Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Oooodjazd jest suuuper ;)

    A nie mówiłam :-)
    Już się nie mogę doczekać!

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia daj mi przepis na Twój mazurek czekoladowy i kajmakowy. Chciałabym porownać :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    No nie, testy robie raz dziennie ale codziennie o podobnej porze, tj. Ok 18. Raz byla ciemniejsza kreska ale nie taka jak kontrolna, czyli nie zaliczam tego jako pozytyw :(
    Wiesz ogladaam wykresy Twoje i widzialam ze zawsze pozniej mialas ovu wiec jest szansa divers2342.gif
    Walcz ,bedzie dobrze zobaczysz

    moremi, Parka lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wacia daj mi przepis na Twój mazurek czekoladowy i kajmakowy. Chciałabym porownać :-)
    No wlasnie Wacia mialas dac przepisy 04icon_rotfl.gif

    nick nieaktualny, Iwona36, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Co jest z Bozia czy ona sie pojawia?
    i Alis dawno nie pisała

    Aasiula, Mega, moremi, anna maria, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurffa co ja wcislam litery mi inacyej pisya oooo prosye yamiast z jest y


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shift i alt albo ctrl i alt rownoczesnie wcisnij

    nick nieaktualny, Aasiula, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    shift i alt albo ctrl i alt rownoczesnie wcisnij
    ubiegłaś mnie :(
    foch

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 20:42

    Aasiula, nick nieaktualny, Mega, kapturnica, moremi, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    shift i alt albo ctrl i alt rownoczesnie wcisnij
    no wciskalam i chujnia z patatajnia ide do chlopa bo to jego komp

    Mega, Simba lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki laski za pomoc :) juz zrobil :)

    moremi lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wacia daj mi przepis na Twój mazurek czekoladowy i kajmakowy. Chciałabym porownać :-)

    Ciasto podstawowe:

    1 duża szklanka mąki
    1/2 kostki masła
    1 żółtko
    2 łyżki cukru pudru ( można mniej albo wcale)
    2 łyżki śmietany
    odrobinę proszku do pieczenia

    zagnieśc kruche ciasto

    w tym roku mam zamiar pomieszać mąki : razową, owsianą, krupczatkę i zwykłą i jeszcze dodać trochę mielonego siemienia dla zdrowotności.


    Na czekoladowego mazurka polewa:

    1/4 szklanki wody
    1/4 kostki masła

    2 czekolady ( gorzkie, mleczne, deserowe pełna dowolność )

    dwie szklanki bakalii posiekanych

    rozpuszczamy czekolady w wodzie z masłem, czesć polewy wylewamy na cisto, na to wykładamy bakalie i na to resztę polewy.
    koniec


    Mazurek kajmakowy-

    2 puszki mleka skondensowanego słodkiego gotuję dłuuugo potem ten kajmak do garnka i trzeba go rozpuścić z kostką masła.
    Wykładamy na cisto i gotowe.

    Często daję do tej masy posiekane drobno orzechy włoskie. Pycha.


    Oczywiście należy ozdobić.

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, ania.g, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia, dzięki :) Przepisy mamy bardzo podobne :)
    Ja na mazurek czekoladowy najpierw wykładam powidła śliwkowe i tak zapiekam, a na to potem bakalie i moc czekolady :)
    A kajmak robię sama. Znaczy gotuje mleko z cukrem i tak sobie kwitnę przy kuchence przez długi, dłuuuuugi czas :)

    Mega, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi ślinianki pracują.... ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Alis...ciekawe jak tam Weronika

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wacia, dzięki :) Przepisy mamy bardzo podobne :)
    Ja na mazurek czekoladowy najpierw wykładam powidła śliwkowe i tak zapiekam, a na to potem bakalie i moc czekolady :)
    A kajmak robię sama. Znaczy gotuje mleko z cukrem i tak sobie kwitnę przy kuchence przez długi, dłuuuuugi czas :)

    też tak robię czasami ;-)
    tylko leję pół garnka mleka i cukier na oko- głupio było tak napisać w przepisie ;-)

    a powidła śliwkowe zapiekam trochę na cieście a potem na to pianę z białek z cukrem wykładam i piekę powoli na złoto i mam mazurka bezowego. Zawsze białka mi zostawały z kruchego ciasta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 21:01

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wacia, dzięki :) Przepisy mamy bardzo podobne :)
    Ja na mazurek czekoladowy najpierw wykładam powidła śliwkowe i tak zapiekam, a na to potem bakalie i moc czekolady :)
    A kajmak robię sama. Znaczy gotuje mleko z cukrem i tak sobie kwitnę przy kuchence przez długi, dłuuuuugi czas :)
    Ha mleko z cukrem to i u mnie sie gotuje tyle ,ze my mowimy na tonie kajmak a krówka domowa W zaleznosci od dlugosci czasu gotowania mozna zrobic ciągutki 8) Mniam!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, moremi, Krakonka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    też tak robię czasami ;-)

    a powidła śliwkowe zapiekam trochę na cieście a potem na to pianę z białek z cukrem wykładam i piekę powoli na złoto i mam mazurka bezowego. Zawsze białka mi zostawały z kruchego ciasta.
    Moja mam nie przepada za beza, toleruje ją tylko w Pani Walewskiej ;)

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Ciasto podstawowe:

    1 duża szklanka mąki
    1/2 kostki masła
    1 żółtko
    2 łyżki cukru pudru ( można mniej albo wcale)
    2 łyżki śmietany
    odrobinę proszku do pieczenia

    zagnieśc kruche ciasto

    w tym roku mam zamiar pomieszać mąki : razową, owsianą, krupczatkę i zwykłą i jeszcze dodać trochę mielonego siemienia dla zdrowotności.


    Na czekoladowego mazurka polewa:

    1/4 szklanki wody
    1/4 kostki masła

    2 czekolady ( gorzkie, mleczne, deserowe pełna dowolność )

    dwie szklanki bakalii posiekanych

    rozpuszczamy czekolady w wodzie z masłem, czesć polewy wylewamy na cisto, na to wykładamy bakalie i na to resztę polewy.
    koniec


    Mazurek kajmakowy-

    2 puszki mleka skondensowanego słodkiego gotuję dłuuugo potem ten kajmak do garnka i trzeba go rozpuścić z kostką masła.
    Wykładamy na cisto i gotowe.

    Często daję do tej masy posiekane drobno orzechy włoskie. Pycha.


    Oczywiście należy ozdobić.
    Waciulka a jakie jescze ty robisz bo z tego co pamietam to bylo wiecej :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ha mleko z cukrem to i u mnie sie gotuje tyle ,ze my mowimy na tonie kajmak a krówka domowa W zaleznosci od dlugosci czasu gotowania mozna zrobic ciągutki 8) Mniam!!

    mi się wydaje że to chodzi też od proporcji mleka do cukru- raz wychodzi ciągnąca a kiedy indziej krucha

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ha mleko z cukrem to i u mnie sie gotuje tyle ,ze my mowimy na tonie kajmak a krówka domowa W zaleznosci od dlugosci czasu gotowania mozna zrobic ciągutki 8) Mniam!!
    ale mi smaka narobilas mnie mniam :)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość


‹‹ 8106 8107 8108 8109 8110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ