Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Aniu , są takie pułapki z feromonami na te mole, nie wiem czy miałaś
    wyglądają jak pudełeczka

    zwabiają samice albo samce i te wredoty nie mogą się rozmnażać,

    to paskudztwa a składają jaja nawet w zawiasach szafrk, rogach gdzie się da,

    przywlokłam to z jakąś kaszą ze sklepu - nie do wytępienia prawie
    Ja takie rzeczy jak orzechy czy suszone grzyby trzymam w lodówce. W szafce tym się lubią żywić te stwory.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja takie rzeczy jak orzechy czy suszone grzyby trzymam w lodówce. W szafce tym się lubią żywić te stwory.

    caffe one się zywią WSZYSTKIM

    nie znalazłam ich tylko w pieprzu i papryce

    każda inna rzecz jak najbardziej i lubią nawet dziury wygryzać w opakowaniach

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    -do farszu łupciowego dodaje się kasze można osobno można mieszać rodzaje, podsmażoną na oleju cebulę , duuużo cebuli i przyprawy,
    kapuściane liście oczywiście musza być kiszone,
    -grzyby z cebulką oczywiście
    - karp polewany masłem z podsmazonymi w nim płtkami migdałów

    a i olej koniecznie konopny
    No super, szkoda, że takich kiszonych liści niegdzie się nie kupi... A mozna zrobić z normalnych liści? I podaje się same czy polewane czymś?
    Gdzie to taka tradycja jest w Polsce, na Roztoczu?

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    caffe one się zywią WSZYSTKIM

    nie znalazłam ich tylko w pieprzu i papryce

    każda inna rzecz jak najbardziej i lubią nawet dziury wygryzać w opakowaniach
    aaaa to nie wiedziałam... współczuję ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    O dziwo nie, a pilam go tyle, ze myslalam, ze zaczne sie zaraz oczyszczac i ze moze to objaw nadchodzacego porodu.
    Urodzilam w koncu 3 tygodnie pozniej :)
    To ja też urodziłam po Wigilii chyba 3 tyg, bo 10.01. Pamiętam jak do Olsztyna jechałam z torbą by nie urodzić w Święta bez niczego jakby co, ale Hubi wytrzymał do 10.01, 10 lat temu to było

    Parka, Simba, Iwone, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    moja mama nie dodawała czosnku (bo nie lubi) i gałki muszkatułowej (nie wiem dlaczego).
    Ja się nim zajadałam i zajadam. Wynalazła ten przepis bo miałam ochotę na pasztet (będąc w ciąży), a nie chciałam jeść śmieciowego ze sklepu.
    Mnie on bardzo odpowiada, bo tak jak wspominałam, jest wilgotny i delikatny. Długo szukałyśmy idealnego dla nas przepisu i ten znalazłyśmy i już innego eksperymentować nie będziemy.
    no to ten, który ja podawałam dukanowy jest w sumie bardzo podobny - tylko ja daję pół na pół udka normalne i wędzone - dodaje to takiego wędzonego smaku. Czasami dodaję zielony pieprz

    Simba, caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macduska, no takie pułapki mam i jest w nich gęsto. Zmieniam często a te cholery nadal lecą nie wiadomo skąd.
    Kapta, niezłe menu. A może tak wpadniesz do mnie i pogotujesz ;)
    U nas na wigilię: kompot z suszu, zupa grzybowa ( mix z lasu), ryba po grecku( wiadomo że nic wspólnego z Grecją nie ma),kapusta z grochem, pierogi z soczewicą, sałatka warzywna, sałatka z tuniorem, śledź w śmietanie z cebulką, pasztet wege z cukinią,sernik, makowiec, brownies i ciasteczka produkcji starszej córki, mniam :)To będzie wigilia u mojej mamy, potem późnym wieczorem czeka nas powtórka u moich teściów piętro niżej. Tam na pewno będzie karp smażony, pierogi z kapustą, postna kapusta, barszcz czerwony, ze dwa rodzaje śledzi i stado ciast. O i tyle.

    Bozia3, Simba, kapturnica, Iwone, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, caffe lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    No super, szkoda, że takich kiszonych liści niegdzie się nie kupi... A mozna zrobić z normalnych liści? I podaje się same czy polewane czymś?
    Gdzie to taka tradycja jest w Polsce, na Roztoczu?

    moze w sklepach z wegierska zywnoscia? wiem ze w Kraku jest, wiec moze w Twojej okolicy, ja tu kupuje w balkanskich sklepach -pychota

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gretka
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    o co chodzi, bo nie chwytam????
    Narpiew zamiast najpierw - to słyszałam od kilku osób z okolic Łukowa.

    nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nuda z tymi potrawami. Juz gowna byly fajniejsze, bardziej ekstremalne. Ide spac, bo nie licze, ze szybko zakonczycie. :-P

    Mega, ania.g, nick nieaktualny, Simba, kapturnica, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    No super, szkoda, że takich kiszonych liści niegdzie się nie kupi... A mozna zrobić z normalnych liści? I podaje się same czy polewane czymś?
    Gdzie to taka tradycja jest w Polsce, na Roztoczu?

    dokładnie na roztoczu,
    polewa się oczywiście olejem konopnym i można jeść na zimno jak i na ciepło
    o liście zapytam mamy ale raczej się kisi całe główki,

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa pomówienia
    macduska wrote:
    STRESZCZENIE Z DWÓCH DNI DLA HAPPYJO

    Wczorajszy dzień zdominowała na poczatku dziewczyna kryjaca pod nikiem Bella - i z tego co można było wywnioskować z jej postów to byc może ciało miała piękne natomiast duszę nie.

    Po południu rozpętała się z kolei burza w szklance wody rozpoczęta postem Simby , która sprzeciwiła się kaleczeniu języka polskiego przez Evans. Osobę u nas nową i dosyć zagadkową.

    evans miast spokojnie wyjaśnic, ze kraj rodzinny oglądała ponad 30 lat temu małym dziecięciem będac , fochnęła się wzorcowo
    i się zaczęło...

    do dyskusji właczyło suię jeszcze parę osób ( w tym ja) wiec temat wiodącym pozostał do późnych godzin wieczornych.

    W rezultacie Evans opuściła nasze szacowne grono, możliwe ze nas czyta
    ( pozdrawiamy!) a reszta forumowiczek pisze posty ze słownikiem poprawnej pisowni coby naszej koleżanki nie urazic.
    Bądź co bądź bycie u schyłku bliźniaczej ciąży to nie w kij dmuchał, co tam dziewczynie przysparzac stresów... :-)

    Paszczak opiekuje się jakimś niedostymulowanym (zdaniem higienistki Pusura) 1,5 rocznym dzieckiem i radzi sobie świetnie więc jej obawy , ze nie bedzie dawać rady ze swoim są trochę na wyrost. Ponadto Paszcza wpadła w szał pieczenia ciasteczek światecznych , przez co nam tyłki rosną bo czytając i oglądając jej wypieki wszystkie lecą po coś słodkiego.

    Ewka była z Tupkiem u neurologa i niestety wieści nie są zbyt dobra ale mały mając taką przebojową i energiczną mame na pewno da sobie radę z każdym choróbskiem. Wg najnowszych doniesień Tupek otrzymał zakuopioną przez mamę matę edukacyjną co tylko potwierdza wcześniejsze zdanie.

    Małgoś jest nagminnie wkurwiana przez koleżankę z pracy, która będac chudą pindą śmiała zajsć w ciązę w trzecimm cyklu naturalnie ( skandal!!!)i jeszcze gada o tym bez przerwy do zanudzenia.

    Elfik się ostatnio zrobił nadaktuwny co zapewne związane jest z nadciągającym wielkimi krokami terminem egzaminu a co za tym idzie koniecznoscią wzmożonej nauki.

    Mała jest po operacji kolana i wszystko ją wkurwia co zapewna sama spostrzeżesz czytając ostanie posty.

    Pusur wczoraj rozpoczął gównianą dyskusję opowieścią o hydrauliku grzebiącym w śmierdzącej rurze kanalizacyjnej, co z kolei pociągnęło za sobą falę wątków technicznych o sedesach myjących tyłek i ich szerokim zastosowaniu...
    U małej w domu zaczęło śmierdzieć szmbo co stanowi gównianej epopei ciag dalszy.
    w temacie smrodu to u mnie w domu przypalił się groch w garnku a jakby mało było nieszcześcia to mój maż właśnie przed chwilą rozwalił sobie nos
    ( bez związku z gównem ale zaraz - mozesię na nim pośliznął??? muszę sprawdzić tę hipotezę)

    Reszta dziewczyn zajęła się świąteczno - weekendowymi porządkami i zaglądała sporadycznie.

    To tyle, chyba

    nick nieaktualny, Mega, HappyJo, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    caffe one się zywią WSZYSTKIM

    nie znalazłam ich tylko w pieprzu i papryce

    każda inna rzecz jak najbardziej i lubią nawet dziury wygryzać w opakowaniach
    U mnie raz były w soli. FU!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O moze Simba ze mna pogada.
    Ty z Lublina. Tam po raz 1 uslyszalam slowo brejdak. I ze brejdak to tez kuzyn moze byc.

    Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Narpiew zamiast najpierw - to słyszałam od kilku osób z okolic Łukowa.
    aaa, nie chwytałam bo nie znam nikogo z tych okolic i nie słyszałam słowa, ale wkurzające tak samo jak tanten, brrr

    Mega, Simba, HappyJo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    O moze Simba ze mna pogada.
    Ty z Lublina. Tam po raz 1 uslyszalam slowo brejdak. I ze brejdak to tez kuzyn moze byc.

    w Lublinie bardzo popularne , a siora - siostra

    u nas też się uznaje bliskich kuzynów z tego samego pokolenia za rodzenstwo-tzw. cioteczne, ale mówi się siostra , brat

    i dla tego ja mam trzy siostry, a tak naprawdę - jedną :-)

    nick nieaktualny, Simba, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale nuda z tymi potrawami. Juz gowna byly fajniejsze, bardziej ekstremalne. Ide spac, bo nie licze, ze szybko zakonczycie. :-P
    Pusur nie marudź ;) jak masz ciekawsze pomysły to dawaj :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To sa pomówienia

    :-)
    a w ogole Simba, jak trafiłam do was to ledwie się dowiedziałś że to będą bliźniaki i suwaczek się pojawił, a tu proszę na finiszu prawie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2014, 21:53

    malgos741, Simba, Mega, HappyJo, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    nie wyrobie z tymi pszepisami i bede zygał tenczom
    ide po mszalne do zakrystji
    A.
    Idę z tobom. U mnie głównym daniem wigilijnym bedzie zgaga.
    W.

    nick nieaktualny, malgos741, Mega, nick nieaktualny, HappyJo, iwcia77, nick nieaktualny, SolarPolar, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe - wrzuć proszę przepis na pasztet z selera - jestem ciekawa smaku...

    iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 6110 6111 6112 6113 6114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ