Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mnie mąż zaskoczył kompletem biżuterii od ksenia.art. Boska jest :-)

    A teraz leżymy na kanapie z kotami. Aha. Szwagierka w ciąży.
    Ja dostałam upragniony ekspres do kawy :)

    iwcia77, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A JA WRÓCIŁAM Z IZBY PRZYJĘĆ ODDZIAŁ ORTOPEDYCZNY

    SKRĘCIŁAM NOGĘ W PRACY SCHODZĄC ZE SCHODÓW,ZE TAK POWIEM POMINĘŁAM NIECHCĄCY DWA SCHODKI ,POGOTOWIE ITP.

    NO TAKA SYTUACJA ...

    BOLI JAK PIP PIP PIP .... :(

    L4 NA RAZIE DO 9 STYCZNIA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2014, 00:00

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:31

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, malgos741, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TA ja testowałam ile wytrzyma moja stopa jak na nią spadnę ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, Iwone, nick nieaktualny, malgos741, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:31

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, SolarPolar, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samuela! ale swieta! niech to kule bija i kruca fuks :(
    wypadek w pracy jak nic ! chyba 100 procent platne?
    to se potanczysz na Sylwka :(

    nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, a zgłosiłaś ten wypadek? Jak nie, to zbieraj całą dokumentację z sor i zgłoś w poniedziałek. Parę groszy zawsze wpadnie ;)

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:

    - a żeby rozładować emocje: któraś tam w Święta testuje? :P
    Ja sie baaardzo intensywnie przygotowuje do styczniowego testowania ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, Iwone, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    A JA WRÓCIŁAM Z IZBY PRZYJĘĆ ODDZIAŁ ORTOPEDYCZNY

    SKRĘCIŁAM NOGĘ W PRACY SCHODZĄC ZE SCHODÓW,ZE TAK POWIEM POMINĘŁAM NIECHCĄCY DWA SCHODKI ,POGOTOWIE ITP.

    NO TAKA SYTUACJA ...

    BOLI JAK PIP PIP PIP .... :(

    L4 NA RAZIE DO 9 STYCZNIA
    No tos se fajnie narobiła....szyna czy tylko opatrunek?

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ja sie baaardzo intensywnie przygotowuje do styczniowego testowania ;)
    przydaloby sie kilka ciaz na forum , bo jakas posucha tu panuje od testu Paszczaka :D

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Iwone, SolarPolar, nick nieaktualny, Simba, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    przydaloby sie kilka ciaz na forum , bo jakas posucha tu panuje od testu Paszczaka :D
    Staram sie bardzo :) Kapta tez sie widze nie obija ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, paszczakin, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to Paszczak mi sie wczoraj śniła, jechałyśmy pociągiem w stylu orient express, ona taka szczupła i dała mi dotknąć swojego brzucha, a Adaś zasadził takiego kopa, ze aż mnie ręka zabolała.... :)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, paszczakin, malgos741 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pospalam w środku dnia i teraz mi sie nie chce...

    iwcia77, Iwone lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam teraz napisze menu swiateczne mojej tesciowej :

    1. apetizery:

    a/ oliwki zielone, chipsy, karczochy ze sloiczka, kilka plasterkow salami

    2/ pierwsze danie:

    a/ rosol z tortellini ( z paczki)

    3. drugie danie:

    cielecina i kura z tego rosolku, puree z paczki i kalafior pieczony i taka tlusta kielbasa zwana cotechino badz zampone...

    4/ deser

    a- tzw Panettone- kupna babka bozonarodzeniowa

    5/ owoce tzn mandarynki, pomarancze
    6/ orzechy wloskie, laskowe, migdaly
    7/ kawa

    no to w swieta forma zachowana, dieta tez ;D...czasami sie tak zastanawiam czy to moja tesciowa taka bylejaka i czy moze w innych wloskich domach jest inaczej...moze Burszta by sie wypowiedziala na ten temat...bo mi czasami rece opadaja jak wlosi mowia o ich fenomenalnej kuchni a na swieta nic specjalnego nie ma na stole...

    Mega, nick nieaktualny, moremi, Iwone, SolarPolar, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, paszczakin, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Staram sie bardzo :) Kapta tez sie widze nie obija ;)
    no ja widze , ze ty aktywna bardzo jestes w te klocki :D

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A tak w ogóle to Paszczak mi sie wczoraj śniła, jechałyśmy pociągiem w stylu orient express, ona taka szczupła i dała mi dotknąć swojego brzucha, a Adaś zasadził takiego kopa, ze aż mnie ręka zabolała.... :)
    :D hahahaha :D ale sen :D

    Mega, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no ja widze , ze ty aktywna bardzo jestes w te klocki :D
    No kurka trzeba, nie? ;)

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Simba, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Pospalam w środku dnia i teraz mi sie nie chce...
    to masz tak samo jak ja : pospie troche popoludniu a w nocy seriale musze ogladac, bo spac mi sie nie chce :D

    Mega, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    No kurka trzeba, nie? ;)
    no mnie to zawstydzasz , bo ja jak sie staralam to mnie ciagnikiem do lozka Alojz musial cholowac...sama sie dziwie jak ja zaszlam w ta ciaze...:-O

    Mega, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a ja wam teraz napisze menu swiateczne mojej tesciowej :

    1. apetizery:

    a/ oliwki zielone, chipsy, karczochy ze sloiczka, kilka plasterkow salami

    2/ pierwsze danie:

    a/ rosol z tortellini ( z paczki)

    3. drugie danie:

    cielecina i kura z tego rosolku, puree z paczki i kalafior pieczony i taka tlusta kielbasa zwana cotechino badz zampone...

    4/ deser

    a- tzw Panettone- kupna babka bozonarodzeniowa

    5/ owoce tzn mandarynki, pomarancze
    6/ orzechy wloskie, laskowe, migdaly
    7/ kawa

    no to w swieta forma zachowana, dieta tez ;D...czasami sie tak zastanawiam czy to moja tesciowa taka bylejaka i czy moze w innych wloskich domach jest inaczej...moze Burszta by sie wypowiedziala na ten temat...bo mi czasami rece opadaja jak wlosi mowia o ich fenomenalnej kuchni a na swieta nic specjalnego nie ma na stole...
    Rozwaliło mnie to menu....
    U nas niby wszystkiego po trochu, a najedliśmy sie jak świnki ;) dziś bez obiadu ale była zupa grzybowa i pierogi - już nie ma, wszystko zjedzone, karp - jeszcze pare kawałków zostało, sałatka jarzynowa tez sie kończy, jutro trzeba wykończyć kapustę z grochem....

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 6261 6262 6263 6264 6265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ