Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no mnie to zawstydzasz , bo ja jak sie staralam to mnie ciagnikiem do lozka Alojz musial cholowac...sama sie dziwie jak ja zaszlam w ta ciaze...:-O
    Małż już coś przebąkuje ze może jutro odpoczynek ;)

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Rozwaliło mnie to menu....
    U nas niby wszystkiego po trochu, a najedliśmy sie jak świnki ;) dziś bez obiadu ale była zupa grzybowa i pierogi - już nie ma, wszystko zjedzone, karp - jeszcze pare kawałków zostało, sałatka jarzynowa tez sie kończy, jutro trzeba wykończyć kapustę z grochem....
    a wiesz co mnie dziwi? , ze pracujac w restauracji to takie menu sie czesto przewija i ludzie placa za nie 50 euro na glowe...:-O

    Mega, moremi, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Małż już coś przebąkuje ze może jutro odpoczynek ;)
    no daj chlopu odetchnac :) wyeksploatuje sie i pustakami bedzie strzelal ;D

    Mega, moremi, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:32

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no daj chlopu odetchnac :) wyeksploatuje sie i pustakami bedzie strzelal ;D
    Zobaczymy...może sam bedzie chciał ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    hahaha no- ja przygotowywać się do testowania będę po Sylwestrze.
    to znaczy, tak wypada. no, wiecie... te dni <zawstydzona> co to wtedy trzeba się pojednać :P no wiecie... hahaha także tego... na razie trenujemy :)

    p.s. chyba coś zjem, bo dziwnie głodna się zrobiłam...*

    *żarcik taki
    Dzisiaj już nic w siebie nie wcisnę...ale jutro od rana na pewno :)

    iwcia77, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Zobaczymy...może sam bedzie chciał ;)
    no to macie zdrowie :D tylko pozazdroscic i gratulowac apetytu na siebie :D

    Mega, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no to macie zdrowie :D tylko pozazdroscic i gratulowac apetytu na siebie :D
    :D nooo a jak :)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Rozwaliło mnie to menu....
    U nas niby wszystkiego po trochu, a najedliśmy sie jak świnki ;) dziś bez obiadu ale była zupa grzybowa i pierogi - już nie ma, wszystko zjedzone, karp - jeszcze pare kawałków zostało, sałatka jarzynowa tez sie kończy, jutro trzeba wykończyć kapustę z grochem....
    A moje jedzenie przez cały dzień było takie: 3 krokiety, 2 pierogi, trochę sałatki warzywnej i 7 kawałów sernika. Niestety nic więcej nie mogłam bo zgaga, a no teraz 2 jabłka wcinam. A takie miałam plany na święta :(

    Mega, iwcia77, Iwone, SolarPolar, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro zamierzam spakowac torbe do szpitala..tzn przynioslam torbe z garazu i bede do niej wkladac to co zapisalam na kartce ...w czerwcu bodajze :D ...belly mi kaze juz sie szykowac :-O

    nick nieaktualny, Iwone, SolarPolar, Simba, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, paszczakin, Mega, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:32

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ło, super :) ja tam nie w temacie jeszcze więc nie wiem o czym Ci przypomnieć, ale ciesze się i trzymam kciuki... żebyś nie zapomniała potem tej torby zabrać :)
    no torba potem znajdzie sie w aucie w bagazniku , wiec chyba jej nie zapomne :D

    ComeToMeBaby, moremi, Aasiula, Mega, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    to tak a propos śnienia i zasadzenia...
    niedawno śniło mi się, że ktoś chciał mnie dopaść i zrobić mi krzywdę, a ja się nawet ruszyć (uciekać) nie mogłam, żeby się bronić, to w akcie desperacji z całych sił chciałam chociaż łokciami się bronić i....
    mój słodko śpiący men otrzymał dwa konkretne pociągnięcia z łokcia zanim się przebudziłam i zorientowałam co robię :P
    on to wogóle ma ze mną trudno :)
    No tak, mój M też kiedyś dostał ode mnie z łokcia w kręgosłup przez sen aż z łóżka spadł, a to przez to, że chrapał. Zwykle mi nie przeszkadza że chrapie, nawet jestem zadowolona, bo on choruje na bezdech senny i jak słyszę że chrapie to znaczy,że oddycha, a wtedy to nie wiem czy coś mi się przyśniło czy co

    iwcia77, ComeToMeBaby, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, malgos741 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...no to ja jestem z tej drugiej manki- dostaje przez sen od Alojza..on wogole jakis ma niespokojny sen, czasami krzyczy i zrywa sie z lozka :-O, albo tak smiesznie tupta stopami jakby gdzies szedl...a chrapie...wyrabie pol lasu przez sen...ale ja spie z zatyczkami wiec juz mnie to nie dotyczy ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2014, 01:16

    nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, Mega, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:32

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 01:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o horrory, to byłam kiedyś z córką w szpitalu jak miała 3 latka. Miała zapalenie płuc, więc na nocki z nią zostawałam. Ja dostałam swoje łóżko a ona łóżeczko miała, a że moje było w miarę duże to ona spała ze mną a nie w tym łóżeczku. Na ręce miała wenflon żeby nie kłuć ją za każdym razem gdy miała dożylnie leki dostać. I pewnej nocy śnił mi się jakiś koszmar, że ktoś chce zamordować mnie i moją córkę i w pewnym momencie budzę się gdy po ciemku ktoś nade mną się pochyla do córki, więc zaczęłam tego kogoś kopać. Okazało się że głupia pielęgniarka po ciemku chciała wszczyknąć córce przez ten wenflon lekarstwo tak aby nikogo nie obudzić. Oczywiście oprócz tego że ją skopałam to jeszcze dostała opiernicz czemu nie zaświeciła światła i mnie nie obudziła. Następnego dnia wszyscy się ze mnie śmiali.

    Iwone, moremi, Mega, malgos741, ComeToMeBaby, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać i jeść :)
    Ja zaraz na monitoring.
    Parka odpowiadam, ze w środę wszystko było ok.
    Iwcia, Tobie nie kazali na monitoringi przychodzić? Ja mam teraz co 48 godzin do porodu.

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, paszczakin, Mega, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o propozycje filmowe na drugi dzien świat, bo wczoraj w desperacji obejrzałam Bodyguard :-/

    moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Proszę o propozycje filmowe na drugi dzien świat, bo wczoraj w desperacji obejrzałam Bodyguard :-/
    Jakie kino lubicie?

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos 741 usun ze strony 6426 zdjecie prezentu dla mamusi:-)

    malgos741 lubi tę wiadomość

‹‹ 6262 6263 6264 6265 6266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ