Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Peppcia z a tydzien prenatalne..Moze zobaczysz co jest miedzy girkami ;)
    Cholera siedzę na you tubie i oglądam usg..
    Nie mogę się doczekać....

    ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Cholera siedzę na you tubie i oglądam usg..
    Nie mogę się doczekać....
    No wierze ..Mi jak powiedzial ,ze widzi płeć to mi oczy z orbit wyszły XD
    Jutro mam prywatnie prenatalne u drugiego gina

    nick nieaktualny, anna maria, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ważny dzień,wczoraj na cmentarzu byłam. Doczekałam się tego 12 tygodnia to musi być dobrze. :-) A co u Was? ;)

    ComeToMeBaby, Reni, Zofia8, nick nieaktualny, malgos741, gosia7122, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Dla mnie ważny dzień,wczoraj na cmentarzu byłam. Doczekałam się tego 12 tygodnia to musi być dobrze. :-) A co u Was? ;)
    Mam nadzieje ,ze juz trochu spokojniejsza jestes <3

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Gosia:-) Ty jak moja sasiadaka z Poznania ona 3(dziewczynka)5kg.prawie w kibelku by zostawila,poszla za potrzeba i co Bozenke juz miala miedzy nogami:-)
    gosia7122 wrote:
    ja drugie rodziłam 5 minut bez żadnych skurczy, wstałam w nocy do toalety i poczułam główkę między nogami,poród przyjęła moja mama ,karetka przyjechała po wszystkim.
    Dzień dobry u mnie zimno a miałam w planach okna kolejne)umyć.
    Anna Helcia śliczna.

    nick nieaktualny, Aasiula, gosia7122, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dobrze i bedzie dobrze:-)
    peppapig wrote:
    Dla mnie ważny dzień,wczoraj na cmentarzu byłam. Doczekałam się tego 12 tygodnia to musi być dobrze. :-) A co u Was? ;)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze czuję się dobrze, będę spokojna po usg za tydzień :-)

    kapturnica, ania.g, ComeToMeBaby, Aasiula, gosia7122, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna maria piękny awatar samo szczęście <3

    anna maria, ania.g, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    ja drugie rodziłam 5 minut bez żadnych skurczy, wstałam w nocy do toalety i poczułam główkę między nogami,poród przyjęła moja mama ,karetka przyjechała po wszystkim.
    Dzień dobry u mnie zimno a miałam w planach okna kolejne umyć.
    Anna Helcia śliczna.
    jakbym widziała odcinek "ciąża z zaskoczenia" ;)

    nick nieaktualny, anna maria, gosia7122, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę kupić mandarynki bo coś za mną chodzi :-)
    Nudzi mi się ( bom w pracy) trza coś przekąsić.

    anna maria, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak:-)
    peppapig wrote:
    Anna maria piękny awatar samo szczęście <3

    Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)

    Zagladam w przerwie la obiad. Obiad przy biurku z plastikowego opakowania, ale przygotowany przez mojego kochanego wiec pysznie smakuje :)

    Marta <3

    Ewa, jak tam nowa praca ? Co w ogole robisz ?

    anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, gosia7122, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppa, wczoraj wlasnie tak sobie myslalam, ze najgorsze za Toba (mam nadzieje) :) oby tak dalej.

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Muszka

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra bedzie miala chlopca :)
    Ona chciala dziewczynke, a szwagier chlopca. W swieta robilismy zaklady i przegralam bo stawialam na dziewczynke. Szwagier plakal ze szczescia na USG :)
    Z tego wszystkiego poszlam wczoraj do sklepu dziecinnego i wyszlam z para spiochow, czapeczka, rekawiczkami, miekkeim kocykiem i recznikiem z kapturkiem. Przesliczniusiunie ;) Zrobie siostrze niespodzianke :)
    Dobrze, ze mi sie spieszylo, bo na tym by sie nie skonczylo .

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, gosia7122, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole, obiecalam siostrze monitor oddechu z nianka. Wypatrzylam angelcare AC300; czy ktoras mama miala to i moze poradzic ?

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Moja siostra bedzie miala chlopca :)
    Ona chciala dziewczynke, a szwagier chlopca. W swieta robilismy zaklady i przegralam bo stawialam na dziewczynke. Szwagier plakal ze szczescia na USG :)
    Z tego wszystkiego poszlam wczoraj do sklepu dziecinnego i wyszlam z para spiochow, czapeczka, rekawiczkami, miekkeim kocykiem i recznikiem z kapturkiem. Przesliczniusiunie ;) Zrobie siostrze niespodzianke :)
    Dobrze, ze mi sie spieszylo, bo na tym by sie nie skonczylo .


    Poszalejesz na zakupach dla własnego dziecka :-) nic straconego.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    A tak w ogole, obiecalam siostrze monitor oddechu z nianka. Wypatrzylam angelcare AC300; czy ktoras mama miala to i moze poradzic ?


    Ja nie korzystałałam, ani z detektoru tętna, ani monitoru oddechu, ani niani elektronicznej... ale pewnie ktoś coś wie :-)

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa kolezanke.

    Czy "komitet przywitalny" sie juz meldowal ? ;)

    Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Poszalejesz na zakupach dla własnego dziecka :-) nic straconego.


    Juz sie boje ;)

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 7970 7971 7972 7973 7974 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ