Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeee. Nie dam dzis rady wiecej o gownie. Nie widzialyscie tego co ja...

    iwcia77, kapturnica, Iwone, Reni, Simba, moremi, nick nieaktualny, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Tak ale Pusur mnie zaniepokoila, brudas? A ona pierwsza higienistka na forum!!!!
    moze bidetu nie ma stad ten mokry papier toaletowy...

    SolarPolar, Iwone lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Tak ale Pusur mnie zaniepokoila, brudas? A ona pierwsza higienistka na forum!!!!
    No jaki brudas. Toc myje dupe. Mokrymi chusteczkami. Czysciusienko jest wtedy i pachnaco.

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Nieeee. Nie dam dzis rady wiecej o gownie. Nie widzialyscie tego co ja...
    ja widzialam, jak oczyszczali moja studzienke...bylo lato a ja siedzialam przy zamknietym oknie :(

    kapturnica, Iwone lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    moze bidetu nie ma stad ten mokry papier toaletowy...
    Bidetu ni ma. Nie dalo rady podlaczyc. Ja sie ciesze, ze nie sram na dworze - taki stary dom mam! :-P

    iwcia77, SolarPolar, nick nieaktualny, kapturnica, Iwone, anna maria, moremi, Bozia3, caffe, BISCA lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No jaki brudas. Toc myje dupe. Mokrymi chusteczkami. Czysciusienko jest wtedy i pachnaco.
    to przynajmiej wrzucaj je do tego pojemnika na pieluchy tommy ..cos tam albo do smietnika, ja jak jestem poza domem i sram to mam w torebce takie chusteczki ale nawet do kibla publicznego nie mam sumienia ich wrzucac i wywyalam do smietnika na podpaski

    nick nieaktualny, Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    to przynajmiej wrzucaj je do tego pojemnika na pieluchy tommy ..cos tam albo do smietnika, ja jak jestem poza domem i sram to mam w torebce takie chusteczki ale nawet do kibla publicznego nie mam sumienia ich wrzucac i wywyalam do smietnika na podpaski
    Albo moge je plukac i jeszcze raz uzywac. Albo i 2. One z wiskozy sa, dadza rade. A jaka eko bede wtedy!!

    iwcia77, SolarPolar, malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, Iwone, anna maria, moremi, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bidetu ni ma. Nie dalo rady podlaczyc. Ja sie ciesze, ze nie sram na dworze - taki stary dom mam! :-P
    wszystko mozna podlaczyc do sraczyka, nawet rure ze specjalna sluchawka do podmywania...nawet 3 swiat to ma ( brazylia, kuba, tajlandia)

    Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wszystko mozna podlaczyc do sraczyka, nawet rure ze specjalna sluchawka do podmywania...nawet 3 swiat to ma ( brazylia, kuba, tajlandia)
    Mejbi. Moze rury maja lepsze. A moze namowie chlopa. Zalozenie prysznicyka moze byc tansze niz kolejna wizyta szambomana.

    iwcia77, kapturnica, Iwone lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    to przynajmiej wrzucaj je do tego pojemnika na pieluchy tommy ..cos tam albo do smietnika, ja jak jestem poza domem i sram to mam w torebce takie chusteczki ale nawet do kibla publicznego nie mam sumienia ich wrzucac i wywyalam do smietnika na podpaski
    O matko, nie ma nic straszniejszego jak kosz na smieci obok klopa z husteczkami po gownie!!!!! Lepiej zapychac rury, a hydraulik z Polski?

    iwcia77, nick nieaktualny, Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdziele ale temat gówniany ;) Pusur współczuję widoku grzebiącego w gównie szambiarza ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, Iwone, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wieczor :)

    Misku gdzie kupilas swoja deske , chce taka do domu

    Samopoczucia hujowego ciag dalszy

    Iwone lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    O matko, nie ma nic straszniejszego jak kosz na smieci obok klopa z husteczkami po gownie!!!!! Lepiej zapychac rury, a hydraulik z Polski?
    zalezy jakie kupy- miekkie trzeba najpierw zebrac papierem toaletowym a jak juz z grubsza zebrane to mozna chusteczkami - wtedy nie mam niczego na tych chusteczkach :P

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    O matko, nie ma nic straszniejszego jak kosz na smieci obok klopa z husteczkami po gownie!!!!! Lepiej zapychac rury, a hydraulik z Polski?
    poza tym Pusur ma ten specjalny kosz na zuzyte pampersy, on jest zamykany i ani nic nie widac a tym bardziej nie czuc :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz macie w moim awatarku Mikołaja zamiast sfochanego Marcela ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, SolarPolar, nick nieaktualny, kapturnica, Iwone, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    No to teraz macie w moim awatarku Mikołaja zamiast sfochanego Marcela ;)
    Mikolaj w grudniu na Majorce :-O to jakis strajkujacy Mikolaj jest ;D

    ania.g, Iwone, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    No to teraz macie w moim awatarku Mikołaja zamiast sfochanego Marcela ;)
    A co jak szaleć to szaleć ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    poza tym Pusur ma ten specjalny kosz na zuzyte pampersy, on jest zamykany i ani nic nie widac a tym bardziej nie czuc :P
    To prawda. Ale kosz stoi w lazience na gorze, bo tam jest przewijak.
    Wiec albo: 1. kiedy sram na dole, biegac z kazda osrana chusteczka do kosza do gory albo 2. srac tylko u gory.
    Ale my wieksza czesc zycia spedzamy na dole...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e73e29d55a25.jpg


    Kiksia ja mam cos takiego, kupilam 8 lat temu na Bartckiej w Wawie. Teraz sa lepsze.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widze ,ze swojskie klimaty..Gówno gówienkiem pogania 8)

    malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 6087 6088 6089 6090 6091 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ