Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Iwone, zaglądaj czasem. Niech ci się wiedzie. :-)
    Zaglądam, zaglądam ;) Ktoś musi aktualizować listę staraczek :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Parka, moremi, anna maria, gosia7122, Aasiula, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wózek wynoszę juz 2 lata :) stoi grzecznie i sie kurzy. Wszystkie ciuszki czekają, łóżeczko, wanienka :) dla chłopca mam komplet. W ogóle to jakoś cieżko mi sie z tymi dziecięcymi rzeczami rozstać :)
    Zaraz otwieram cydr, musze sie trochę odstresować. Apetyt dalej mi szaleje, najbardziej na śledzie 8)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, gosia7122, Mega, Luna76 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :-)
    Ja do komunii sukienke mialam szyta, wianek wybrała mama :-)
    Iwone <3
    Mega ciesze się, że po wizycie wszystko dobrze :-) mam nadzieję że nową praca szybko Ci się trafi, razem z ciążą ;-)
    Ja też mam gofrownice 3 w jednym Zelmera, ale już dawno jej nie używałam :-)
    Morek smiga ta Twoje ciąża!
    Kapta miło, że lekarz potwierdzil że Malizna zdrowa :-)
    Wacia tylko nie szalej ;-)

    Ja dziś cały dzień ciężko pracowałam. Malujemy kuchnię i pokój na dole, co z krecacym się pod nogami dzieciem, które koniecznie chce pomagać, łatwe nie jest ;-) ale pozwoliliśmy jej malować, była przeszczęśliwa :-) choc jak sie rozochocila ti sie wystraszylismy ze farby nam braknie ;-) szkoda że pogoda się spieradaczyla, zimno, mokro, ściany nie schna :-( jutro będziemy kończyć :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 21:07

    nick nieaktualny, kapturnica, malgos741, Iwone, nick nieaktualny, Parka, moremi, anna maria, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Zaglądam, zaglądam ;) Ktoś musi aktualizować listę staraczek :)

    Iwone, a Tobie święta się nie pomyliły w avatarze? ;-)

    Iwone, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Cześć laski :-)
    Ja do komunii sukienke mialam szyta, wianek wybrała.mama :-)
    Iwone <3
    Mega ciesze się że po wizycie wszystkkto dobrze :-) mam nadzieję że nową praca szybko Ci się trafi, razem z ciążą ;-)
    Ja też mam gofrownice 3 w jednym Zelmera, ale już dawno jej nie używałam :-)
    Morek smiga ta Twoje ciąża!
    Kapta miło że lekarz potwierdzil że Malizna zdrowa :-)
    Wacia tylko nie szalejszalej ;-)

    Ja dziś cały dzień ciężko pracowałam. Malujemy kuchnię i pokój na dole, co z lecącym się pod nogami dzieciem, które koniecznie chce pomagać łatwe nie jest ;-) ale pozwoliliśmy jej malować, była przeszczęśliwa :-) szkoda że pogoda się spieradaczyla, zimno, mokro, ściany nie schna :-( jutro będziemy kończyć :-)


    Sabina mój młody jak malował to skonczyło się na tym że wlazł w kubeł z farbą i mieliśmy wykładzinę do wymiany :-)


    i bardzo dobrze bo była stara więc wiesz...zawsze można dzieciaka wykorzystać dodatkowo :-D

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone a nie możesz wystąpić o inny tryb nauczania ze względu na chorobę syna?

    Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Iwone, a Tobie święta się nie pomyliły w avatarze? ;-)
    nie, to zajączek wielkanocny :D w mikołajkowej czapce :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 21:11

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Iwone a nie możesz wystąpić o inny tryb nauczania ze względu na chorobę syna?
    Nie wiem czy jest to możliwe w technikum. W poniedziałek się dowiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mojej dziś się udało nie wylac ;-) my robiliśmy sufity, a ta malowała duchy i zielone niebo ;-) cała była w skowronkach ;-) i jutro tz chce pomagać ;-) omg!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 21:12

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, malgos741, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Nie wiem czy jest to możliwe w technikum. W poniedziałek się dowiem.
    Możliwe, możliwe.
    Może też dostać zasiłek pielęgnacyjny jeśli chciałabyś z nim stanąć na komisji do orzekania o niepełnosprawności.

    kapturnica, Iwone, Luna76 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone, jeżeli chodzi o zwierzaki, to zajrzyj na stronę http://kocie-porady.pl/
    Może znajdziesz cos dla siebie.

    Iwone lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    No to mojej dziś się udało nie wylac ;-) my robiliśmy sufity, a ta malowała duchy i zielone niebo ;-) cała była w skowronkach ;-) i jutro tz chce pomagać ;-) omg!

    wyobrażam sobie :-)

    moi jak wpadli w szał malowania to mąż ich zabrał do budynku gospodarczego i tam całą wielką ścianę mieli tylko dla siebie,
    teraz króliki patrzą na malowidła :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Iwone, moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Możliwe, możliwe.
    Może też dostać zasiłek pielęgnacyjny jeśli chciałabyś z nim stanąć na komisji do orzekania o niepełnosprawności.
    Boję się że jeśli to wszystko za daleko zajdzie, to będzie miał problemy w przyszłości z podjęciem pracy. Właściwie sama nie wiem co robić, dlatego zastanawiam co dalej z tym wszystkim zrobić i liczę na pomoc szkoły.

    nick nieaktualny, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone, trzymam za Was, żeby szlo do przodu. Z tego co piszesz, to toczysz codziennie walke, obyscie z tego wyszli jak najszybciej

    Iwone, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się, że dziś załatwiliśmy jeszcze jedna rzecz :) Nic, że piątek 13-tego :) Ja nie jestem przesądna ;)
    Podpisaliśmy dziś umową z naszą gminą na założenie instalacji solarnej :)!

    nick nieaktualny, Iwone, Parka, moremi, gosia7122, malgos741, megan8, kapturnica, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Boję się że jeśli to wszystko za daleko zajdzie, to będzie miał problemy w przyszłości z podjęciem pracy. Właściwie sama nie wiem co robić, dlatego zastanawiam co dalej z tym wszystkim zrobić i liczę na pomoc szkoły.

    Jak najbardziej twoje obawy są uzasadnione. Mam nadzieję, ze szkoła stanie na wysokości zadania.

    nick nieaktualny, Iwone, Krakonka, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Pochwalę się, że dziś załatwiliśmy jeszcze jedna rzecz :) Nic, że piątek 13-tego :) Ja nie jestem przesądna ;)
    Podpisaliśmy dziś umową z naszą gminą na założenie instalacji solarnej :)!
    Brawo. Bardzo fajna rzecz. :-D
    Ile dopłacacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 21:19

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Iwone, trzymam za Was, żeby szlo do przodu. Z tego co piszesz, to toczysz codziennie walke, obyscie z tego wyszli jak najszybciej
    W poniedziałek nie wytrzymałam już tego wszystkiego i wyszłam z domu z krzykiem, że już nie wrócę :(
    Pojechałam na cmentarz do rodziców, troszkę nad grobem sobie popłakałam i troszkę zrobiło mi się lżej. Później spotkałam się z przyjaciółką i późnym wieczorem wróciłam do domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Brawo. Bardzo fajna rzecz. :-0
    Ile dopłacacie?
    Prawie 2800zł

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    W poniedziałek nie wytrzymałam już tego wszystkiego i wyszłam z domu z krzykiem, że już nie wrócę :(
    Pojechałam na cmentarz do rodziców, troszkę nad grobem sobie popłakałam i troszkę zrobiło mi się lżej. Później spotkałam się z przyjaciółką i późnym wieczorem wróciłam do domu.
    Iwone <3 Miałam nadzieję, że syn będzie lepiej czuł po terapii, przykre, że terapeutka do niego nie trafia.
    Oby szkoła Ci pomogła, oby

    Iwone, moremi, Parka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 8017 8018 8019 8020 8021 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ