Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    dawaj linka jesio raz ;D
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:43

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś rano na tvn24 klepali, że PiS znowu w sondażach prowadzi...

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html
    zajebista :);D


  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html
    fajne kiecki, chcem takie tylko brzuszka brak:(

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze zaczac wymiane szafy robic bo w wiekszosc bluzek i tunik w cyckach sie nie meiszcze juz :-/ A i na brzuchu sie obciskaja Chyba zaczynam rosnac wszerz XD

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta druga tez super :)

    i ceny fajne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:46


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    fajne kiecki, chcem takie tylko brzuszka brak:(
    witaj w klubie :(
    Moze kiedys bedzie nam dane ...

    malgos741 lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ta druga tez super :)

    i ceny fajne :)
    wiem wlasnie cenowo grosze wiec nawet jak nie do konca bedzie jakas idealna to na codzien ujdzie :)

    Aasiula lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)
    moze byc ale to nie moja bajka,w ciONzy to ja mam dupe jak szafa i taki kroj to tylko mi powiekszy dupsko :),
    i ja nie lubie takich :(
    moja bajka to jak ta pierwsz tuba uwielbiam takie i mam teraz kilka na lato takich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:53

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/sukienka-kopertowa-dla-przyszlych-mam-dekolt-18416-i5093304647.html ta tez niezla :)

    Mi tez się podoba , ta brązowa.

    Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    moze byc ale to nie moja bajka,w ciONzy to ja mam dupe jak szafa i taki kroj to tylko mi powiekszy dupsko :),
    i ja nie lubie takich :(
    moja bajka to jak ta pierwsz tuba uwielbiam takie i mam teraz kilka na lato takich :)
    A mi kopertowka pasuje bo ladnie dekolt przy duzych cyckach wyglada XD I lubie odcinane pod biustem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:56

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A mi kopertowka pasuje bo ladnie dekolt przy duzych cyckach wyglada XD I lubie odcinane pod biustem :)
    no dekold to inna sprawa heheheh bedziesz kusic :)
    gora mnie sie bardzo podoba :) doł nie do konca heheh


  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Bry.
    Pusura nie ma i nawet nie ma sie komu pochwalic ze juz z rana skalpel odwalony..
    .

    Simba, to nie tak jak myslisz ;)

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Simba, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie bedzie tak ze przod suklienki bedzie duzo wyzej od tyłu?
    Ta laska to modelka i zobacz jaka chuda i w ciazy to ona chyba raczej nie jest.
    doczepili brzuszak maly ,to ładnie lezy
    Na zdjeciu jest ładnie :)


    edit; ładna kiecka ale nie dla młaaa hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 10:02


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 13:00

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Parka, paszczakin, nick nieaktualny, malgos741, Simba, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, megan8, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    http://allegro.pl/super-modna-dresowa-sukienka-ciazowa-tuba-m-xl-i5166065028.html
    ey no wchodzi bez problemu


    A nad ta sie zastanawiam ;)

    http://allegro.pl/modna-dresowa-sukienka-ciazowa-kratka-tuba-xl-xxl-i5158678817.html



    Tą w kratkę to sobie bez ciąży kupię :-) Kapta, a jaki skład materiału ma ta którą kupiłaś?

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Tą w kratkę to sobie bez ciąży kupię :-) Kapta, a jaki skład materiału ma ta którą kupiłaś?
    nommm mnie sie tez ta bardzo podoba :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    teraz jest moda na depresję, dysleksję, dysgrafię i zwolnienia z wfu
    takie nastały czasy

    facety wyglądają jak facetki, dzieci jakieś pokraczne, upasione, księża mówią jak się bzykać, mają nawet praktykę, ovufriendki mają większą wiedzę niż eksperci ;-) eh koniec świata się zbliża

    p.s. dzień dobry



    Zapomniałaś o adhd :-)

    Reni, Parka, nick nieaktualny, paszczakin, ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam ze oni tam sporo fajych rzeczy maja,spodnie tez fajowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 10:04


‹‹ 8088 8089 8090 8091 8092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ