Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Możesz tu, albo na priv. Stronkę mogę zobaczyć.
    Wchodziłam na różne fora dotyczące depresji i z tego co pisali ludzie, to okazuje się, że mało komu psycholodzy pomagają, leki również. Dlatego syn zrezygnował z terapii i w tej chwili odstawia leki. Oczywiście ja go kontroluję i bardziej obserwuję.
    Jestem z g.śląska

    Ja z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że rzeczywiście, terapeuci mało komu pomagają, bo na NFZ można zapomnieć o porządnej terapii, a z tych płatnych jest więcej "kołczów" niż psychoterapeutów z prawdziwego zdarzenia. Jednak jeśli się uda znaleźć dobrego, to pomaga.
    Z lekami podobnie, żeby dobrac odpowiednie trzeba kilku prób, a przecież każda to miesiąc, półtora, żeby się przekonać, jak działają. Ale bez leków to jest total. Okresy przygnębienia stają się coraz częstsze i coraz cięższe, a czarne myśli po jakims czasie są nie do odparcia. Po prostu przestaje przez nie przenikać jakakolwiek iskra rozsądku, i zostaje tylko wielka czarna pustka, w której czasem pojawia się bezdenny smutek i krótkie chwile gniewu. To jest przerażające i zupełnie niezrozumiałe dla kogoś, kto sam tego nie doświadczył. Zdrowy człowiek po prostu nie jest w stanie sobie tego wyobrazić.
    Jeśli nie znasz jakiegoś dobrego lekarza psychiatry, to ja zapytam o takiego na Górnym Śląsku. Może akurat kogoś mi poleci mój były, bardzo dobry i pierońsko drogi terapeuta. Pracował w kielku szpitalach, cały się aktywnie szkoli, więc jest obeznany z kadrą w całej Polsce. I zaraz znajdę dla Ciebie tę stronę.

    Iwone, Luna76 lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://ocalsiebie.pl/articles/61/psychoterapia-online-jak-to-dzia-a

    Tam w zakładce forum jest parę pytań i odpowiedzi tego terapeuty. Sama przeczytaj i oceń.
    A leki czasem trzeba brać wiele lat. Dwa, trzy to minimum.

    Sorki, dzieczyny, że się tak rozpisałam, ale mnie naprawdę trąciło :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 22:14

    Iwone, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone dobrze ,że kupiłaś tego psa

    Iwone, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Iwone dobrze ,że kupiłaś tego psa
    Coraz bardziej się z tego cieszę :)
    Nigdy psa nie miałam i wszystkiego się muszę uczyć jak przy małym dziecku.

    megan8, gosia7122, Mega, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    a prawda!
    u nas ma byc światłowodowy! :-D

    Sabcia, gdzie Ty mieszkasz?
    W Swietokrzyskiem :-)

    malgos741, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwona36 Koleżanka
    Postów: 44 159

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie ciepło, czytam i czytam...masa problemów, łez, ale też szczęścia.Pracuję w OPS i wiele już widziałam, przeżyłam sytuacje o których nie zapomnę nigdy i trzymam kciuki za Was, bo wiem jak wiele kosztuje rodzica wychowanie dziecka, szczególnie w tych trudnych czasach!! Dołączam do forum, choć już jestem zrezygnowana i zdesperowana. Mam psa, mam nawet konia, szaloną 15-latkę i marzenia o maluszku.

    Mega, malgos741, nick nieaktualny, megan8, kapturnica, Iwone, Parka, ComeToMeBaby, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria, gosia7122, Reni, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Coraz bardziej się z tego cieszę :)
    Nigdy psa nie miałam i wszystkiego się muszę uczyć jak przy małym dziecku.
    Iwone najważniejsze żebyś była szczęśliwa ze swoją ferajną i tego ci życzę. ;)

    Iwone, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iwona o tak późnej porze. :-)

    Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Iwone najważniejsze żebyś była szczęśliwa ze swoją ferajną i tego ci życzę. ;)
    Chciałabym. Ostatnio nie wiele szczęścia było w moim życiu :( Może z czasem się wszystko wyprostuje.

    malgos741, Krakonka, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivone, Krakonka- życzę wszystkiego co najlepsze, dużo siły i wytrwałości.
    Trudy najlepiej pokonuje się kiedy jest ktoś kto wspiera. Życzę Wam, abyście zawsze miały przy sobie taką osobę.

    malgos741, nick nieaktualny, Iwone, Mega, Krakonka, nick nieaktualny, Aasiula, anna maria lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Iwona36 Koleżanka
    Postów: 44 159

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivone, najważniejsze to iść do przodu nawet gdy wydaje się to niemożliwe, nie załamywać się nawet gdy wewnątrz wszystko płacze, i wierzyć, że jutro słońce zaświeci mocniej i uśmiech wróci, nawet jeśli to jutro nastąpi za jakiś czas to WARTO!!

    malgos741, Iwone, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, anna maria lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Chciałabym. Ostatnio nie wiele szczęścia było w moim życiu :( Może z czasem się wszystko wyprostuje.
    i tego się trzymajmy ;) musi być gorzej żeby było lepiej.

    Iwone, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero mając prawie dorosłego syna zrozumiałam co znaczy powiedzenie, że małe dzieci nie dają spać, a duże żyć.

    megan8, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nową koleżankę.

    ja uciekam, bo oczy mi się już same zamykają.
    już fruwałam z radości, ze znalazłam w końcu kanapę... można dopasować rozmiary +/- o 10 cm, dobrać materiał, dobrać kolor... patrzę w opisie że ma sprężyny bonell i wogóle super super. zainteresowałam się na sam koniec tymi sprężynami i co się okazuje? na codzienne spanie i to w dwójkę to totalny szajs. poddaję się na dzisiaj. idę spać.
    dobranoc.

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja mam džisiaj dola giganta nie dogaduje sie z chlopem
    Wypilam 4 driny I ide zara spac
    I chujnia z patatajnia z tego cyklu


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Chciałabym. Ostatnio nie wiele szczęścia było w moim życiu :( Może z czasem się wszystko wyprostuje.
    Wyprostuje się, wierz w to

    nick nieaktualny, Aasiula, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula.... <3
    co ten drań ci zrobił? powiedz.... jak ja tam wparuję... :)

    eh...

    nick nieaktualny, Krakonka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Asiula.... <3
    co ten drań ci zrobił? powiedz.... jak ja tam wparuję... :)

    eh...
    Kurwa no niby nic ale to nie moj chlop ktos go podmienil
    Zimny obojetny udaje że mnie nie widzi
    Czuje sie jak pieprzone piate kolo u wozu
    Nie wiem ale czuje że cos jest na rzeczy tylko nie wiem co
    :(


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone <3

    Iwone lubi tę wiadomość


  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 13 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kurwa no niby nic ale to nie moj chlop ktos go podmienil
    Zimny obojetny udaje że mnie nie widzi
    Czuje sie jak pieprzone piate kolo u wozu
    Nie wiem ale czuje że cos jest na rzeczy tylko nie wiem co
    :(
    a może on przyjął postawę obronną...
    że może nie wychodzi...?
    że może niby taki sportowiec, okaz jak dąb, a tu wiesz- a to serce a to coś tam... i ty jeszcze. moze on się martwi o twoją pikawę i sobie obmyślił, że by ci ciąża zaszkodziła? takie tajne działania dywersacyjne.

    albo poprostu wychlałaś mu jego całą łyski?

    Aasiula, malgos741, moremi, Krakonka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Bozia3, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 8019 8020 8021 8022 8023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ