Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    chetnie do was dołacze :(
    jakos tak mnie tez ogania dol wilkosci wulkanu :(
    nawet bzykac mi sie nie chce :(

    Jakie bzykanie :-\
    Nad chlopem się już zlitowałam ale to prace ręczne były. :-)

    Asiula <3

    Aasiula, moremi, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza priv.

    paszczakin lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://mamadu.pl/117311,lezala-brudna-glodna-i-zaniedbana-tak-szpital-potraktowal-chora-dziewczynke-z-domu-dziecka

    Słyszałyście o tym? Ja pierdolę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    http://mamadu.pl/117311,lezala-brudna-glodna-i-zaniedbana-tak-szpital-potraktowal-chora-dziewczynke-z-domu-dziecka

    Słyszałyście o tym? Ja pierdolę...
    Szczerze, to słyszałam od niedzieli i przezywalam te zdjecia dziecko w kupie, ale jak jeszcze dzis o tym mowia, to już nie mogę. 3 dni to samo gadają w wiadomosciach

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, Asiula mnie też dopada dół ale trzeba piąć się do góry ehh

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    http://mamadu.pl/117311,lezala-brudna-glodna-i-zaniedbana-tak-szpital-potraktowal-chora-dziewczynke-z-domu-dziecka

    Słyszałyście o tym? Ja pierdolę...
    kurwa mac ,az mnie scisnelo w serduchu jak tak mozna ...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Szczerze, to słyszałam od niedzieli i przezywalam te zdjecia dziecko w kupie, ale jak jeszcze dzis o tym mowia, to już nie mogę. 3 dni to samo gadają w wiadomosciach

    Ja pierwszy raz usłyszalam dzisiaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Szczerze, to słyszałam od niedzieli i przezywalam te zdjecia dziecko w kupie, ale jak jeszcze dzis o tym mowia, to już nie mogę. 3 dni to samo gadają w wiadomosciach



    Niech o tym mówią, pokazują, a wobec osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy niech wyciągną dyscyplinarne konsekwencje.

    Sama widziałam jak pielęgniarki w szpitalu dziecku rączki do prętów łóżeczka przywiązywały o braku reakcji na non stop płaczące dziecko nie wspomnę.

    Biedny maluch, chory, sam w szpitalu... jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak się zachować... płakać się chce.

    Nie mam litości dla takich postaw.

    Dusia polubiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 20:33

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, niestety strata zniekształca perspektywę ale trzeba wierzyć że jeszcze się uda. Wiem że to trudne, sama czasem mam lepsze i gorsze dni...czasem kolejna ciąża wydaje mi się zupełnie nieosiągalna, mam nadzieje że to nie prawda

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Wiecie, mi tez smutno... A jak nie bede mogla zajść juz w ciążę albo znów mnie spotka to samo... Nie chcę się wkrecac, ale mam tendencję. Łatwo powiedzieć " nie biadol", gorzej być tą osobą, która ma problem...
    To siedzi we mnie tak głęboko...

    Dorbie, ależ ty tu zaszłaś chyba najszybciej ze wszystkich. A to co się stało u Ciebie to tez się zdarza u dwudziestoparolatek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    No chciałam pocieszenia i dostałam. Dzięki dziewuszki, Przytulam <3
    dorbie uda Ci się zobaczysz <3

    ania.g, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakiś czas temu o tym mówili
    i dzisiaj też http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,17545669,_Wolna_amerykanka_dotyczaca_procedur_in_vitro_nie.html
    malgos741 wrote:
    Słuchałam w wiadomościach o projekcie in vitro i nie było mowy o wieku że przedłużą ... Reni gdzieś ty to znalazła?

    malgos741 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • MartaDidi Autorytet
    Postów: 1644 9193

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki. Kapta, wiedziałam, ze będzie dziewuszka... Wszystkim życzę samych zielonych kropek... Nudnych jak flaki z olejem ciąż... Ja dziewczyny znikam na trochę... Mam kłopoty rodzinne... Nie będę przynudzać, po prostu samo życie... Ciuchy w tym tyg. prześlę, niech idą w ruch... Kapta, jak nie będą pasować, prześlij dalej... Milo mi się zrobiło, ze spodnie teraz na Paszczaku- dobrze mi służyły... Trzymajcie się ciepło... Ściskam mocno... Dobrej Nocki

    nick nieaktualny, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Aasiula, ania.g, anna maria, gosia7122, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, Mega, Parka, megan8, ComeToMeBaby, Simba lubią tę wiadomość

    Mateusz jest już pełnoletni , wiec suwaczka wstawiać nie będę :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    chetnie do was dołacze :(
    jakos tak mnie tez ogania dol wilkosci wulkanu :(
    nawet bzykac mi sie nie chce :(
    Widzę, że nie tylko ja mam znizkowy nastrój ;-)
    Aska Ty się nie chcesz bzykac, a ja znowu nie mam z kim :-(. I w pizdu pójdzie ten cykl. Mi się nie uda, mówię Wam, jestem pewna że mi się nie uda

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    Hej Kobietki. Kapta, wiedziałam, ze będzie dziewuszka... Wszystkim życzę samych zielonych kropek... Nudnych jak flaki z olejem ciąż... Ja dziewczyny znikam na trochę... Mam kłopoty rodzinne... Nie będę przynudzać, po prostu samo życie... Ciuchy w tym tyg. prześlę, niech idą w ruch... Kapta, jak nie będą pasować, prześlij dalej... Milo mi się zrobiło, ze spodnie teraz na Paszczaku- dobrze mi służyły... Trzymajcie się ciepło... Ściskam mocno... Dobrej Nocki


    Trzymaj się Marta <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    Hej Kobietki. Kapta, wiedziałam, ze będzie dziewuszka... Wszystkim życzę samych zielonych kropek... Nudnych jak flaki z olejem ciąż... Ja dziewczyny znikam na trochę... Mam kłopoty rodzinne... Nie będę przynudzać, po prostu samo życie... Ciuchy w tym tyg. prześlę, niech idą w ruch... Kapta, jak nie będą pasować, prześlij dalej... Milo mi się zrobiło, ze spodnie teraz na Paszczaku- dobrze mi służyły... Trzymajcie się ciepło... Ściskam mocno... Dobrej Nocki
    Marta dużo siły i wracaj do nas <3

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jakiś czas temu o tym mówili
    i dzisiaj też http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,17545669,_Wolna_amerykanka_dotyczaca_procedur_in_vitro_nie.html
    ciekawa jestem czy to prawda ... miejmy nadzieję ;)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidi wrote:
    Hej Kobietki. Kapta, wiedziałam, ze będzie dziewuszka... Wszystkim życzę samych zielonych kropek... Nudnych jak flaki z olejem ciąż... Ja dziewczyny znikam na trochę... Mam kłopoty rodzinne... Nie będę przynudzać, po prostu samo życie... Ciuchy w tym tyg. prześlę, niech idą w ruch... Kapta, jak nie będą pasować, prześlij dalej... Milo mi się zrobiło, ze spodnie teraz na Paszczaku- dobrze mi służyły... Trzymajcie się ciepło... Ściskam mocno... Dobrej Nocki
    Marta nie daj sie i trzymaj .Wracaj do nas szybko jak tylko sie jakos uporasz z tym wszystkim <3

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Widzę, że nie tylko ja mam znizkowy nastrój ;-)
    Aska Ty się nie chcesz bzykac, a ja znowu nie mam z kim :-(. I w pizdu pójdzie ten cykl. Mi się nie uda, mówię Wam, jestem pewna że mi się nie uda
    dobra dobra ty to mnie nie denerwuj ;) takim gadaniem

    Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Widzę, że nie tylko ja mam znizkowy nastrój ;-)
    Aska Ty się nie chcesz bzykac, a ja znowu nie mam z kim :-(. I w pizdu pójdzie ten cykl. Mi się nie uda, mówię Wam, jestem pewna że mi się nie uda

    Trata tata, raz zaszłaś to i drugi raz zajdziesz.

    malgos741, Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 7953 7954 7955 7956 7957 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ