Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    dawaj linka jesio raz ;D
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:43

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś rano na tvn24 klepali, że PiS znowu w sondażach prowadzi...

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html
    zajebista :);D


  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html
    fajne kiecki, chcem takie tylko brzuszka brak:(

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze zaczac wymiane szafy robic bo w wiekszosc bluzek i tunik w cyckach sie nie meiszcze juz :-/ A i na brzuchu sie obciskaja Chyba zaczynam rosnac wszerz XD

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta druga tez super :)

    i ceny fajne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:46


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    fajne kiecki, chcem takie tylko brzuszka brak:(
    witaj w klubie :(
    Moze kiedys bedzie nam dane ...

    malgos741 lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ta druga tez super :)

    i ceny fajne :)
    wiem wlasnie cenowo grosze wiec nawet jak nie do konca bedzie jakas idealna to na codzien ujdzie :)

    Aasiula lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)
    moze byc ale to nie moja bajka,w ciONzy to ja mam dupe jak szafa i taki kroj to tylko mi powiekszy dupsko :),
    i ja nie lubie takich :(
    moja bajka to jak ta pierwsz tuba uwielbiam takie i mam teraz kilka na lato takich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:53

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)

    Mi tez się podoba , ta brązowa.

    Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    moze byc ale to nie moja bajka,w ciONzy to ja mam dupe jak szafa i taki kroj to tylko mi powiekszy dupsko :),
    i ja nie lubie takich :(
    moja bajka to jak ta pierwsz tuba uwielbiam takie i mam teraz kilka na lato takich :)
    A mi kopertowka pasuje bo ladnie dekolt przy duzych cyckach wyglada XD I lubie odcinane pod biustem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:56

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A mi kopertowka pasuje bo ladnie dekolt przy duzych cyckach wyglada XD I lubie odcinane pod biustem :)
    no dekold to inna sprawa heheheh bedziesz kusic :)
    gora mnie sie bardzo podoba :) doł nie do konca heheh


  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Bry.
    Pusura nie ma i nawet nie ma sie komu pochwalic ze juz z rana skalpel odwalony..
    .

    Simba, to nie tak jak myslisz ;)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie bedzie tak ze przod suklienki bedzie duzo wyzej od tyłu?
    Ta laska to modelka i zobacz jaka chuda i w ciazy to ona chyba raczej nie jest.
    doczepili brzuszak maly ,to ładnie lezy
    Na zdjeciu jest ładnie :)


    edit; ładna kiecka ale nie dla młaaa hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 10:02


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 13:00

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Parka, paszczakin, nick nieaktualny, malgos741, Simba, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, megan8, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html



    Tą w kratkę to sobie bez ciąży kupię :-) Kapta, a jaki skład materiału ma ta którą kupiłaś?

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Tą w kratkę to sobie bez ciąży kupię :-) Kapta, a jaki skład materiału ma ta którą kupiłaś?
    nommm mnie sie tez ta bardzo podoba :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    teraz jest moda na depresję, dysleksję, dysgrafię i zwolnienia z wfu
    takie nastały czasy

    facety wyglądają jak facetki, dzieci jakieś pokraczne, upasione, księża mówią jak się bzykać, mają nawet praktykę, ovufriendki mają większą wiedzę niż eksperci ;-) eh koniec świata się zbliża

    p.s. dzień dobry



    Zapomniałaś o adhd :-)

    Reni, Parka, nick nieaktualny, paszczakin, ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam ze oni tam sporo fajych rzeczy maja,spodnie tez fajowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 10:04


‹‹ 8088 8089 8090 8091 8092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ