35 +
-
WIADOMOŚĆ
-
Natka_79 wrote:Wiem, ale pamietam twój wynik progesteronu i sobie pomyslałam ze coś z tego może być
takie przeczucie mnie złapało i proszę
no i fajnie ze kolejka sie ruszyła
Dobra, idę już spać.macduska, Aasiula, kkisia, Mega, Sabina lubią tę wiadomość
-Jack, jestem w ciąży!
-Nie przypominam sobie, żebyśmy...
-Byłeś pijany!
-Aż tak - nigdy! -
Lubie te dni w ktorym ktoras z dziewczyn wrzuca sensacje o ciazy! Ten klimacik radosci i gratulacji! Tak dodatnio forum ozywa!
macduska, kapturnica, Heretyczka, Aasiula, kkisia, gosia7122, Mega, Sabina, BISCA, iwcia77, anna maria, Bozia3, Arwena, Simba lubią tę wiadomość
-
kapturnica wrote:A ja po wizycie młodziezy ma juz 5cm stało se na głowie i za hu hu nie dało sie obrócic Wstepnie zrobił mi prenatalne ale z racji ułozenia sie nie mogł zrobic rpzeziernosci..Ledwo udało sie zastawke trojdzielna i inne przepływy.Młode juz jak dzieć wygląda Jak sie moj aparat odbrazi i da naładowac to wrzuce fote.
Super, że wszystko ok:)
Też robiłam podwójne pierwsze prenatalne. Zaciążyłam pod koniec września, tzn zapłodnienie wtedy było, a po świętach, w grudniu zrobiłam sobie w prezencie 3d (albo 4d?) i facet mi płeć powiedział. Na ileśtam procent, ale się sprawdziło:)
BISCA lubi tę wiadomość
Syn 16.08.99
Córka 21.05.2013 -
nick nieaktualnydziewczyny, czy mogłabym Was prosic o przekazanie 1% podatku na moje dziecko?
no chyba że ktos juz przeznacza na inne dziecko...
szczegóły podam zainteresowanymkkisia, Mega, Aasiula, Iwone, iwcia77, anna maria, Bozia3, Arwena, Simba lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnyKrakonka wrote:Dam Ci mojego maila, ale nie wiem, jak to zrobić niepublicznie.
piszcie jakby co na:
[email protected]kkisia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Heretyczka wrote:w poniedziałek bede jeszcze dzwonic do fundacji żeby sie upewnić co do nr ewidencyjnego który tam trzenba wpisać i wtedy juz moge podać szczegóły
Heretyczka, kkisia, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
SolarPolar wrote:Zapisalam maila. Teraz jade sie pindrzyc . Jak wrace to wysle maila z mojego konta.
Daj znać, jak wrócisz, co Ci poradziła. Jestem ciekawa, bo sama kiedyś się tym interesowałam.
No i z racji zmiany zainteresowań dawno wypadłam z obiegu urodowego, może sama coś podłapię
Mega, kkisia, iwcia77 lubią tę wiadomość
Syn 16.08.99
Córka 21.05.2013 -
kapturnica wrote:AA jak to było z tetnem, ze wysokie na kobitki ????Bo dzis było wysoko 170raz i 179 drugi raz. Może na cipencje ?
Moremi gratulacje ,trzymam kciuki.
Heretyczka szkoda że dopiero mówisz bo ja już rozliczyłam pity.Heretyczka, kkisia, moremi, Mega lubią tę wiadomość
-
Krakonka wrote:Daj znać, jak wrócisz, co Ci poradziła. Jestem ciekawa, bo sama kiedyś się tym interesowałam.
No i z racji zmiany zainteresowań dawno wypadłam z obiegu urodowego, może sama coś podłapięiwcia77 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnygosia7122 wrote:u mnie zawsze w granicach 150 było a jest kobitka to nie wiem czy to się sprawdza
Moremi gratulacje ,trzymam kciuki.
Heretyczka szkoda że dopiero mówisz bo ja już rozliczyłam pity.Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość