30 mnie mdli. Mam nadzieję wcisnąć się dziś na pedicure bo już sama nie będę wojowała. Jak tylko się schylam to mnie zgaga atakuje. Mam granacik na pazurkach a w szpitalu jest przykaz zmycia wszelkiego lakieru. Będę się czuła jak nie ubrana bez koloru. W mordę ale mam problemy, coś mi na mózg padło. Już wiem to budyń :)
    Miłego poniedziałku.
    co budyń, co budyń! W ciaży czy nie - przecież kobietą jesteś - paznokcie ważna rzecz ;-)

    ania.g, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    JA tez caffe wypijam tabsy wprdziele i pewnie sie za okna wezme..Pogoda cudo mimo ,ze zaledwie 8stopni na razie

    Dobiłaś mnie tymi oknami. Przypomniałam sobie o swoich. a juz myslałam że się polenię dzisiaj.:-/

    kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Dobiłaś mnie tymi oknami. Przypomniałam sobie o swoich. a juz myslałam że się polenię dzisiaj.:-/
    :P nie ma żaboli ,ze dupa boli do roboty!!! ;)

    Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    :P nie ma żaboli ,ze dupa boli do roboty!!! ;)
    miałam kliknąć lubię ale nie NIE LUBIĘ ;-)

    kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Zaraz spadam na silke a pozniej jakies zakupy :)

    AniA duzo juz nie zostalo i to pewnie przez nerwy te porabane sny

    nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Bry :)

    Zaraz spadam na silke a pozniej jakies zakupy :)

    AniA duzo juz nie zostalo i to pewnie przez nerwy te porabane sny


    Zeby mi sie chcialo cwiczyc tak jak sie mi nie Kce bylabym bardziej wysportowana od koniowatej :)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 29 września 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Zeby mi sie chcialo cwiczyc tak jak sie mi nie Kce bylabym bardziej wysportowana od koniowatej :)
    To tak jak ja :-P
    Dzień dobry :-)

    nick nieaktualny, kapturnica, ania.g, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Ania chyba mały się szykuje... a frencza nie możesz sobie strzelić z bezbarwnym lakierem? Wiem że to nie to samo co kolor, ale też może ładnie wyglądać :-)
    Iwcia wybacz, zapomnialam pochwalić Twoje piękne kształty :-)
    Dorcia nie czas juz na nową focie? I powiem Ci, że ja się już przyzwyczailam do Henrietty, ale Natalka też ładnie :-)

    Ja wzięłam dziś urlop na zadanie, nie wydaje z siebie głosu. Masakra, nie mogłam się dogadać z kadrami, dziewczyny miały ze mnie obaw B-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 08:45

    kapturnica, ania.g, Mega, Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 29 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie w wujowy poniedziałek
    leje sie ze mnie jak z zarznietej swini

    nick nieaktualny, Mega, Bursztyn, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    witam sie w wujowy poniedziałek
    leje sie ze mnie jak z zarznietej swini
    Ale pocieszenie ,ze wreszcie okresowo ;) :)

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 29 września 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ale pocieszenie ,ze wreszcie okresowo ;) :)
    no....pierwszy raz od porodu

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    no....pierwszy raz od porodu
    to zaraz zmajstrujesz kolejnego dzidka :-)

    EwaT, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 4672 4673 4674 4675 4676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ