Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mówcie, że jeszcze sprzątacie, siedzicie w garach

    Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie z kuchni ,usiadlam na chwilke to was zagladam:)

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość


  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja się grzecznie pytam ..Gdzie jest śnieg!!!!!!!!!!!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c72d1d3ca3d.jpg
    u mnie leje i jest 10 stopni,masakra

    Aasiula, nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    A ja wtedy mam rocznicę ślubu ;-)
    To forum zaczyna mnie przerażać.
    Zaraz się okaże ze tak na prawdę wszystkie mieszkamy w jednej miejscowości tylko ściemę walimy :-P
    Już wiesz, że my nie ;)

    Aasiula, nick nieaktualny, Niuta, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dań już machnelam :)
    I tez pytam gdzue ten snieg do cholery ?!

    gosia7122, moremi, Mega lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie mówcie, że jeszcze sprzątacie, siedzicie w garach


    Ja juz nic dzis nie robie
    Mam dosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano napisałam Wam naszą historię miłosna, ale nagle wylogowało mnie z forum :( A potem w pracy już nie miałam czasu pisać jeszcze raz...

    My też poznaliśmy się zimą ;) (...)
    Kiedy pytam męża, czy chciałby coś zmienić, albo czy zdecydował się na związek ze mną po raz drugi - twierdzi, że bez wahania tak :)
    Mam fajnego męża :) Wiem, że bardzo mnie kocha, a ja jego :) I jest dobrze :) Nam dobrze z tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 22:37

    ComeToMeBaby, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik, gosia7122, Iwone, Niuta, Simba, moremi, nick nieaktualny, Bozia3, paszczakin, Parka, caffe, Bursztyn, HappyJo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Sabbcia jak tam??
    Jeśli pytasz o występ córki - to pękłam z dumy :) Pękam x dumy za każdym razem, gdy to sobie przypominam :) W takich chwilach wiem, że warto żyć :)

    A jeśli chodzi o resztę, to nie ma co narzekać :)
    Jest dobrze :)
    Tylko wiesz co, słaba nadal jestem. I dziś pojawiła się krew, a do tej pory było bardzo słabe, słabiusieńkie plamienie. Ale zobaczę co się z tego rozwinie :)

    iwcia77, kapturnica, gretka, Elfik, gosia7122, moremi, Parka, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Sabina, pięknie. Widzę, że u Was też poszło lawinowo :)
    Jak się wie, to nie ma na co czekać :)


    Boże, jak mi tak córka kiedyś powie, to ją zamknę w pokoju i zaczekam aż jej przejdzie albo do weryfikacjo potencjalnego narzeczonego, przez jej tatę ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Elfik, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:28

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur i Paszczak od 29 grudnia telefony w pogotowiu trzymac odpalone i naladowane...bo koncze 37 tydzien i moze sie zadziac ;D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, Elfik, gosia7122, Simba, moremi, Bozia3, paszczakin, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, caffe, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Pusur i Paszczak od 29 grudnia telefony w pogotowiu trzymac odpalone i naladowane...bo koncze 37 tydzien i moze sie zadziac ;D
    Ja spie z komorka pod poduszka! Wifi non stop wlaczone, wiec laduje ja 2 razy dziennie. Mozesz spokojnie rodzic!

    nick nieaktualny, iwcia77, Elfik, Iwone, moremi, Bozia3, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, caffe, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja spie z komorka pod poduszka! Wifi non stop wlaczone, wiec laduje ja 2 razy dziennie. Mozesz spokojnie rodzic!
    no bo bedzie nadawanie wolna europa w stereo przez belgijska i norweska antene ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 21:51

    Iwone, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Parka, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Wszystko rewelacja. Jest na stówę Adas, widziałam fiutka na wlasne oczy, ja, ktora na usg zazwyczaj nic nie moge wypatrzeć. Ma 26cm i wszytko na miejscu..
    O ja pierdziu... Jeszcze się nie urodził, a już ma fiutka na 26 cm... No ja pierdziu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 21:51

    iwcia77, nick nieaktualny, Niuta, Elfik, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Parka, caffe, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no bo bedzie nadawanie wolna europa w stero przez belgijska i norweska antene ;D
    poród na żywo? :D :P

    iwcia77, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    o to to to to to... właśnie.
    też wiedziałam. nie wiem skąd ;)
    O to to to! Kurde ja nie jednemu facetowi z łóżka zwiałam a mojemu się pchałam! Skąd ja wiedziałam, komu mam się pchać ;)

    nick nieaktualny, Elfik, moremi, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, caffe, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    poród na żywo? :D :P
    postaram sie miedzy jednym skorczem a drugim nadawac , zebyscie na forum wiedzialy co , jak i kiedy :D

    nick nieaktualny, Iwone, Elfik, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwone, nie wiem czy pamietasz ale jak Pusur rodzil to na lajciku nadawala z komory jakby pisala , ze lezy na plazy w Miami i saczy drinka z parasolka :)

    Iwone, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Niuta, Simba, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, caffe, Mega lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    iwone, nie wiem czy pamietasz ale jak Pusur rodzil to na lajciku nadawala z komory jakby pisala , ze lezy na plazy w Miami i saczy drinka z parasolka :)
    pamiętam i myślałam że Ty ją przebijesz i będziesz nadawała wideokonferencję z porodówki :D

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 6230 6231 6232 6233 6234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ