Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Gram stained slide:
    WBC 0-1 / h.p.f.
    RBC Not seen.
    Epithelial cells (+++)
    Trichomonas vaginalis Not seen.
    Yeast cells Not seen
    Lactobacillus spp. (+++)
    Microorganisms Not seen.
    Microscopy (wet preparation):
    Trichomonas vaginalis Not seen.
    Culture result:
    (+) mixed flora
    Comments:
    No Streptococcus agalactiae isolated. No Candida spp. isolated.
    No Staphylococcus aureus isolated. No Gardnerella vaginalis isolated.
    No Neisseria gonorrhoeae isolated.

    Wg mnie super a wg Was?


    Według mnie też.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to oni na wyniku nie piszą "czysta" lub brudna?

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, Parka, Mega, nick nieaktualny, Mango, moremi, Simba, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę autobusem i śmierdzi starym knurem
    O losie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 17:36

    nick nieaktualny, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polar gdzieś Ty?

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, moremi, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Jadę autobusem i śmierdzi starym kursem
    O losie

    Takim kilkudniowym?
    Współczuję.

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Jadę autobusem i śmierdzi starym kursem
    O losie
    kursem???Ze mna zle juz przeczytałam kuTasem XD

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ooo to oni na wyniku nie piszą "czysta" lub brudna?
    Reniek jestes boska hahahaha 2smiech.gif

    Reni, Mega lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa smartfon

    Knurem

    Aasiula, kapturnica, gosia7122, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    kursem???Ze mna zle juz przeczytałam kuTasem XD
    No nastepna hehehehe 2smiech.gif

    Mega, Natka_79 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Kurwa smartfon

    Knurem

    Wąchałaś kiedyś knura?

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ile leukocytów? Bakterie są?
    leukocytów 22 (norma 0-10) bakterii nie ma

    201408184765.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wąchałaś kiedyś knura?
    hahahahaahah

    Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni- takim?


    http://www.iv.pl/images/50217389937295926562.jpg

    Aasiula, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, anna maria, nick nieaktualny, Mango, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Gosia7122, generalnie wszyscy maja bakterie w moczu, pytanie ile leukocytów? I czy sa objawy? np brak apetytu? niepokój, brak przyrostu masy ciała. Na pewno warto zrobić posiew jeśli w bad ogolnym sa podwyższone leukocyty
    lekarkę niepokoi niski przyrost wagi ,wyniki z krwi są dobre,trudno jest pobrać mocz niemowlakowi a na posiew to już nie wiem jak to zrobić jak by dała.Mała nie wygląda na chorą ,nie ma gorączki ,wydaje mi się że mam mało już pokarmu ,pije tylko w nocy ,daje jej teraz mleko z butli ale też za dużo nie wypija.U mnie dzieciaki szczupłe to może genetyczne.

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    leukocytów 22 (norma 0-10) bakterii nie ma
    Mi lekarka mówiła, że jak jest powyżej 10 leukocytów to jest zakażenie. Pasowałoby zrobić posiew moczu, żeby określić jaka bakteria i na jaki antybiotyk reaguje.

    Aasiula, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Reni- takim?


    http://www.iv.pl/images/50217389937295926562.jpg
    Wacia blahahahahahahahaha jebłam ;D

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    lekarkę niepokoi niski przyrost wagi ,wyniki z krwi są dobre,trudno jest pobrać mocz niemowlakowi a na posiew to już nie wiem jak to zrobić jak by dała.Mała nie wygląda na chorą ,nie ma gorączki ,wydaje mi się że mam mało już pokarmu ,pije tylko w nocy ,daje jej teraz mleko z butli ale też za dużo nie wypija.U mnie dzieciaki szczupłe to może genetyczne.
    To moze byc inf drog mocz. A na posiew dziewczynce to bardzo trudno pobrac. Jak już dziecko stoi chociaz albo siedzi na nocniku, to jeszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 17:52

    gosia7122, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no. a u nas chujnia.
    kurwa się spierdoliło.

    plemników było tak mało że nie byli w stanie zbadać morfologii.
    ogólnie- wyniki gorsze od poprzednich.
    chłop mi się zasmucił.
    ile wyszlo w mililitrze ponizej 1mln,ze morfologii nie zbadali ?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, a tak z ciekawości lekarskiej. Czy wiesz czy pobierali ci ten wymaz na posiew czy robili jakies szybkie testy? Wiesz moze?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Reni- takim?


    http://www.iv.pl/images/50217389937295926562.jpg
    Macda@@@ matko z córrka skad to wzielas ehhehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 17:52

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 8100 8101 8102 8103 8104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ