Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry pogoda bz.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Ile czasu z pogryzionej łapy leci krew? Wczoraj na spacerze późnym wieczorem nasz pies został pogryziony przez doga niemieckiego (pies wielkości cielaka) Uciekł właścicielowi z posesji. Zanim córka po mnie zadzwoniła, facet się zapadł pod ziemię i nie wiemy gdzie go szukać. Szlag by to trafił, spacery z psem to jej jedyne samodzielne wychodzenie z domu i coś takiego musiało się akurat jej przydarzyć. Tak więc dziś weterynarz i szukanie palanta z agresywnym dogiem cielakiem.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, anna maria, nick nieaktualny, Aasiula, Bozia3, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jesli rana nie jest powazna, to powinna sie szybko zasklepic i przestac z niej saczyc krew.
    Co do psa sasiadow wg mnie powinien przyjsc i porozmawiac wlasciciel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Wy to dopiero macie przygody :-( oby psiak szybko się wygoil. A właścicielowi cielaka zasadź ode mnie kopa, bo ja wiem że.pies może uciec, ale trzeba być odpowiedzialnym za swoje zwierzęta, a nie chować się przed odpowiedzialnoscia :-O

    Mega, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ale my nie znamy właściciela i nie wiemy nawet z którego domu pies był.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    To ile masz tych kotów?

    5 jeden cały szary i 4 czarne :-)
    tylko moje to typowe dachowce i raczej przebywają na dworze

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dzien bry..
    Jeszcze dzis młodego do szkoły wyprawic i wolne na 2tygodnie. Jupiii!!! Na szczescie nie maja zajec tylko wuigilie w szkole :)
    Miłego dziopki :)
    w sobote???????

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    w sobote???????
    Macdu..Odrabiaja 5tego stycznia. ;)
    Nie maja zajęć tylko wigilie klasowa...

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :-)
    Widze ze sporo sie dzieje- ja poczytalam troche "po lebkach" mam nadzieje ze kartkowki nie bedzie ;-)
    Dotarlam do domku w miare ok- droga jak na te pore roku ok, oczywiscie przestoj na bramkach!! ciekawe czy w weekend otworza wiecej...

    Ha ja badania mam zaliczone- zrobilam sobie estradiol- we wt gin9 mam nadzieje w ferworze przedswiatecznym nie zapomne...
    a i moj m tez badania zaliczyl- podobno po 15 latach- sensacja byla panie w diagnostyce sie posmialy- no ale juz z glowy- kosztowalo mnie to 2 mce negocjacji eh....
    Dobra kawa skonczona do pracy....

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, iwcia77, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    gretka
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny
    Pogoda do dupy,nastepny cykl poszdł sie ....
    Kiedy wreszcie sie uda ... ;(
    Pozdrawiam wszystkie

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mięso na pasztet się rozmraza, ja zaraz poprawie łazienkę, bo mąż wczoraj mył choinki i jest hm, nieco bałagan ;-) tak, u nas są sztuczne, bo żadna żywa nie przetrwa. Zawsze stoją przy oknie przy grzejniku i niestety jest za gorąco. Może wieczorem ubierzemy jedną? B-)

    Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Mała ale my nie znamy właściciela i nie wiemy nawet z którego domu pies był.
    Ups, no to faktycznie nie zazdroszcze takowej sytuacji, przykro mi, mam nadzieje, ze corcia sie trzyma i nie obwinia za zaistniala sytuacje, sciskam mocno Was :-*

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Cześc dziewczyny
    Pogoda do dupy,nastepny cykl poszdł sie ....
    Kiedy wreszcie sie uda ... ;(
    Pozdrawiam wszystkie
    Aasiula <3

    Aasiula lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Może wieczorem ubierzemy jedną? B-)
    Tez mamy taki zamiar, ciekawe co z tego nam wyjdzie ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    U nas mięso na pasztet się rozmraza, ja zaraz poprawie łazienkę, bo mąż wczoraj mył choinki i jest hm, nieco bałagan ;-) tak, u nas są sztuczne, bo żadna żywa nie przetrwa. Zawsze stoją przy oknie przy grzejniku i niestety jest za gorąco. Może wieczorem ubierzemy jedną? B-)
    ja na poniedziałek mam zaplanowane pranie dywanu, ubieranie choinki, pieczenie ciasteczek i pierniczków, kurze, podłogi. Mam nadzieje ze dnia mi wystarczy. We wtorek musze iść zapytac co z reklamacja moich butów no i kwitne w kuchni - ciasta, sledzie, sałatka jarzynowa, zapeklowac musimy mięso...damy rade...chyba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 11:43

    Aasiula, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Tyle, ze nie mam pojecia co Mu kupic:-( pustka w glowie gre dostanie od Taty babcia daje sianko, a ja co mam kupic 10latkowi :-(
    Podrzuccie jakies pomysly, prosze
    to bardzo indywidualne...zależy co lubi....mój 12 latek dostanie: z praktycznych prezentów - porządny śpiwór na wyjazdy harcerskie, dla rozrywki kuferek do pokera (jest w lidlu za 90 dych)i dla rozwoju model samolotu do sklejania...

    Mega, nick nieaktualny, Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, Simba, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plan na dziś: okna faceci, ja firanki i łazienka, prasowanie....i niech się tak stanie, bo inaczej utoniemy w brudzie i bałaganie..:)

    Mega, nick nieaktualny, Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Simba, moremi, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DObrze, że poradziłam się Was z tymi matami i stelażami.... Kajtkowi zamówiłam osobną matę z dopinanymi zabawkami - żeby można było ją zabierać w gości, a osobno nadstawkę - stelaż nad matę - żeby było jak u Pusurka...:) DObrze, że jest to forum - życie staje się łatwiejsze..:)

    ania.g, Mega, nick nieaktualny, Parka, Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Simba, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    plan na dziś: okna faceci, ja firanki i łazienka, prasowanie....i niech się tak stanie, bo inaczej utoniemy w brudzie i bałaganie..:)
    Bozia jakie rymy ci wyszły ;)

    Aasiula, Bozia3, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Pusur u mnie tez były takie jazdy z młodym..Nigdy nie przekonał sie do karmienia butelka..Była histeria , wypluwanie i spazmy w rzucaniu sie jak tylko poczuł w gebie sztuczny smoczek..I próby były na kilku rodzajach , tych anatomicznych smokach też.Nic nie działało Karmienie łyżeczka wprowadziłam juzz końcówka 4tego miesiąca bo nawet przez smoka nie pił wody czy innych napojów Kompletnie nic procz cycka,zadne inne mleko nie wchodziło w rachube I tak na cycku był do końca 9miesiaca... Te dopajania łyżeczka kurwa koszmar bo potem kubek i rurka weszły w użycie..Spacery były udręka jak trzeba było poic z kubka a on ciagnac za bardzo nie umiał..
    I tak jak Ty kombinowałam z różnymi rodzajami mleka sztucznego , nie było opcji by pił Zaraz wyczuł ,że to nie naturalne i mogłam wachlowac łyżeczka jak wszystko wypluwał.
    Ratunkiem dla ciebie bedzie wprowadzanie kaszek i innych pokarmów stałych jeśli trafiłas na podobny egzemplarz jak moj.Znaczy wybredny w cholere i robiący o wszystko jazgot ..Zwłaszcza wieczorami i w nocy wstepował w niego mr hyde i odpierdalał maniane..
    A z tego co czytam to normalnie jakbym czytała o moim synu..Trzymaj sie tam bo wierze ,że masz nie raz nie dwa ochote małego udusic.
    Ps.ja sie zaczęłam przy nim wysypiac tak koło 2roku zycia..Do tego czasu przespanie całej nocy to był luksus i rzadko spotykany..Ot tak se przeciez matke można zajeździc..Mam nadzieje ,ze Adamek nie bedzie az tak okrutny.
    Niestety, widzę w tym opisie moje dziecko... Dokładnie mr Hyde w nocy, bo w dzieci cierpliwy, spokojny i uśmiechnięty dzieciak. Juz nawet nie robię sobie nadziei, ze kolejne mleka pomoga. Trza pochować noze i poduszki i przeczekac...

    Bozia3, Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 6204 6205 6206 6207 6208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ