Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza nie sadze ze to emocje
    Bo jestem juz przygotowana na hsg
    I w sumie olalam temat ;)
    Chlop ma wyniki srednie
    Ja nawet tempki nie mierze
    Luz blus teraz
    Nie zwrocilabym na to uwagi tylko mam je masakryczne
    Jestem az blada i paw tez juz byl
    Spalam po poludniu jak niemowlak
    I co ja dzis w nocy bede robila ;)
    Jak libido w tym cyklu lezy

    gretka, nick nieaktualny, iwcia77, Mango, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Paszcza nie sadze ze to emocje
    Bo jestem juz przygotowana na hsg
    I w sumie olalam temat ;)
    Chlop ma wyniki srednie
    Ja nawet tempki nie mierze
    Luz blus teraz
    Nie zwrocilabym na to uwagi tylko mam je masakryczne
    Jestem az blada i paw tez juz byl
    Spalam po poludniu jak niemowlak
    I co ja dzis w nocy bede robila ;)
    Jak libido w tym cyklu lezy

    mysle ze bedziesz spala :-)

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    i chwale sie, to moje wczoraj:

    https://lh3.googleusercontent.com/-NqrtmpPTyRo/VInp2n9HPUI/AAAAAAAAGGs/iFU7qciy_JY/s720/IMG_5548.JPG

    https://lh5.googleusercontent.com/-rRhsqYJl4nk/VInp2UbG4SI/AAAAAAAAGGo/jM9-bBI33Fg/s720/IMG_5545.JPG

    i powiem wam, ze jesli nie zalezy Wam na ksztaltach, a chcecie pyszne ciacha, to mam super prosty przepis na bretonskie ciasteczka maslane, ze slonym maslem, albo z dodatkiem soli (sa w lewym gornym rogu). Zwija sie ciasto w rulon i kroi w plastry- roboty prawie wcale, a wyszly najlepsze..

    chcemy :-) w kazdym razie ja
    prosze do przepisow bo kurcze Macdusi przepis zginal w czelusciach watku...

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz wstawione gretka!

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia- ja dobrze widze zostala Ci okragla 40tka?

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    juz wstawione gretka!

    dzienkowac :-)

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczaku ja ci bede pietogi robic
    A ty mi cista i ciasteczka
    Tylko jakis sprytny sposob wymiany trzeba wyczaic :P

    paszczakin, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja oddałam starszą lodówkę do akcji szlachetna paczka:-)
    I pewnie zrobimy paczkę dla dziecka z o.pomocy społecznej.
    Fajnie jest być Mikołajem :-)

    gretka, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, kapturnica, moremi, iwcia77, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, robi wrażenie..:-)

    paszczakin, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    i chwale sie, to moje wczoraj:

    https://lh3.googleusercontent.com/-NqrtmpPTyRo/VInp2n9HPUI/AAAAAAAAGGs/iFU7qciy_JY/s720/IMG_5548.JPG

    https://lh5.googleusercontent.com/-rRhsqYJl4nk/VInp2UbG4SI/AAAAAAAAGGo/jM9-bBI33Fg/s720/IMG_5545.JPG

    i powiem wam, ze jesli nie zalezy Wam na ksztaltach, a chcecie pyszne ciacha, to mam super prosty przepis na bretonskie ciasteczka maslane, ze slonym maslem, albo z dodatkiem soli (sa w lewym gornym rogu). Zwija sie ciasto w rulon i kroi w plastry- roboty prawie wcale, a wyszly najlepsze..
    Kocie oczka tam widz(mam na mysli te z dziurka)tak sie u nas nazywaja... 8) Ja je robie z ciemnym dżemorem

    paszczakin lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Laski pytanie do doswiadczonych
    Czy mialyscie jakies skutki uboczne po luteinie dowcipnej ?
    Nie cierpię... Suchość, pieczenie, uczucie gorąca wiadomo gdzie, nie lubię...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kocie oczka tam widz(mam na mysli te z dziurka)tak sie u nas nazywaja... 8) Ja je robie z ciemnym dżemorem

    no one raczej takie miedzynarodowe- nie pamietam jak sie nazywaja ale w Austrii robia z morelowym, a tu z malinowym i do ciasta dodaje sie troche mielonych migdalow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 20:33

    paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A ja oddałam starszą lodówkę do akcji szlachetna paczka:-)
    I pewnie zrobimy paczkę dla dziecka z o.pomocy społecznej.
    Fajnie jest być Mikołajem :-)
    Ja robilam zawsze szlachetna paczke w pracy. Brakuje mi tego bardzo. Dzizas, ile sie biedy wtedy naoogladalo we wlasnym miescie...

    Elfik, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    no one raczej takie miedzynarodowe- nie pamietam jak sie nazywaja ale w Austrii robia z morelowym, a tu z malinowym i do ciasta dodaje sie troche mielonych migdalow
    u nas czasem kakao a czasem mielone orzechy..Takie wlasnie uniwersalne..I smakuja pysznie..Ja robie czesto kokoski o takie https://www.google.pl/search?q=kokoski+przepis&es_sm=93&biw=1024&bih=499&tbm=isch&imgil=EnsOSUYv2iqBNM%253A%253BqWw-PB0HAjeJYM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.mniammniam.com%25252FKokoski-9870p.html&source=iu&pf=m&fir=EnsOSUYv2iqBNM%253A%252CqWw-PB0HAjeJYM%252C_&usg=__Md-G6LpGd8BYIPmwTxbAubn7Eio%3D&ved=0CEQQyjc&ei=JPKJVPf4NYjbPZrpgOgI
    szybko, tanio i duzo wychodzi..I jakie smaczne

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz w zasadzie finiszuje z ciastkami- zostaly tylko rurki, chociaz sie nie zarzekam ;-)

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczu ciesz się, że mnie tam nie ma ;) Twoje zbory byłyby już o wiele uboższe ;)

    Piszę kartki świąteczne. Kultywujecie tradycję wysyłania kartek? My ta, choć drogi biznes jak się ma dużą rodzinę. W ty roku trochę oszczędziłam, wyślę ok 20 ;)

    nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa odezwij się....

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    no one raczej takie miedzynarodowe- nie pamietam jak sie nazywaja ale w Austrii robia z morelowym, a tu z malinowym i do ciasta dodaje sie troche mielonych migdalow


    dokladnie, to sa te co linkowalam, Johannisbeergelee Plätzchen.. z konfitura z moreli..
    i tez zamiast czesci maki wrzucalysmy migdaly..

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja paczek nie robie ale...kupuje rozne produkty żywnościowe i daja dziecikom co stoja w sklepach...
    Kartek nie wysylam , wole zadzwonic 8)

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś siedzialam w komisji wyborczej w dzielnicy Aniołki...
    No, aniołki to nie przychodziły...
    Bieda i owszem, ale tylu gości na cyku..wiadomo łikend...
    I ci się płodzą jak dzicy, ale na dzieciaki zarobić to juz im zdrowia brakuje...;-)
    Żal ich było, dzieciakow, ale po niektórych juz było widać, ze raczej będą kontynuować karierę rodziców..
    Takie życie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 20:49

    nick nieaktualny, kapturnica, gretka, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 6071 6072 6073 6074 6075 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ