Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Asiula- jak tam?
    trenujesz do ovu?
    testowałaś już rolki w łóżku? :P hehehe ja bym była ostrożna w tym szczególnym czasie coby jakim ochraniaczem męża nie uszkodzić ;)


    Ona ma jajka wiesz? niech sama lepiej uważa....

    ComeToMeBaby, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    No to widze ze masz takie samo zdanie o nim co ja, co wsród znajomych nie jest częste :) no podejście ma specyficzne, ale po poronieniu gdy byłam u niego na kontroli to całkiem serdecznie i rzeczowo ze mną rozmawiał, chyba z 40min wtedy u niego siedziałam

    Spiszmy się na priv, wysłałam Ci zaproszenie :-)

    Natka_79 lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Asiula- jak tam?
    trenujesz do ovu?
    testowałaś już rolki w łóżku? :P hehehe ja bym była ostrożna w tym szczególnym czasie coby jakim ochraniaczem męża nie uszkodzić ;)
    No wiesz od wczoraj chlop mnie meczy o tych ochraniaczach i rolkach
    Wczoraj ja jezdzilam a on biegal i powiedzial ze wiecej tak nie vbedzie bo tylko na moj tylek sie gapil i nie mogl sie skoncentrowac na treningu :)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, Parka lubią tę wiadomość


  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wiesz od wczoraj chlop mnie meczy o tych ochraniaczach i rolkach
    Wczoraj ja jezdzilam a on biegal i powiedzial ze wiecej tak nie vbedzie bo tylko na moj tylek sie gapil i nie mogl sie skoncentrowac na treningu :)
    znaczy: zdrowy :)

    Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    znaczy: zdrowy :)
    znaczy TAK :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość


  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek, trzymam kciuki.
    Natka, gratulacje.

    Dzizas, nic nie wiem co sie dzieje na forum. Masakra.

    Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, Natka_79, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Morek, trzymam kciuki.
    Natka, gratulacje.

    Dzizas, nic nie wiem co sie dzieje na forum. Masakra.

    NUUUDY... tylko o seksie piszom i o jajkach... nic nie tracisz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 21:43

    moremi, Mega, ania.g lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak serio to ovu chyba nier bylo ja nie odnotowalam :)
    byl raz test pozytywny ale drugi w tym samym czasie negatywny :/
    wiec nie wim ,jutro sie dowiem czy jajo pekło czy chujnia z patatajnia ...

    Mega lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Morek, trzymam kciuki.
    Natka, gratulacje.

    Dzizas, nic nie wiem co sie dzieje na forum. Masakra.
    witaj Dziobak :) jak mlody ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 21:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Morek, trzymam kciuki.
    Natka, gratulacje.

    Dzizas, nic nie wiem co sie dzieje na forum. Masakra.

    To lekcje odrabiaj. :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Spiszmy się na priv, wysłałam Ci zaproszenie :-)
    Ok :) zaakceptowane

    hGXkp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta jak noga?


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra uciekam spac
    Morka bede myslała o Tobie jutro ,i mocno trzymam wszystko co sie da.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Parka, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kapta jak noga?


    Jak dała radę się seksić to pewnie ok ;-)

    Aasiula, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. spadam do wyrka.
    Cholera, kupę czasu spędzam na nadrabianiu zaległości na forum. Szkoda, że nie ma tu opcji z lektorem - coś w stylu audiobooka. Może by zasugerować modratorowi, albo jakiemuś włascicielowi forum ;-)
    To byłoby niezłe - słuchaweczki, power play i jedziemy z tym światem...

    miłej, owocnej nocy!

    Aasiula, Krakonka, Mega, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam kawala zapodam
    wczoraj mi go chlop sprzedal i caly czas zagaduje ;)

    Mąż do żony:
    - Czemu Ty taka tępa jesteś? Nie mogę już tego znieść! Nawet suwakiem logarytmicznym nie umiesz się posługiwać! Albo się nauczysz, albo wypier#alaj!!!
    Następnego dnia mąż wraca z pracy, a żona wita go w korytarzu z suwakiem logarytmicznym w dłoni:
    - Twój członek ma 16 centymetrów długości. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości. Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, więc całkowita suma niedoruc#ania wynosi 42 kilometry i 345 metrów. Albo doruc#asz, albo wypier#alaj!!!

    nick nieaktualny, Luna76, Aasiula, kapturnica, megan8, gretka, Krakonka, Mega, Parka, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie kumam suwaka logarytmicznego...

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    A ja wam kawala zapodam
    wczoraj mi go chlop sprzedal i caly czas zagaduje ;)

    Mąż do żony:
    - Czemu Ty taka tępa jesteś? Nie mogę już tego znieść! Nawet suwakiem logarytmicznym nie umiesz się posługiwać! Albo się nauczysz, albo wypier#alaj!!!
    Następnego dnia mąż wraca z pracy, a żona wita go w korytarzu z suwakiem logarytmicznym w dłoni:
    - Twój członek ma 16 centymetrów długości. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości. Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, więc całkowita suma niedoruc#ania wynosi 42 kilometry i 345 metrów. Albo doruc#asz, albo wypier#alaj!!!
    hahahaha 2smiech.gif

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc do jutra :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    A Urząd Pracy? Przy bezrobociu masz ubezpieczenie normalnie, na dzieci też. Rejestracja szybka, dokumenty o ubezpieczeniu dostaje się od ręki. A w razie czego wypisać też się da szybko.
    nie ma tak dobrze, obowiazek ubezpieczenia spoczywa na mnie

‹‹ 8067 8068 8069 8070 8071 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ