Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A moja teściowa pochodzi z Kujaw i mnie trafia jak mówi na wierzku zamiast na wierzchu.... :)

    albo mówią - pierwszą razą zamiast za pierwszym razem

    ale nie wiem czy na Kujawach czy gdzies indziej,
    w wawie w CZD była pani która tak mówiła i mnie to strasznie wkurzało

    różnice u nas przynajmniej sa nawet pomiędzy wioskami-

    - tak z 13 km dalej mieszka moja koleżanka z pracy i ona mówi TANTEN zamiast TAMTEN czym doprowadza mnie do szału

    ania.g, moremi, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Co do tych akcentow, to chyba troszke przesadzcie- ja tu Polakow z całej Polski spotykam i jakos roznic nie widze, oprocz specyficznego nazewnictwa rzeczy.. Simba tez zmysla, nic nie zaciaga ;) Starsze pokolenia gorali, kaszubow no i moze troche wschód sie wyroznia, ale tak oglolnie to ja nie poznam kto z Kraka, kto z Wawy czy z Gdanska..

    to mnie trochę pocieszyłaś
    ale ostatnio spotkałam panią z okolic Lublina, która piała z zachwytu nad moim śpewnym akcentem, czym skutecznie zniechęciła mnie do mówienia czegokolwiek,

    to może jestem jakimś dinozaurem- niedoukiem w tym wzgędzie

    moremi lubi tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak to Ty?

    https://www.facebook.com/pages/Paszczak-gotuje/120589008033081

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo
    https://www.facebook.com/pages/Pani-Paszczakowa-gotuje/111322918973320 ?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    gretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    macduska, to moze my tutaj jakis rytuał nowo-tradycyjno-religijno-poganski Ci odprawimy? Bo ja sie serio martwie, ze nam do tej koledy nie dotrwasz..

    nie ma sprawy,
    czekam na propozycje :-)

    Mega lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    hahaha no tak- to może konkurs na nowego nicka? :P skrót jakiś?
    btw sprawdzałam wcześniej czy mogę zmienić nicka ale nie ma takiej możliwości chyba, mój men podejrzał tego nicka i teraz już nie jestem taka anonimowa ;)

    Nie zmieniaj nicka, bo znowu bedziesz nowa i nie wiadomo, która teraz Cie zjedzie. Mozesz zostac Kometą! ;)

    ania.g, moremi, ComeToMeBaby, Mega, iwcia77, efcia lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, masz jakis sprawdzony przepis na biały lukier, żeby był biały po wyschnięciu i szybko sechł i jeszcze się nie kleił potem jak się już ciastka złoży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 15:41

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Paszcza, masz jakis sprawdzony przepis na biały lukier, żeby był biały po wyschnięciu i szybko sechł i jeszcze się nie kleił potem jak się już ciastka złoży?

    a bialka jajek na surowo sa dla Cie ok?

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Nie zmieniaj nicka, bo znowu bedziesz nowa i nie wiadomo, która teraz Cie zjedzie. Mozesz zostac Kometą! ;)

    Kometa jest dobra, popieram!!!

    ale jej nikt nie zjechał o dziwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 15:44

    malgos741, moremi, ComeToMeBaby, Mega, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a bialka jajek na surowo sa dla Cie ok?

    ale że co, mam się salmonelli bać?

    no Ok , w ciąży nie jestem, swoje kury łażą, jajka się sparza

    moze byc :-)

    kapturnica, malgos741, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak jajka ok, to pacz pani

    http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-2009---dekoracja-lukrem

    nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    nie polecę po proboszcza o nie, on za darmo nie kropi a i tak zawita zaraz po świętach po tzw. kolędzie


    http://forumezo.pl/czarcie-zebro-kapiel-oczyszczajaca-t38405.html
    ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 15:54

    moremi lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jak jajka ok, to pacz pani

    http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-2009---dekoracja-lukrem

    No prosze, prosze ja tez pacze i oczom nie wierze, sa super i zapewne byly takie same w smaku :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jak jajka ok, to pacz pani

    http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-2009---dekoracja-lukrem
    dzięki już spisane

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A narpiew? :)
    I proszę jaka ciekawa dyskusja się wywiązała a wszyscy ze chlop i chlop
    macduska wrote:
    to mnie trochę pocieszyłaś
    ale ostatnio spotkałam panią z okolic Lublina, która piała z zachwytu nad moim śpewnym akcentem, czym skutecznie zniechęciła mnie do mówienia czegokolwiek,

    to może jestem jakimś dinozaurem- niedoukiem w tym wzgędzie

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brzuszek zapragnal slodkosci, dobralam sie do lodowki, uzupelniam to co wczesniej oddalam
    fachowiec juz dziala w kiblu
    A ja czekam z utesknieniem na chlopa co by zostawic ten domowy smrod i jechac do miasta na jakies jedzenie konkretne - dzisiaj nic w domu nie gotuje - piernicze urzadzam strajk!

    nick nieaktualny, malgos741, ania.g, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A narpiew? :)
    I proszę jaka ciekawa dyskusja się wywiązała a wszyscy ze chlop i chlop

    o co chodzi, bo nie chwytam????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    - dzisiaj nic w domu nie gotuje - piernicze urzadzam strajk!

    ja swoim zapodam grochówkę http://www.iv.pl/images/19688255951686684561.gif

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ja swoim zapodam grochówkę http://www.iv.pl/images/19688255951686684561.gif

    Hehe ;)

    Lubie grochówke kopsnij jeden talerzyk, no moze ze dwa bo ja zachlanna jestem :-)

    malgos741, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kobietki

    Chlop wrocil do domu
    Ide dokustykac tym razem do kuchni, troche sie w niej ogarnac - bo lazienkowy zapach wciaz mnie odrzuca
    Wymaluje sie bo strasze i wybywam z tego gownianego smrodku jaki panuje w domu
    Trzymajcie za mnie kciuki co bym wysiedziala gdziekolwiek nie taranujac niczego po drodze kulami - bo z tym to bywa roznie ;)

    ania.g, moremi, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 6104 6105 6106 6107 6108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ