Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ej no..nie mogę czytać takich rzeczy
    oko mi się spociło

    no i mamy płacz zbiorowy nad naleśnikiem

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, Mega, Mango, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Wczoraj przeżyłam starcie z knurem
    to jest jakaś masakra..a to dopiero marzec!

    Z knurem a cóż to za historia ?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt
    ale masz Nas :-) a to jest jak sabat czarownic ;-) zawsze coś się dzieje
    Mala79 wrote:
    Dbam dbam, tego nie zmienie, tylko ta bezsilnosc przytlacza czasami....
    zwlaszcza jak sie siedzi caly czas w domu.....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czujesz to?!07icon_smile4.gif
    sandra80 wrote:
    no i mamy płacz zbiorowy nad naleśnikiem

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Reni, ja się z tym zgadzam, często nie doceniamy tego co mamy. Niektórzy tracą bardzo bliskie osoby , dzieci chorują nieuleczalnie. Ja czasami jak czytam blogi innych osób które zmagają się z takimi problemami, to te moje problemy spadają do rangi zero i zaczynam doceniać to co mam.

    sandra80, kapturnica, Reni, Aasiula, Mega, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    czujesz to?!07icon_smile4.gif

    ba jak nie jak tak

    Reni, moremi lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    fakt
    ale masz Nas :-) a to jest jak sabat czarownic ;-) zawsze coś się dzieje

    Wiem, że Was mam :-)- ten fakt mnie pozytywnie chociaż na chwilę nastraja...

    (zwłaszcza ten Twój bzyk grzebiący w zębie - ale to już wcześniej pisałam, że go "I Love You " haha)

    tylko nie chce zarażać swoim negatywnym podejściem do życia dlatego podczytuje i milcze....

    nick nieaktualny, kapturnica, Reni, Aasiula, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    No właśnie Reni, ja się z tym zgadzam, często nie doceniamy tego co mamy. Niektórzy tracą bardzo bliskie osoby , dzieci chorują nieuleczalnie. Ja czasami jak czytam blogi innych osób które zmagają się z takimi problemami, to te moje problemy spadają do rangi zero i zaczynam doceniać to co mam.

    bla bla bla...
    sorry ale nie wiesz z czym ja się borykam na co dzień więc proszę nie komentuj....

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Wiem, że Was mam :-)- ten fakt mnie pozytywnie chociaż na chwilę nastraja...

    (zwłaszcza ten Twój bzyk grzebiący w zębie - ale to już wcześniej pisałam, że go "I Love You " haha)

    tylko nie chce zarażać swoim negatywnym podejściem do życia dlatego podczytuje i milcze....
    Ty się zarazaj od nas ;-)
    Tylko jest ryzyko że jakimś popierdolonym pomysłem zarazisz ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 10:16

    nick nieaktualny, Simba, kapturnica, Aasiula, Mega, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ty się zarazaj od nas ;-)
    Tylko jest ryzyko że jakimś popierdolonym pomysłem zarazisz ;-)

    Sabcia nie grozi sama mam chwilami popierdolone pomysły, więc jeden w tą czy w drugą stronę nie zaszkodzi haha

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, wysłałam Ci zaproszenie, zaakceptuje moje umizgi proszę...

    BISCA lubi tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Duska wstawila zdjecie knura,ja bylam w szoku przez pare godzin ;-)
    Mala79 wrote:
    Z knurem a cóż to za historia ?

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renisławo, dziś wysyłka, wczoraj nie dałam rady...

    Reni lubi tę wiadomość

  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Ola, wysłałam Ci zaproszenie, zaakceptuje moje umizgi proszę...


    Przecież ja już to dawno zrobiłam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Przecież ja już to dawno zrobiłam.


    Sorry, jakieś zaćmienie umysłu mam od 2 dni... :-)

    Mega lubi tę wiadomość

  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    bla bla bla...
    sorry ale nie wiesz z czym ja się borykam na co dzień więc proszę nie komentuj....

    Nie bla bla bla, wiem z czym się borykasz , chyba , że jest jeszcze cos o czym nie napisałaś na forum tutaj to nie wiem. Chyba jednak źle zrozumiałaś moją sugestię.

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Nie bla bla bla, wiem z czym się borykasz , chyba , że jest jeszcze cos o czym nie napisałaś na forum tutaj to nie wiem. Chyba jednak źle zrozumiałaś moją sugestię.


    Poza tym to chyba nie było personalnie napisane, ot takie osobiste przemyślenia, czasem miewam podobne :-)

    ola_35, ComeToMeBaby, Mega, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie się siedzi ale czas się zabrać za zrobienie obiadu,
    dzisiaj będzie gulasz, pyzy i surówka :-)

    Tymczasem, nawiewam

    Zofia8, kapturnica, Aasiula, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Napilam sie i jakas sie sentymentalna zrobilam i znowu sobie pomyslalam ze Was kocham.

    KOCHAM WAS!
    (te zupelnie nowe to za jakis czas, okeeeej?)

    a mnie to jak? 07icon_smile4.gif

    tak dopytuję, bo możemy mieć różne definicje sformułowania "zupełnie nowe" ;)

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a mnie to jak? 07icon_smile4.gif

    tak dopytuję, bo możemy mieć różne definicje sformułowania "zupełnie nowe" ;)
    Ja nie wiem z kiedy Ty jestes. Piszesz tyle co niejedna "stara" od poczatku swiata nie napisala ;)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, gosia7122, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 8115 8116 8117 8118 8119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ