Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie piękne słońce... :-)


    Dzień Dobry, cześć i czołem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:37

    moremi, ComeToMeBaby, BISCA, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    KuRFFa jak mnie dynka nawala.A pogoda okropna normalnie
    oj bidoku <3 pewnie cisnienie leci w dol :(

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    oj bidoku <3 pewnie cisnienie leci w dol :(
    leje , wieje a i snieg sypie chwilami. Leze w wyrku i nic mi sie nie chce...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    leje , wieje a i snieg sypie chwilami. Leze w wyrku i nic mi sie nie chce...
    Niech Cię mąż porozpieszcza :-)

    kapturnica, Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    leje , wieje a i snieg sypie chwilami. Leze w wyrku i nic mi sie nie chce...



    Kapta, a Ty już słomiana wdowa jesteś?, czy mąż jeszcze w domu?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Niech Cię mąż porozpieszcza :-)
    Pojechal na zakupy no i obiad na jego glowie dzis 8) Ja tylko sie musze zebrac na prenatalne u gina prywatnego o3ciej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:43

    Aasiula, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    leje , wieje a i snieg sypie chwilami. Leze w wyrku i nic mi sie nie chce...
    no to dyńka boli :(
    u mnie troche lepiej ,ale szału nie ma ,słonca brak niestety :(


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    no to dyńka boli :(
    u mnie troche lepiej ,ale szału nie ma ,słonca brak niestety :(
    Podobno wiosna ma wrocic od niedzieli , poniedzialku...To tego sie trzymam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:44

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Pojechal na zakupy no i obiad na jego glowie dzis 8) Ja tylko sie musze zebrac na prenatalne u gina prywatnego o3ciej..
    ooo to fajnie znow poogladasz młodą :)

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A ja odwrotnie, mam zamiar w tym roku ograniczyć ogrodowo- roślinne szaleństwo. Mam serdecznie dość plewienia, przycinania itp. Brak czasu i sił.
    Nie wierzę ;-)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od rana ogrodnicy szaleją w ogrodzie, mam dziurę w trawniku w miejscu gdzie trampolina stoi, maja się trawnikiem i krzaczorami zająć, sama będę tylko sadzić pelargonie bluszczolistne w donicach na oknach, i pelargonie ogrodowe w kompozycjach z np. komarnicą i jeszcze czymś w donicach na tarasie... taki jest plan minimum, a pewnie się skończy na maksimum... i znów będę latać z biohumusem i wszystko podlewać :-) ogród to moja duma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:56

    ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega trzymam kciuki :-)

    I Kapta, drugie kciuki za Was :-)

    Agp, ja również tego nie wiązałabym z dupkiem, za to u mnie dość szybko wychodzą niedobory zelaza i magnezu i zwiększyłam trochę dawkę magnezu.
    Jesteś w ciąży :-) tylko dbaj o siebie :-)

    Wiecie, ja tez chyba jestem w ciąży. Dzisiaj mnie okropny głód dopadł. Aż zaczęło mnie skręcać. Jak myślicie - zrobić test? ;-)

    Mama, a jak tam u Ciebie sytuacja na froncie?

    Sabinka, rozumiem Cię doskonale :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i u mnie cudna pogoda :-) za to spać się chce potwornie i rano musiałam szyby skrobać :-)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja odebralam wyniki morfologii i takie tam i mam za duzo zelaza yyyyy ale o co cho ...?


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Aaaa i u mnie cudna pogoda :-) za to spać się chce potwornie i rano musiałam szyby skrobać :-)
    hyhyhyhy zrob jednak tego testa :D ;D ;D

    moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mega trzymam kciuki :-)

    I Kapta, drugie kciuki za Was :-)

    Agp, ja również tego nie wiązałabym z dupkiem, za to u mnie dość szybko wychodzą niedobory zelaza i magnezu i zwiększyłam trochę dawkę magnezu.
    Jesteś w ciąży :-) tylko dbaj o siebie :-)

    Wiecie, ja tez chyba jestem w ciąży. Dzisiaj mnie okropny głód dopadł. Aż zaczęło mnie skręcać. Jak myślicie - zrobić test? ;-)

    Mama, a jak tam u Ciebie sytuacja na froncie?

    Sabinka, rozumiem Cię doskonale :-)


    Okresu brak, ale czuje, ze będzie... w tamtym roku mi się 4 dni spóźnił i w panikę wpadłam, z testami szalałam... ale wtedy nie myślałam o następnym dziecku. Czekam.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kurde a ja odebralam wyniki morfologii i takie tam i mam za duzo zelaza yyyyy ale o co cho ...?
    A reszta jak? Jaka wielkość krwinek czerwonych, ilość, hemoglobina?
    I czy przyjmujesz jakieś suplementy z żelazem?

    No i pytanie z ulubionych ;-) jaki kolor ma kupa? :-D
    Na nadmiar żelaza wskazuje kolor zielony.

    Aasiula, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Spoko. Damy radę ;-)
    kuźwa, spóźnił się 10 minut.
    bardzo Cię proszę- żeby to mi było ostatni raz
    0bicz.gif

    heeheee

    nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kurde a ja odebralam wyniki morfologii i takie tam i mam za duzo zelaza yyyyy ale o co cho ...?
    znaczy twarda babka z Ciebie :P

    Aasiula, BISCA, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mega trzymam kciuki :-)

    I Kapta, drugie kciuki za Was :-)

    Agp, ja również tego nie wiązałabym z dupkiem, za to u mnie dość szybko wychodzą niedobory zelaza i magnezu i zwiększyłam trochę dawkę magnezu.
    Jesteś w ciąży :-) tylko dbaj o siebie :-)

    Wiecie, ja tez chyba jestem w ciąży. Dzisiaj mnie okropny głód dopadł. Aż zaczęło mnie skręcać. Jak myślicie - zrobić test? ;-)

    Mama, a jak tam u Ciebie sytuacja na froncie?

    Sabinka, rozumiem Cię doskonale :-)

    Moremi, ja już wsuwam femibion, ale może to za mało faktycznie, coś byś poleciła?

‹‹ 7986 7987 7988 7989 7990 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ