Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no wlasnie, to dlaczego takie straszne rzeczy z nim robia? ;)
    Bo inaczej nie umiom ;)

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    KONIECZNIE :)
    My z M zawsze robimy tour pod Żydzie i okolicach.
    Jeśli rano, to śniadanie w Kolorach, jeśli wieczorem, to drink w Le Scandale, potem cos na ząb w Pimiento, potem Drukarnia po drugiej stronie Wisły i na koniec koniaczek gdzie popadnie. Obiady uwielbiam w Groszku i Marchewce.
    A jeśli okolice rynku to zaułek Św. Tomasza i loch camelot.
    Ale zatęskniłam.

    Aaaa na rynku moje kochane vis a vis, ale w ostatnich latach jakoś tam sie klientela zmieniła...szkoda.
    Drukarnia! :)
    no i cala reszta to tez moje knajpy :)
    dodam jeszcze Kraine Szeptow i Mleczarnie oraz Krolicze Oczy :)

    Simba lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Czesc :)
    Kompotu z suszu nienawidzę - równie dobrze moge sobie possac patyk
    Paszczak - rozumiem Cie z ta jazda, choć u mojego M czasem nadmierna ostrożność bywa niebezpieczna (jedziesz? Nie jedziesz? Jedziesz?)
    Bursztyn - czyli mam nie byc hejterem tylko kim? Nienawistnikiem? Łeeeeeee
    Ja bym chciała mieszkać na Kazimierzu, ewentualnie na podgorzu z widokiem na Wisle.
    I co tam jeszcze? Aha, za Sabine czymie kciuki i za paniowego piesa i jeszcze chciałam powiedziec ze zajebisty film wczoraj obejrzeliśmy - Gone Girl.
    Ide malować włosy. Mam nadzieje, ze nie wyjdą w kolorze kaczego gowna, bo jednak postawiłam na farbę bez amoniaku.
    No pacz. Też to wczoraj oglądaliśmy :-)

    Simba lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, co się tam dzieje? Wdech, wydech i opowiadaj. Lżej na duszy będzie.

    Mega, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Tylko zebyc ci do glowy nie wpadly jakies Slomniki czy inne Skotniki ;)
    a dlaczego nie? tam też jest piknie...

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamienię miejsce w domu jednorodzinnym na mały spokojny pokoik na uboczu.
    Może być w Tworkach...

    malgos741, moremi, Simba, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Parka, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Zamienię miejsce w domu jednorodzinnym na mały spokojny pokoik na uboczu.
    Może być w Tworkach...
    Dużo masz tego miejsca? Bo jak dużo, to mogę odstąpić dwupokojowe mieszkanie. Do Tworek jakieś 200 km, ale do Choroszczy rzut beretem.

    malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Łeb ufarbowany - ujdzie w tłumie.
    Na obiad papilotki z łososia i szpinaku w cieście francuskim i niestety poszłam na całość i skusiłam sie na pół kieliszka schłodzonego Muscadet Sėvre et Maine. Było warto! I dzieciom chyba tez sie spodobało, bo tańczą.
    A teraz czas na krew, zbrodnie, morderstwo czyli kolejny odcinek Breaking Bad :)
    Lubie swoje zycie i kocham mojego męża.

    Mega, moremi, nick nieaktualny, SolarPolar, paszczakin, iwcia77, ania.g, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Bozia3, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Zamienię miejsce w domu jednorodzinnym na mały spokojny pokoik na uboczu.
    Może być w Tworkach...
    wymiękasz? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No pacz. Też to wczoraj oglądaliśmy :-)
    Ale nie pobiegłas dzisiaj kupić mężowi nowych krawatów? ;)

    moremi lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Drukarnia! :)
    no i cala reszta to tez moje knajpy :)
    dodam jeszcze Kraine Szeptow i Mleczarnie oraz Krolicze Oczy :)
    O widzisz! Tych nie znam ale notuje!

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale nie pobiegłas dzisiaj kupić mężowi nowych krawatów? ;)
    Nie. Za to kupiłam zeszyt na pamiętnik :-)

    Mega, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie. Za to kupiłam zeszyt na pamiętnik :-)
    Weeeez.
    No ja przemalowalam włosy, teraz jeszcze tylko podbije sobie oko młotkiem i założę okulary ;)

    moremi, malgos741, Mega, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Weeeez.
    No ja przemalowalam włosy, teraz jeszcze tylko podbije sobie oko młotkiem i założę okulary ;)
    Tylko gdzie brzuch ukryjesz?

    Simba, malgos741, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już w domku i zaliczyłam trzy kanapki z ćwikłą ;)

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tylko gdzie brzuch ukryjesz?
    Wszyscy wiemy ze jest nieprawdziwy :)

    moremi, malgos741, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy prezentowe - minimalistyczno- symboliczne mnie wykoncza. Wracam do domu pod lasem.

    Bozia ja bym nie zdecydowala sie na budowanie domu - nie z tym mezem- mam na mysli swojego. My kupilismy segment w stanie deweloperskim. Jest miasto i jest las , jest cisza i szamba nie ma. Segment to taki ni apartament ni dom wolnostojacy ale jednak cZuje namiastke przestrzeni. Na prawdziwa wies przeniesiemy sie jak mlody juz nie bedzie mlodym:-)

    Dwa lata temu pilam kompot z suszonych owocow - byl pyszny ale nie bylo w nim tych cholernych sliwekm, ktore w czekoladzie mi odpowiadaja a w kompocie - bleee. Robale wszelkie uwielbiam. Kocham duriana, nie zjem zadnych podrobow.

    Mega, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raaaaany, jestem.. Simba, nie wiem jak Wy żescie te tysiace pierogow na party wyprodukowali, my dzis machnelismy lacznie uszek i pierogow może ze 120 i normalnie wymiekam. Znaczy zrobilam tez grzybową i bigos, ale to pikus przy walkowaniu ciasta.
    Kleic uszka moge, pierogi tez, bo mamy te sztuczne szczeki do tego, ale walkowanie nas zabija.
    Dlatego jutro jade po maszynke do walkowania, taka jak do makaronu. Trudno, bede to uzywac raz na rok, ale nie bede patrzec na znienawidzony walek..

    malgos741, Mega, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wszyscy wiemy ze jest nieprawdziwy :)
    dobra dobra ;)

    Mega lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra! robie sobie racuszki nagle slysze "pik, pik" w telefonie..patrze a tam sms od laski z kursu rodzenia z pytaniem " gdzie jestescie?" w tym momencie spojrzalam na godzine ...wybila 15 :-O dostalam takiego spida, ze wylecialam z chaty w kapciach ..jak poczulam ze mi ciagnie po skarpetkach to zawrocilam ubrac kozary, w polowie drogi pomyslalam " kurwa czy ja wylaczylam kuchenke????:-O , kurwa zawrocilam do chaty sprawdzic..byla wylaczona - ufff...spoznilam sie 30 min :(. nie ma co- dzisiejszy dzien byl bardzo "szybki ".najgorsze jest to ze zostalo mi ciasto na 3 racuchy...myslicie ze jeszcze moge dosmazyc? czy juz sie nie nadaje ?

    caffe, gretka, malgos741, anna maria, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 6136 6137 6138 6139 6140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ