Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happy jo, ja mowie i pisze małż, bo jak pada konkubent to od razu w Polsce każdy widzi melinę i puste butelki po wódce walajace się po podłodze:-) :-) :-)

    Ja tez bez ślubu, ale skoro jest p.o. mąż, to niech mu awansem będzie...:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:43

    kapturnica, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik dzis dopiero 5 dzien a mdlosci mam takie ze wysiadam :( i sie zastanawiam czy sie czym zatrulam czy po luteinie

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HappyJo wrote:
    Swoją drogą, właśnie próbuję trochę ponadrabiać, bo cały dzień w biegu znowu. A nie nadrobię pewnie teraz za dużo, bo Konkubent (hahahaha, no Chuop chyba lepiej będzie) wraca z tej Bielsko-Białej i głodny wróci, więc perliczkę zaraz zacznę robić na kolację. Rzucili w Lidlu to kupiłam :)
    Także doczytam Was później :)
    A ja wlasnie nie lubie określenia Chłop :)
    Mów Duzy.

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    W mordę jeża! Idę do kibla a tam płodny śluz, mnóstwo płodnego śluzu a ja się bzykałam dwa dni temu!!! Ale mi ciśnienie skoczyło. I co teraz, no?
    Witaj w klubie permanentnie zestresowanych swoja plodnoscia!
    U nas ostatnio seks, 21 dzien cyklu, chlop gume wyciaga i mowi: Zebys potem ze stresu nie umarla. Cos w tym jest. ;)

    Simba, nick nieaktualny, moremi, Mega, caffe lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    W mordę jeża! Idę do kibla a tam płodny śluz, mnóstwo płodnego śluzu a ja się bzykałam dwa dni temu!!! Ale mi ciśnienie skoczyło. I co teraz, no?

    Oddasz dziecko potrzebującej, tutaj kilka razy padały propozycje przejęcia niemowlaka...;-)
    Moze i super magnes w nagrodę dostaniesz?:-)

    Simba, nick nieaktualny, kapturnica, gretka, SolarPolar, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur a moze wrzucisz te linki do ABC pielęgnacji?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Elfik dzis dopiero 5 dzien a mdlosci mam takie ze wysiadam :( i sie zastanawiam czy sie czym zatrulam czy po luteinie


    Kochana, a nie cionza?,,,,

    gretka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A ja wlasnie nie lubie określenia Chłop :)
    Mów Duzy.
    Bo Ty taka aligantka jestes. Chlop to chlop, swoj, wlasny, swojski, na piersi wychowany.
    A Duzy? Z duzym to ja mam tylko jedno skojarzenie. :P

    Simba, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia, czasem się dziewczynom zdarza, ale rzadko, czy to na pewno luteina? hmm, może przejdż na dupka?
    Bo jak po dowcipnej masz mdłości, to po doustnej pewnie byłby bal..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:44

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Oddasz dziecko potrzebującej, tutaj kilka razy padały propozycje przejęcia niemowlaka...;-)
    Moze i super magnes w nagrodę dostaniesz?:-)
    Haha, bardzo śmieszne. Przecież ja miałam dopiero co trzecią cesarkę i jeszcze nie wygrałam kumulacji w lotto!

    Simba, iwcia77, SolarPolar, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Simba, moja jest hipotrofikiem.. Czyli glodzilam małą a mądry organizm lądował wszystko w jej głowę.
    Jeśli jedno z dzieci ma większą głowę, hm w jakiś zauważalny mocno sposób to bym się za stanowiła, czy drugi bliźniak go nie okrada...
    Ale ty jesteś przebadana od gory do dołu i to juz całkiem ładny tydzień:-)

    No cóż, jeśli idzie o mnie nie widzę problemu, bo mnie sama małż wysyła z beretem po 5 kilo ziemniaków do sklepu;-)
    Czaje.
    Jeden drugiego nie ma prawa okradać, bo maja oddzielne pomieszczenia. To sa dwujajcarze.
    Jeden lekarz na USG widzi problem, drugi nie. No cóż. Sie okaże.

    Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Witaj w klubie permanentnie zestresowanych swoja plodnoscia!
    U nas ostatnio seks, 21 dzien cyklu, chlop gume wyciaga i mowi: Zebys potem ze stresu nie umarla. Cos w tym jest. ;)
    Oby nie było u mnie za późno na zaprzyjaźnienie się z gumkami.

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Haha, bardzo śmieszne. Przecież ja miałam dopiero co trzecią cesarkę i jeszcze nie wygrałam kumulacji w lotto!

    O ja p... To jesteś żywym przykładem, ze można mieć trzy CC, a straszą, że nie...
    No to sorki
    Jak definitywnie nie to może wkładka...?

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Oby nie było u mnie za późno na zaprzyjaźnienie się z gumkami.
    A miesiaczke juz mialas czy nie? A w ogole to dziecko ma 7 tygodni, a Ty sie juz bzykasz?? ;) aaaa, bo cesarke mialas, zapomnialam.
    Ten sluz to nie musial byc plodny wcale. Ja mialam tez taki po 6 tygodniach, a tydzien pozniej miesiaczke. Nic by sie tam nie uchowalo. Hormony buzuja i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:51

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bo Ty taka aligantka jestes. Chlop to chlop, swoj, wlasny, swojski, na piersi wychowany.
    A Duzy? Z duzym to ja mam tylko jedno skojarzenie. :P
    Chłop to do kosy ;)

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A miesiaczke juz mialas czy nie? A w ogole to dziecko ma 7 tygodni, a Ty sie juz bzykasz?? ;)
    Ja się jeszcze nie bzykałam.. :( mam jakiś opór w sobie..nie wiem co jest....i jak se pomyślę o tych ociekających cyckach z mlekiem to mnie cofa....no chuj nie baba...:)

    Simba, gretka, iwcia77, paszczakin, nick nieaktualny, moremi, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur - jeśli to nie problem, to prześlij mi proszę tą książkę na maila i filmiki też - lekarza mam za tydzień,, to do tego czasu się podszkolę...wyślę Ci maila na priv

    ania.g, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A miesiaczke juz mialas czy nie? A w ogole to dziecko ma 7 tygodni, a Ty sie juz bzykasz?? ;)
    Nie miałam. Wsio gra to co mam się nie bzykać :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, jeśli oddzielnie, to uniwinniamy drugiego braciszka...:-)
    Ale serio, serio, czy tam maja specjalne USG do badania przepływów?
    Bo w Polsce przeciętny gin, nawet prowadzący ciąże takowego dokładnego nie posiada...
    Tam by było widać, czy wszystkie żyły przesyłają to co trzeba, tam gdzie trzeba
    Bo kurcze, jeśli idzie o zdrowie dziecka to każde podejrzenie warto sprawdzić.

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia moze i ciONza czego zycze a moze po prostu tak org reaguje na podwyzszony progesteron.Bo niestety lutka ma w efektach ubocznych mdlosci .I jestes jedna z tych co tak na nia działa.Ja po doustnej nie mialam ale po dowciapnej zdarzylo mi sie kilka razy podnoszenie żołądka 8)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 6068 6069 6070 6071 6072 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ