Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jaaaasneeee...
    :-P
    Haa cykorzysz???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia no nistety mozna miec mdłosci.Poczytaj se wypowiedzi kobitek co ja brały..Miewaja mdlosci
    https://www.maluchy.pl/forum/nudnosci-po-luteinie-t37112.html

    moremi lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Haa cykorzysz???

    Słaby tekst...juz przedszkolaki znają lepsze...;-)

    Mega lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Słaby tekst...juz przedszkolaki znają lepsze...;-)
    hMMM Myslisz ,że mnie sprowokujesz???
    FRAJERZYSZ malenka =D ;-)

    Elfik, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia, mnie po lutce nie mdliło. Za to często mdliło mnie przy @

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    hMMM Myslisz ,że mnie sprowokujesz???
    FRAJERZYSZ malenka =D ;-)

    Hehe, kto tu kogo chciał sprowokować?:-P
    Jestem ponadto...
    Co więcej zamierzam wygrać aukcję, tylko nadal dwie mi się podobają tak samo...:-(

    Mega lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Hehe, kto tu kogo chciał sprowokować?:-P
    Jestem ponadto...
    Co więcej zamierzam wygrać aukcję, tylko nadal dwie mi się podobają tak samo...:-(
    no pokaz to ci pomoge wybrac..ojj czaisz sie jak pies do jeza =D

    Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta poczytalam i nie tylko to
    I wszedzie po podjezykowej a ja mam dowcipna
    Bedzie co ma byc :)
    W sumie fajnie by bylo jak bym zaciazyla
    Ominelo by mnie hsg po swietach :)
    I jak sobie weszlam w kalendarz obliczajacy date porodu
    To data super by mi pasila
    W moje urodziny :)

    Dzieki laski chcialam wiedziec czy wy tez tak mialysciev

    ania.g, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kapta poczytalam i nie tylko to
    I wszedzie po podjezykowej a ja mam dowcipna
    Bedzie co ma byc :)
    W sumie fajnie by bylo jak bym zaciazyla
    Ominelo by mnie hsg po swietach :)
    I jak sobie weszlam w kalendarz obliczajacy date porodu
    To data super by mi pasila
    W moje urodziny :)

    Dzieki laski chcialam wiedziec czy wy tez tak mialysciev

    No bedzie co ma byc a noz widelec jestes zaciONzona 8)
    Ja miałam na odrot po podjezykowej nic , zadnych objawow ubocznych a po dowcipnej mialam jazdy..Kazdy reaguje inaczej...No ale miala bys prezenta 8)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kapta poczytalam i nie tylko to
    I wszedzie po podjezykowej a ja mam dowcipna
    Bedzie co ma byc :)
    W sumie fajnie by bylo jak bym zaciazyla
    Ominelo by mnie hsg po swietach :)
    I jak sobie weszlam w kalendarz obliczajacy date porodu
    To data super by mi pasila
    W moje urodziny :)

    Dzieki laski chcialam wiedziec czy wy tez tak mialysciev

    no masz szanse- wlasnie przeczytalam pamietnik brzydal- cykl przed hsg pozytyw :-)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gretka
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zrobię drugie hsg?;-)

    kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    To może zrobię drugie hsg?;-)

    ona miala jeszcze w pakiecie infekcje tez chcesz?

    kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    gretka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    ona miala jeszcze w pakiecie infekcje tez chcesz?
    No ty tez juz blizej niz dalej wyniku 8)

    moremi lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No ty tez juz blizej niz dalej wyniku 8)

    no zobaczymy co bedzie

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    gretka
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    ona miala jeszcze w pakiecie infekcje tez chcesz?

    Jak jakaś pikusiowatą to biorę...;-)
    A cionza zdrowa?

    moremi lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisia,a moze to z emocji? Ja sie bardzo zle czulam w pierwszym cyklu z progesteronem dowcipnym, myslam, ze zle na niego reaguje, to chyba w glowie bylo, bo drugi poszedl juz bezproblemowo. juz kurka nie pamietam, co mi bylo, ale pamietam, ze Wam tu jeczalam, pacyn mnie bolal, mdlosci chyba tez..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jak jakaś pikusiowatą to biorę...;-)
    A cionza zdrowa?

    nie wiem na wykresie dopiero zielone kropki

    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=brzydal

    gretka
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i chwale sie, to moje wczoraj:

    https://lh3.googleusercontent.com/-NqrtmpPTyRo/VInp2n9HPUI/AAAAAAAAGGs/iFU7qciy_JY/s720/IMG_5548.JPG

    https://lh5.googleusercontent.com/-rRhsqYJl4nk/VInp2UbG4SI/AAAAAAAAGGo/jM9-bBI33Fg/s720/IMG_5545.JPG

    i powiem wam, ze jesli nie zalezy Wam na ksztaltach, a chcecie pyszne ciacha, to mam super prosty przepis na bretonskie ciasteczka maslane, ze slonym maslem, albo z dodatkiem soli (sa w lewym gornym rogu). Zwija sie ciasto w rulon i kroi w plastry- roboty prawie wcale, a wyszly najlepsze..

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, moremi, malgos741, Simba, Bozia3, Mega, caffe lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia- mi progesteron dowcipny tak popierdolil cykle , ze zaszlam w ciaze a co ciekawe nie mialam nawet objawow, zadne cycki...nic. stosowalam z 2 miechy dowcipnie po 200 mg na wieczor, a rano wylazilo co nieco z piczkinsa, wiec bez wkladek ani rusz...nie pamietam bolow glowy ani mdlosci- nic.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Kisia,a moze to z emocji? Ja sie bardzo zle czulam w pierwszym cyklu z progesteronem dowcipnym, myslam, ze zle na niego reaguje, to chyba w glowie bylo, bo drugi poszedl juz bezproblemowo. juz kurka nie pamietam, co mi bylo, ale pamietam, ze Wam tu jeczalam, pacyn mnie bolal, mdlosci chyba tez..

    no wlasnie ja w zeszlym mcu pierwszy raz lutke - tez gorzej znosilam niz teraz
    moze to tak jak z kazdym poczatkiem....

    gretka
‹‹ 6070 6071 6072 6073 6074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ