Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, ja cię diagnozuję...
    Wałęsa sam sobie zator zrobił, ty sama sobie walizki wystawisz - małe rozdwojonko jażnienki?;)

    Właśnie byłam u lekarza, któremu zależy na pacjencie
    wita i żegna się podaniem ręki
    słucha
    opuka,osłucha, zmierzy ciśnienie, obejrzy całość
    zapisuje najtańsze odpowiedniki leków
    i jeszcze podpowiada jak pomóc dziecku, które pacjentem nie jest...

    To chyba nie jest normalne, że zawsze jak wychodzę od tej pani, to jestem w takim szoku, że zapominam co miałam dalej robić, a jedynie ból kolan powstrzymuje mnie żeby do jej kolan nie upaść i butów nie całować...
    i można - można!
    Tylko reszta lekarzy o tym nie wie...

    Jesteś przejazdem w Belgii? :)
    No dobra, żartowałam. Miło czytać swoja droga.
    (Prywatnie, tak? ;) )

    kapturnica, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, ja cię diagnozuję...
    Wałęsa sam sobie zator zrobił, ty sama sobie walizki wystawisz - małe rozdwojonko jażnienki?;)

    Właśnie byłam u lekarza, któremu zależy na pacjencie
    wita i żegna się podaniem ręki
    słucha
    opuka,osłucha, zmierzy ciśnienie, obejrzy całość
    zapisuje najtańsze odpowiedniki leków
    i jeszcze podpowiada jak pomóc dziecku, które pacjentem nie jest...

    To chyba nie jest normalne, że zawsze jak wychodzę od tej pani, to jestem w takim szoku, że zapominam co miałam dalej robić, a jedynie ból kolan powstrzymuje mnie żeby do jej kolan nie upaść i butów nie całować...
    i można - można!
    Tylko reszta lekarzy o tym nie wie...
    Ale popatrz.Jakby wszyscy tacy byli czy az tak bys ta zapamietala? ;)

    Ps..opisałas moja rodzinna...Babka do rany przyłóz.Jak mojemu lekow na astme zabrakło na wyjezdzie to tak przykombinowała ,ze recepta była..A jego rodzinny stwierdził ,ze nie wypisze zaocznie bo musi byc osobiscie :-/
    Czyli mozna ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja chyba dzisiaj wychodzę do domu i tak siedzę i kombinuje jakby tu wyjść zabierając ze sobą niepostrzeżenie łóżko z podnośnikiem i zestaw do monitoringu...
    Myślisz, że ktoś zauważy jak pod sukienką schowasz?

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja chyba dzisiaj wychodzę do domu i tak siedzę i kombinuje jakby tu wyjść zabierając ze sobą niepostrzeżenie łóżko z podnośnikiem i zestaw do monitoringu...
    Jak , jak? Do torebki...Merynos sie zmiesci , paśnik (uff zapamietalam Pusur :D ) to i łózko z podnosnikiem ;)

    moremi, Reni, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Myślisz, że ktoś zauważy jak pod sukienką schowasz?
    Pod sukienka mam juz USG - nie da rady

    Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wczorajszej dyskusji popierałam frakcję lubiących pukanie..
    Simba, niestety nie byłam, ale kiedyś przyjadę żeby zobaczyć, czy dobrze młodych odbijasz po jedzeniu..;)
    Tzn byłam przejazdem..

    a tak, prywatnie
    ale jestem przekonana, że na nfz jest taka sama. :)
    Bo to widać po człowieku
    Właśnie - CZŁOWIEKU...

    Simba, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, ja cię diagnozuję...
    Wałęsa sam sobie zator zrobił, ty sama sobie walizki wystawisz - małe rozdwojonko jażnienki?;)

    .


    Eyy no.Inaczej jak tu funkcjonowac?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Hyhy mieszkanie jest moje :-)

    Swoją drogą, to chyba się za bardzo nie stara, jeżeli do tej pory nie schudł. Na początku znajomości schudł 8 kg. Później jak miał pracę na zmiany odbił to z nawiązką i teraz znowu waży tyle, ile ważył w momencie kiedy się poznaliśmy. Chyba znowu musimy zacząć się bzykać 3-5 razy dziennie.
    To gruby nietakt z jego strony.
    3-5 razy dziennie? To kiedy to było? W gimnazjum???

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Myślisz, że ktoś zauważy jak pod sukienką schowasz?

    no właśnie, schowa z tyłu pod kiecą,,,
    z przodu dużo, z tyłu dużo, pomyślą - gruba baba i tyle ;)

    Simba, moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ale popatrz.Jakby wszyscy tacy byli czy az tak bys ta zapamietala? ;)

    Ps..opisałas moja rodzinna...Babka do rany przyłóz.Jak mojemu lekow na astme zabrakło na wyjezdzie to tak przykombinowała ,ze recepta była..A jego rodzinny stwierdził ,ze nie wypisze zaocznie bo musi byc osobiscie :-/
    Czyli mozna ;)
    Kompletnie nieodpowiedzialna lekarka. Daj nazwisko, zgłoszę ja do Izby.

    Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    We wczorajszej dyskusji popierałam frakcję lubiących pukanie..
    Simba, niestety nie byłam, ale kiedyś przyjadę żeby zobaczyć, czy dobrze młodych odbijasz po jedzeniu..;)
    Tzn byłam przejazdem..

    a tak, prywatnie
    ale jestem przekonana, że na nfz jest taka sama. :)
    Bo to widać po człowieku
    Właśnie - CZŁOWIEKU...
    Zapraszam :)

    Elfik lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no właśnie, schowa z tyłu pod kiecą,,,
    z przodu dużo, z tyłu dużo, pomyślą - gruba baba i tyle ;)
    Nie, raczej pomyślą: Belgijka ;)

    kapturnica, Elfik, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kompletnie nieodpowiedzialna lekarka. Daj nazwisko, zgłoszę ja do Izby.
    A ja sadze ,ze kompletnie nieodpowiedzialny lekarz..Olał pacjenta ,majacego astme..Na szafot z nim. ;)

    Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Nie, raczej pomyślą: Belgijka ;)
    A moze pomysla o, minister zdrowia ;)

    Simba, Elfik, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pod sukienka mam juz USG - nie da rady
    To spróbuj może coś w ten deseń
    http://zapodaj.net/f9d6bb2aa730a.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 10:59

    kapturnica, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3,5 razy dziennie..

    Moremi - ja cię zdiagnozuje za darmo!

    On się wyprztykał z nasion, a ty masz opukaną macicę, tak, że z niej lakier zszedł...

    musisz młodszego znaleźć, jeszcze nie wyprztykanego;)

    ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

    kapturnica, Simba, Bozia3, moremi, gretka, nick nieaktualny, Mega, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, iwcia77, Parka lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    3,5 razy dziennie..

    Moremi - ja cię zdiagnozuje za darmo!

    On się wyprztykał z nasion, a ty masz opukaną macicę, tak, że z niej lakier zszedł...

    musisz młodszego znaleźć, jeszcze nie wyprztykanego;)

    ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
    Jprdole poplułam sie kawa ;D

    Mega lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    To spróbuj może coś w ten deseń
    http://zapodaj.net/f9d6bb2aa730a.jpg.html
    Genialne!!!
    Słyszałam o tej ogólnopolskiej akcji darmowej mammografii, ale nie przypuszczałam, ze robia to lajkonikiem :)

    Elfik, Bozia3, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry

    Probowalam Was nadrobic, ale to niemozliwe...jeszcze nie napisalam tej cholernej pracy.
    Bozia, Kajetan ma to "cos" w sobie :) zakochalam sie :)
    Moj chlop nadal chory, ja tez nie w formie, byle do Swiat!
    Przyjeżdżaj już do PL - poznasz go na żywo - może zauroczenie minie, jak on japę rozedrze...;)

    I masz już w końcu wrócić na właściwe tory - ile tygodni można być takim przymulonym? Izolować się od koleżanek, nie kłócić o pukanie, o jedzenie, o kremy....może zacznij jakieś witaminy zażywać - Pusur uważa, że jej pomagają - to może Tobie też??

    kapturnica, Simba, moremi, gretka, Bursztyn, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, ale jak się Moremi zacznie koło gimnazjum kręcić, to ją zamkną... ;)

    kapturnica, Simba, gretka, Bozia3, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 6039 6040 6041 6042 6043 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ