Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    W związku z funkcją forumowego kucharza podam Wam przepis na pastę do kanapek.
    garść oliwek, pół słoika pomidorów suszonych, pół kostki twarogu, garść pestek z dyni i 3 ząbki czosnku.
    Wszystko razem zmiksować, dodać pieprz.

    Pyyycha- zajadam się od rana. :-)
    Weź to do przepisów :-)
    Dobranoc :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka -kapitanie bedzie dobrze,Helena mi sie rozchorowala ma straszny kszel,dusi sie flegma ale nie ma goraczki .Jutro z rancA zapierdalam do lekarza:-(Widze ze starsza Helena sobie kuku zrobila .no co za dzien,no na dokladke Kapta .

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opuchniecie sie nie powieksza..pobolewa ale nie az tak dotkliwie jak na przedtem.Mysle,ze bedzie git

    Morka jak maluch ma zaledwie 3mm to sam poczatek wiec serducho dopiero sie rozkreca.ja na rowne 7tyg mialam malucha na 11mm Najwazniejsze ,ze nie krwawisz , jestes pod dobra opieka..Teraz tylko lezec wzgorkiem łonowym do gory i wpoczywac 8)

    Macduska nakopac Ci??to samo sie moze tyczyc zaciążonych Wkońcu tez sie juz nie staraja w danym momencie to maja stad wyoutowac sie??Na kolana i 10min kleczec na grochu!!Mozesz wymienic kare na kajmakowy mazurek z wysylka do mnie XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 21:37

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ania.g, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mamo!!! wlasnie wyczytałam ze wg moich połoznych 8-9 tydzien ciazy to za wczesnie na słuchanie serca maluszka :/ wiec czeka mnie tylko wywiad??
    ozesz no ! w kazdym razie 1 kwietnia ,pierwsze usg

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    o mamo!!! wlasnie wyczytałam ze wg moich połoznych 8-9 tydzien ciazy to za wczesnie na słuchanie serca maluszka :/ wiec czeka mnie tylko wywiad??
    ozesz no ! w kazdym razie 1 kwietnia ,pierwsze usg
    Ale ,ze jak??ze usg ci nie zrobia bo za wczesnie na to???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Opuchniecie sie nie powieksza..pobolewa ale nie az tak dotkliwie jak na przedtem.Mysle,ze bedzie git

    Morka jak maluch ma zaledwie 3mm to sam poczatek wiec serducho dopiero sie rozkreca.ja na rowne 7tyg mialam malucha na 11mm Najwazniejsze ,ze nie krwawisz , jestes pod dobra opieka..Teraz tylko lezec wzgorkiem łonowym do gory i wpoczywac 8)

    Macduska nakopac Ci??to samo sie moze tyczyc zaciążonych Wkońcu tez sie juz nie staraja w danym momencie to maja stad wyoutowac sie??Na kolana i 10min kleczec na grochu!!Mozesz wymienic kare na kajmakowy mazurek z wysylka do mnie XD
    I do mnie jak kara to kara ;) Hyhyhyhy a co ;)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo kapta,tak jak mowisz

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Opuchniecie sie nie powieksza..pobolewa ale nie az tak dotkliwie jak na przedtem.Mysle,ze bedzie git

    Morka jak maluch ma zaledwie 3mm to sam poczatek wiec serducho dopiero sie rozkreca.ja na rowne 7tyg mialam malucha na 11mm Najwazniejsze ,ze nie krwawisz , jestes pod dobra opieka..Teraz tylko lezec wzgorkiem łonowym do gory i wpoczywac 8)

    Macduska nakopac Ci??to samo sie moze tyczyc zaciążonych Wkońcu tez sie juz nie staraja w danym momencie to maja stad wyoutowac sie??Na kolana i 10min kleczec na grochu!!Mozesz wymienic kare na kajmakowy mazurek z wysylka do mnie XD

    kapta nie ma sprawy z mazurkiem ;-)

    napiszę skąd sie to wzięło:
    Przeglądałam dokumentację medyczną z leczenia , dokładałam skierowanie żeby nie zginęło i znalazłam receptę na tabsy z estradiolem. Pomyślałam, że zamówię w naszej aptece. I wtedy przypomniałam sobie, ze nie dalej jak trzy tygodnie temu zamawiałam tam wkładkę...
    i co sobie babka pomysli jak polecę teraz z receptą na antyki...
    jestem najbardziej zabezpieczoną babą w gminie :-D

    nie dość, że i tak wtórnie niepłodna to jeszcze z wjkładką i na tabsach... nawet sie nie bzykam na razie

    no to jaka ze mnie staraczka ? ;-)
    PARADOKS co by nie mówić

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, Parka lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    W związku z funkcją forumowego kucharza podam Wam przepis na pastę do kanapek.
    garść oliwek, pół słoika pomidorów suszonych, pół kostki twarogu, garść pestek z dyni i 3 ząbki czosnku.
    Wszystko razem zmiksować, dodać pieprz.

    Pyyycha- zajadam się od rana. :-)
    Mniam I jutro zrobie :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    I do mnie jak kara to kara ;) Hyhyhyhy a co ;)
    też kajmakowy?

    kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    kapta nie ma sprawy z mazurkiem ;-)

    napiszę skąd sie to wzięło:
    Przeglądałam dokumentację medyczną z leczenia , dokładałam skierowanie żeby nie zginęło i znalazłam receptę na tabsy z estradiolem. Pomyślałam, że zamówię w naszej aptece. I wtedy przypomniałam sobie, ze nie dalej jak trzy tygodnie temu zamawiałam tam wkładkę...
    i co sobie babka pomysli jak polecę teraz z receptą na antyki...
    jestem najbardziej zabezpieczoną babą w gminie :-D

    nie dość, że i tak wtórnie niepłodna to jeszcze z wjkładką i na tabsach... nawet sie nie bzykam na razie

    no to jaka ze mnie staraczka ? ;-)
    PARADOKS co by nie mówić
    Ojj moze pomysla ze masz taka schize zebynie zajsc w ciaze XD a powaznie mwoiac maja tylu pacjentow ,ze nie skojarza kto co kupowal...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    właśnie doczytałam...

    Morka trzymam za Ciebie z całych sił!

    Kapta za Ciebie również - oby tylko stłuczeniem się skończyło!

    dziewczyny cały czas jestem z Wami, ale niestety nie mam na tyle czasu, aby się udzielać. Zanim doczytam najnowsze wątki to już my time is out :-/

    Pozdrawiam, trzymam... i dobrej nocki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 22:06

    Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    kapta nie ma sprawy z mazurkiem ;-)

    Trzymam za słowo 8)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    też kajmakowy?
    No pewnie ;) ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 22:02

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ojj moze pomysla ze masz taka schize zebynie zajsc w ciaze XD a powaznie mwoiac maja tylu pacjentow ,ze nie skojarza kto co kupowal...

    nie skojarzą????
    u mnie na wsi???
    nie żartuj, tu się ludzie znają jak łyse konie. Jak w sklepie kupowałam proszek do pieczenia a na drugi dzień kazałam ojcu kupić to nie kupił bo mu baba w sklepie powiedziała że kupowałam niedawno. :-D
    taki folklor.
    ja wiem, że babka w aptece nic nikomu nie powie, nie o to chodzi- tak mnie pusty śmiech ogarnął.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie chcę od Waci mazurka. Sama sobie upiekę XD

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre z ty proszkiem do pieczenia ;D

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waciulka naprawde ? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Waciulka naprawde ? ;)

    Jako żywo. :-D

    Taka sytuacja...

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Jako żywo. :-D

    Taka sytuacja...
    Kochana jestes ale nie bede Cie meczyc daj przepis to sama pokombinuje :)
    Ale I tak aj lowju ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


‹‹ 8046 8047 8048 8049 8050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ