Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    I tak oto prawie trzy letnia córka mojej siostry szczepiona na rotawirusy, wylądowała z rotawirusem w szpitalu.
    O, to doopa. Znaczy nie szczepic, bo nie ma sensu? Chociaz tu mam rota w pakiecie.
    Moja corka przywiozla rota z 1 wakacji w Norwegii, miala rok. 3 dni w szpitalu i bylo po wszystkim, nie mowie, ze fajnie, ale dalysmy rade.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mogłabyś nie wywierać presji?! bo mnie to stresuje
    kkisia wrote:
    Kurwa niech w koncu ktoras zaciazy z kolejki czy bez bo juz mie to wkurwia :( i doluje ze moze jednak trzeba to olac

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, Mega, iwcia77, Bursztyn, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 30 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Niuta a lekarz juz widzial wyniki ?
    Moze jeszcze nie wszystko stracone i da sie cos podrasowac :(
    Jeszcze nie. Dzisiaj robiłam jeszcze estradiol i prolaktyne.
    Tylko że to i tak nie ma już chyba znaczenia. FSH jest bezlitosne. Jajniki usypiaja i tyle. Po co mam się łudzić , nakręcać , szprycować lekami jak i tak ch.j z tego. Przegapiłam swoją szansę, a teraz jest za późno.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    czy mogłabyś nie wywierać presji?! bo mnie to stresuje
    Reni, oddychaj do papierowej torebki. Wdech - wydech!

    Aasiula, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 30 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Alis, koleżanka do mnie oddzwoni jak skończy badania. Powiedziałam jej na szybko o co chodzi. Powiedziała że pomyśli. Jak tylko coś się dowiem to dam Ci znać.

    Aniu, dzięki. Jak coś się do wiesz, napisz proszę do mnie na prv, bo się boję, że mi umknie. Zaraz wyślę ci zaproszenie.

    Pusurku, będziemy się pytac, czy robią prywatnie, ale boję się, że to zbyt skomplikowane. Bedziemy szukać, tylko, że czas leci.

    nick nieaktualny, iwcia77, ania.g lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 30 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, biorę moje szczęście na spacer. Do zobaczenia później!

    Sabina, mam nadzieję, że już wyszłaś od lekarza.

    Reni nie wykręcaj się :)

    Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta.. obniżona rezerwa więc jeszcze nie tak tragicznie

    Poziom FSH


    Wnioski

    < 3 mIU/ml niewydolność przysadki

    9-12 mIU/ml obniżona rezerwa jajnikowa

    12-18 mIU/ml wyczerpująca się rezerwa jajnikowa, stymulacja owulacji jest trudna

    > 18 mIU/ml Stymulacja owulacji jest bardzo trudna, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest mało prawdopodobne.

    nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sie troche zycie stabilizuje, dziecie zaczelo miec stale rutyny ( nieustajaca praca ma nad tym ;) ).Ja po prysznicu, sniadaniu, kawka w dloni, dziecie spi u gory, baby call czuwa, obiad mam z wczoraj, la dolce vita, normalnie ;) :P
    Kto powiedzial, ze macierzynstwo jest trudne? ;) :D

    malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, Mega, mysza1975, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 30 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczynki :-)
    ale dziś ponuro i zimno.
    Niuta przytulam ale Reni dobrze prawi <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :)

    Alis mam nadzieję ze jednak uda się wam z ta operacja córeczki wcześniej <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alis, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Dzień dobry prawie rano.
    Chociaż dla mnie wcale nie taki dobry.
    Odebrałam wyniki badań i chyba muszę wywiesić białą flagę :-(
    FSH mnie dobiło. 16.11 mIU/ml ...
    Nie dość że skandalicznie niskie AMH mnie zdyskwalifikowało to teraz jeszcze to.
    Chyba po prostu nadszedł ten czas że muszę odpuścić...
    Idę sobie popłakać...

    Niuta ty się ciesz dziewczyno z takich wyników FSH ja robiłam niecały rok temu i nawet nie chcę pisać mojego wyniku bo byś się dopiero wystraszyła

    chciałabym taki wynik mieć

    Reni, Niuta, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 30 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że to jeszcze nie jest totalny koniec. Dopóki jest @ to i jest szansa. Tylko dlaczego musimy mieć tak pod górkę ?
    Przecież ja mam tylko 37 lat. Nie zgadzam się na takie numery ;-).

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 30 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Niuta ty się ciesz dziewczyno z takich wyników FSH ja robiłam niecały rok temu i nawet nie chcę pisać mojego wyniku bo byś się dopiero wystraszyła

    chciałabym taki wynik mieć
    A co lekarz na Twój wynik ?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta nikt sie nie zgadza

    Zrob moze jeszcze raz bo moze im sie wyniki popierdzielily


    Reni nie chce nikogo stresowac ale mam dzis wisielczy humor :(

    Niech mi tylko ktos w urzedzie podpadnie to bedzie grubo ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 30 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Ja wiem że to jeszcze nie jest totalny koniec. Dopóki jest @ to i jest szansa. Tylko dlaczego musimy mieć tak pod górkę ?
    Przecież ja mam tylko 37 lat. Nie zgadzam się na takie numery ;-).
    Nie wiem czy to bedzie pocieszenie ,ale jest nas więcej ,tych ktore maja pod gorke,trzeba byc dobrej mysli :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Ja wiem że to jeszcze nie jest totalny koniec. Dopóki jest @ to i jest szansa. Tylko dlaczego musimy mieć tak pod górkę ?
    Przecież ja mam tylko 37 lat. Nie zgadzam się na takie numery ;-).
    no właśnie @ jest ,ja nie mam od 3 miesięcy jestem po lutce i czekam na nią

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to proszę go odwisieć ;-)
    kkisia wrote:

    Reni nie chce nikogo stresowac ale mam dzis wisielczy humor :(

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 30 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie znad jajek na miękko :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 30 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Niuta nikt sie nie zgadza

    Zrob moze jeszcze raz bo moze im sie wyniki popierdzielily


    Reni nie chce nikogo stresowac ale mam dzis wisielczy humor :(

    Niech mi tylko ktos w urzedzie podpadnie to bedzie grubo ;)
    To zupełnie normalne że przechodzimy kryzysy ;(
    Parszywe to jest wiem z doswiadczenia ,ale zawsze warto zebrac w sobie odrobine siły i walczyc dalej

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 30 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze Ci się nie znudziły? ;-)
    ja lubię ale wiesz, że ja po jajach mam zawsze mdłości
    nie wiem czemu
    EwaT wrote:
    witam sie znad jajek na miękko :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 4692 4693 4694 4695 4696 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ