Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brat komadaos ,obecnie na emeryturze lekko dycha:-),syn mojego brata wojska lotnicze Poznan -Krzesiny,moj sw.pamieci ojciec policja,moj wujek kapitan wojsk ladowyh.Taka rodzina militarna:-)
    ComeToMeBaby wrote:
    A ja mam prywatnego żołnierza z odznaką komandosa :)
    i niczego się nie boję :)
    no, może tego, że wyjedzie na wojnę.

    kapturnica, ComeToMeBaby, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Moj brat komadaos ,obecnie na emeryturze lekko dycha:-),syn mojego brata wojska lotnicze Poznan -Krzesiny,moj sw.pamieci ojciec policja,moj wujek kapitan wojsk ladowyh.Taka rodzina militarna:-)
    Czapka z glowy i zazdroszcze 8)Ja mam tylko przeszkolenie sanitariuszki na czas wojny i dzialan wojennych

    anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sledziony to nie tak zle ,ale jak trzucha to napewno go chuj strzeli:-)
    kapturnica wrote:
    Mam nadzieje ,ze szlak trafi putana wczesniej.Z tego co wiem chuj ma raka sledziony czy trzustki..

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Kreml opublikował raport nt. stanu zdrowia Putina... zdrowy jak ryba podobno, ale czy oni prawdę napiszą...

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Moj brat komadaos ,obecnie na emeryturze lekko dycha:-),syn mojego brata wojska lotnicze Poznan -Krzesiny,moj sw.pamieci ojciec policja,moj wujek kapitan wojsk ladowyh.Taka rodzina militarna:-)

    to u mnie podobnie- tylko same belfry ;-)

    anna maria, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    oj, daleko mi do paranoi.
    ja się tylko zastanawiam jak tu minimum pół roku bez bzykania wytrzymać 036.gif
    wolę się nie zastanawiać :)


    Kometa priv ;-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Moj brat komadaos ,obecnie na emeryturze lekko dycha:-),syn mojego brata wojska lotnicze Poznan -Krzesiny,moj sw.pamieci ojciec policja,moj wujek kapitan wojsk ladowyh.Taka rodzina militarna:-)
    o proszę :)
    ach, te kobiety musiały drżeć o nich jak na akcjach byli.

    anna maria lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Dziś Kreml opublikował raport nt. stanu zdrowia Putina... zdrowy jak ryba podobno, ale czy oni prawdę napiszą...
    żartujesz?!
    szeroko zakrojona propaganda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    żartujesz?!
    szeroko zakrojona propaganda.

    no właśnie...

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    na razie z nikim.
    ale to albo wojny albo misje. never know. taki dżob.
    a on by chciał jechać na misję, sprawdzić się. no z jednej strony rozumiem, a z drugiej boję się o jego bezpieczeństwo.

    Może nie zechce jednak pojechać... Życzę Ci tego. Rozumiem chęci sprawdzenia się, ale znam osobiście ludzi, którzy pojechali i do tej pory to przeżywają. Nic im się nie stało, fizycznie, ale jednak zetknięcie się z realnym zagrożeniem życia wywarło na nich ogromne wrażenie. I nawet ciężko im pogadać o tym z bliskimi, bo kto tego nie przeżył, nie pojmie.
    Mam nadzieję, że będzie się sprawdzał komandosowo w radzeniu sobie z "bombami" w pieluchach, zagrożeniem biologicznym przy katarze i czołganiem się za raczkującym maluchem :) Trening komandosa jak znalazł :)

    ComeToMeBaby, anna maria, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz mi się żołądek przyklei do kręgosłupa.
    m się zadeklarował, ze zaraz zrobi kolację. to siedze i czekam.
    ale to zaraz się wydłuża tak, że ZARAZ to mi będzie burczeć w brzuchu.
    no nic- twarda jestem, posiedzę jeszcze ;)

    BISCA, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz to taka wielka bakteria ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Może nie zechce jednak pojechać... Życzę Ci tego. Rozumiem chęci sprawdzenia się, ale znam osobiście ludzi, którzy pojechali i do tej pory to przeżywają. Nic im się nie stało, fizycznie, ale jednak zetknięcie się z realnym zagrożeniem życia wywarło na nich ogromne wrażenie. I nawet ciężko im pogadać o tym z bliskimi, bo kto tego nie przeżył, nie pojmie.
    Mam nadzieję, że będzie się sprawdzał komandosowo w radzeniu sobie z "bombami" w pieluchach, zagrożeniem biologicznym przy katarze i czołganiem się za raczkującym maluchem :) Trening komandosa jak znalazł :)
    wiem o czym mówisz.
    myślę, że on też.
    coś tam chyba kiedyś rozmawialiśmy na ten temat przy okazji oglądania filmów wojennych.

    a na tą drugą część twojej wypowiedzi już się nie moge doczekać- zdam relację jak mu idzie ;)

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Zaraz to taka wielka bakteria ;-)
    wim.
    dlatego czekam, nie ruszam się, nie dotykam.

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba wstanę ostentacyjnie i zacznę robić kolację.
    ale on zajęty.
    to nie podejmie akcji...

    to chyba jednak poczekam.
    to dość ryzykowne bo grozi mi wyginięcie z głodu... no ale ;)

    anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, a ja mam jutro posiedzenie z księgową... ale mi się nie chce.

    anna maria, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten z lotniczych bral 2 lata temu slub ,oczywiscie w mundurze ,pieknie wygladali on dobrze zbudowany przystojny zolnierzyk ,ona drobna ,cycata i sliczna ksiezniczka-tak ja nazwala obca dziewczynka,powiedziala "Mama zobacz ksiezniczka idzie":-)
    ComeToMeBaby wrote:
    o proszę :)
    ach, te kobiety musiały drżeć o nich jak na akcjach byli.

    ComeToMeBaby, iwcia77, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Kurde, a ja mam jutro posiedzenie z księgową... ale mi się nie chce.
    a co? będzie cię edukować????

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no chyba wstanę ostentacyjnie i zacznę robić kolację.
    ale on zajęty.
    to nie podejmie akcji...

    to chyba jednak poczekam.
    to dość ryzykowne bo grozi mi wyginięcie z głodu... no ale ;)

    Może ogłoś alarm, albo jakiś DEFCON albo inne hasło oznaczające niebezpieczeństwo zejścia śmiercią głodową :)

    ComeToMeBaby, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Mega była u gina i milczy,
    Mega!

    Meega!!


    Meeegaaa !!!!


    MEGA !!!!!!

    ComeToMeBaby, anna maria, malgos741, iwcia77, Mega, moremi, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 8002 8003 8004 8005 8006 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ