Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mama jest przeszczęśliwa :-) skacze nade mną jak nad jajkiem. Jak jeszcze nie wiedziała, to powiedzialam jej, że chciałabym nalesniki, to jak znalazlam się w szpitalu przywiozla mi nalesniki :-) a jak powiedzialam, ze toto się rozwija, to się rozplakała.
    Kurwa. Wzruszylam się. Mietka się robię XD

    malgos741, moremi, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka,az sie wzruszylam postawa twojej mamy,prawie łezka pociekła,nie ma co hormony działaja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 09:27

    moremi lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)
    Sabinka piękne te twoje jajo ;)
    Morka cieszę się że jest wszystko w porządku. <3
    Kometa leć z chłopem do lekarza a czy nie za wcześnie robiliście te badanie nie powinno się odczekać z 2-3 miesiące?

    nick nieaktualny, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, Mega, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Witam dziewczynki :)
    Sabinka piękne te twoje jajo ;)
    Morka cieszę się że jest wszystko w porządku. <3
    Kometa leć z chłopem do lekarza a czy nie za wcześnie robiliście te badanie nie powinno się odczekać z 2-3 miesiące?
    Hoduje sobie na święta, żeby było co zapladniac ;-)

    Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mama jest przeszczęśliwa :-) skacze nade mną jak nad jajkiem. Jak jeszcze nie wiedziała, to powiedzialam jej, że chciałabym nalesniki, to jak znalazlam się w szpitalu przywiozla mi nalesniki :-) a jak powiedzialam, ze toto się rozwija, to się rozplakała.

    A moi kochani Rodzice, ktorzy mieszkaja w centrum Polski, jak bylam na obozie jezykowym w Lebie przyslali mi paczke ze swiezymi, przepysznymi morelami prosto z ogrodu.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Kurwa. Wzruszylam się. Mietka się robię XD
    nic nie mow ja tez sie wzruszylam ale nic nie pisalam bo pani mi uwage da ze znow tylko rycze :)

    malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, moremi lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Hoduje sobie na święta, żeby było co zapladniac ;-)
    piekne z takiego jaja to napewno cos urosnie :)<3

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    nic nie mow ja tez sie wzruszylam ale nic nie pisalam bo pani mi uwage da ze znow tylko rycze :)
    Ty w cionzy jesteś, masz prawo się wzruszać ;-)

    malgos741, kapturnica, Mega, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, teraz to juz tylko bedzie dobrze :)
    To zaraz Cię wypiszą?

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie

    Wczoraj Was troche podczytywalam ale powiem szczerze, ze nie mialam ochoty sie odzywac...

    Morka super podejscie mamy :-) bo to akurat zdazylam przeczytac...

    Nie zaglebiam sie co wczesniej skrobalyscie bo dol popycha dola i lepiej zebym milczala jak glaz..........

    Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia

    anna maria, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ,mgla,6stp,srednio .Milego dnia

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, gosia7122 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej no..nie mogę czytać takich rzeczy
    oko mi się spociło
    moremi wrote:
    Mama jest przeszczęśliwa :-) skacze nade mną jak nad jajkiem. Jak jeszcze nie wiedziała, to powiedzialam jej, że chciałabym nalesniki, to jak znalazlam się w szpitalu przywiozla mi nalesniki :-) a jak powiedzialam, ze toto się rozwija, to się rozplakała.

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, Aasiula, BISCA, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mama jest przeszczęśliwa :-) skacze nade mną jak nad jajkiem. Jak jeszcze nie wiedziała, to powiedzialam jej, że chciałabym nalesniki, to jak znalazlam się w szpitalu przywiozla mi nalesniki :-) a jak powiedzialam, ze toto się rozwija, to się rozplakała.
    Ja też mam łezki jak to przeczytalam :-) super :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdole, a teraz na hura ryczymy

    a idź pan w chuj z takim forum
    same płaczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 10:01

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, Dziobak, Mega, Aasiula, Mango, BISCA, Natka_79, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek macali Cię?

    nick nieaktualny, Simba, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja pierdole, a teraz na hura ryczymy

    a idź pan w chuj z takim forum
    same płaczki

    Ja juz nie mam sily ryczec .... :-(

    Teraz jestem wściekła dla odmiany z bezradności......

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przeżyłam starcie z knurem
    to jest jakaś masakra..a to dopiero marzec!

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ale dbasz o siebie? wiesz czasami warto cieszyć się tym co mamy
    życie jest takie krótkie
    Mala79 wrote:
    Ja juz nie mam sily ryczec .... :-(

    Teraz jestem wściekła dla odmiany z bezradności......

    ola_35, nick nieaktualny, sandra80, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Mała ale dbasz o siebie? wiesz czasami warto cieszyć się tym co mamy
    życie jest takie krótkie
    dobrze gadasz

    Mega, moremi lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Mała ale dbasz o siebie? wiesz czasami warto cieszyć się tym co mamy
    życie jest takie krótkie

    Dbam dbam, tego nie zmienie, tylko ta bezsilnosc przytlacza czasami....
    zwlaszcza jak sie siedzi caly czas w domu.....

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 8114 8115 8116 8117 8118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ