Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Moremi, Oni Cie tak przetrzymuja, bo wiedza, ze Ty ostry zawodnik jestes: a to spacerki a to plywanie. Teraz sa pewni, ze sie oszczedzasz.
    Chyba sama juz sie bedzie oszczedzac po wyjsciu.W koncu uwierzyła ,ze jest ciONzowa teraz. Czas trochu przystopowac ;)

    moremi, Zofia8, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no wiem wiem, napisałam wyżej,że mu się to wzięło z celibatu, ale napisałam że to nie było tak do końca na poważnie. powiem tak- jakby kto ruszył moje dziecko- zabiłabym.
    Moje czy nie moje Dziecie to dziecie -czyjekolwiek A jakbym zobaczyla taka sytuacje mogłabym zajebac bez mrugniecia okiem....

    ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Moremi! Cudnie :) ciesze sie bardzo :)
    Naaaaatka! Pytalam juz wczesniej i jeszcze powtorzę - jak się czujesz?
    I dlaczego wykres schowałaś? Hę?

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale taki mikrusek i już serducho ma :-) to jest coś, az się wzruszyłam :-)

    ComeToMeBaby, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    kurwa, do kliniki to ja mam niecałe 200km.
    jak to kurwa zorganizować... 0wacko2.gif
    wyobrażam sobie, że w takiej klinice to trzeba się stawiać na zawołanie... eh.
    Ojta ojtam, ja mam cos trochę ponad stówę w jedną stronę do swojego gina i dałam radę dojechać w ciagu 2 tygodni z 7 razy. Jak trzeba to się wszystko da zorganizować.

    kapturnica, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, Bozia3, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Chyba sama juz sie bedzie oszczedzac po wyjsciu.W koncu uwierzyła ,ze jest ciONzowa teraz. Czas trochu przystopowac ;)
    Nooo. Kurka teraz nie wiemy jak bilety lotnicze zwrócić i czy je przyjmą. Cholera.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nooo. Kurka teraz nie wiemy jak bilety lotnicze zwrócić i czy je przyjmą. Cholera.
    Hmm zwrocic pewnie nei bardzo bo nie wiem ajkie linie ale w niektorych polowe wracaja..Moze mozecie termin zmienic???Na drugi trymestr czy nie abrdzo??

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    weź się napij tej kawy, bo się miętka robisz :P


    W filiżance jest? ;-)

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nooo. Kurka teraz nie wiemy jak bilety lotnicze zwrócić i czy je przyjmą. Cholera.

    Zadzowncie po prostu i to czym predzej. Mam nadzieje, ze sie uda. Moze wypis ze szpitala sie przyda.

    moremi lubi tę wiadomość

    Zofia8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegaaaa!!!! co u Ciebie ;-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Zadzowncie po prostu i to czym predzej. Mam nadzieje, ze sie uda. Moze wypis ze szpitala sie przyda.
    Kogo Twoj wypis ze szpitala interere w molochu jakim sa linie lotnicze? Skoro tam sie liczy tylko zysk .... Zocha nie zartuj ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    jest :)



    Możesz podać ;-) z mlekiem bez cukru ;-)

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Hmm zwrocic pewnie nei bardzo bo nie wiem ajkie linie ale w niektorych polowe wracaja..Moze mozecie termin zmienic???Na drugi trymestr czy nie abrdzo??
    Ten rejs się juz nie powtórzy :-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Co ja kurna napisalam? Jakie 5,8 cm? Tfu! 5,8 mm. Stwierdzili, że to 6 tydzień 3 dzień. Ciężko było do totosia dojść, więc stwierdzili, że to tak "orientacyjnie". Przypomina juz fasolę :-)
    No właśnie sie zaczelam zastanawiać co to ono takie duże ;)

    moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    28-29 marca wreszczie czas letni :)

    Czekam z utęsknieniem, moja wstaje codziennie 5:40.

    Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kogo Twoj wypis ze szpitala interere w molochu jakim sa linie lotnicze? Skoro tam sie liczy tylko zysk .... Zocha nie zartuj ;)
    Nie żartuje. Każda prosba o zwrot jest rozpatrywana indywidualnie. W przypadku ciężkiej choroby nalezy dostarczyc dokumentację medyczną.

    ComeToMeBaby, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zwracaliśmy bo dzieciak ospy dostał i żadnych kwitów nie chcieli... nie maja prawa dokumentacji medycznej żądać poza tym. Nie wiem jak to formalnie wyglądało bo to chlop załatwiał, ale się dowiem ;-)

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    proszzzz.....
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ad1a109158f.jpg


    No spisałaś się :-) dziękuje.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    My zwracaliśmy bo dzieciak ospy dostał i żadnych kwitów nie chcieli... nie maja prawa dokumentacji medycznej żądać poza tym. Nie wiem jak to formalnie wyglądało bo to chlop załatwiał, ale się dowiem ;-)
    Mogą chciec zaświadczenia. Wysyla się scany.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:

    no dobra, wiem że nie powinnam tak żartować.
    dobrze, że niektórzy księża mogą mieć żony (nie pamiętam, polsko- katolicki, rzymsko- polski? jakoś tak), właściwie najlepiej by było żeby wszyscy mogli. fakt faktem, ze takie krzywe umysły nie muszą się rodzic tylko z celibatu, bo to bardzo złożone zaburzenie, ale być może akurat w środowisku kościelnym by to się ograniczyło, bo to chyba akurat najbardziej razi po oczach.

    Kiedyś mogli mieć żony, ale Kościół zrobił się pazerny i wymyślił celibat. Ksiądz bez żony to czysty zysk - pracuje za darmo, nie musi dostawać pensji, bo nie utrzymuje rodziny, a wszelkie dobra, które zgromadzi, bo przecież gromadzą, czasem spadki dostają, wydaja kasę z tac i zbiórek na różne przedmioty, remonty itp, wszelkie te dobra przechodzą na własność instytucji, bo spadkobierców nie ma.
    Też z powodów finansowych powstały zakony żeńskie - dużo bogato wywianowanych córek, które nie nadawały się do małżeństwa, albo sprawiały problemy, albo się puściły, szło do klasztorów oddając całe to wiano - piniondze, klejnoty, a przede wszystkim ziemię.

    moremi lubi tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
‹‹ 8152 8153 8154 8155 8156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ