35 +
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyPaszcza mi gąbka do kąpieli dziecka nie leżała wcale- ugina się toto, napaka, dużo wody nie nalejesz bo zaraz do uszu się naleje, jak mało wody to mokra gąbka zimna się robi- wywaliłam po paru razach i wróciłam do pieluchy tetrowej.
Aasiula, mamatrojki80, kapturnica, gosia7122, kkisia lubią tę wiadomość
-
ComeToMeBaby wrote:ok, poczekam

czytać forum od września: buuuuaaaaahahahahahaaaa przecież bym i za miesiac nie skończyła tego czytać, daj spokój
Ty wiesz moja droga, ze byly tu takie, co od poczatku watek przeczytaly? miesiacami czytaly!
oj nie da Ci Pani sloneczka, nie da..
macduska, Aasiula, gretka, kapturnica, Mega, moremi, kkisia lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
Raczej tak. W każdym razie dam sobie tydzień i jak @ się nie zjawi to trzeba iść do gina.paszczakin wrote:a jestes na stowe pewna daty owulacji?
mamatrojki80, Aasiula, ComeToMeBaby, kapturnica, macduska, Sabina, malgos741, Zofia8, kkisia, megan8 lubią tę wiadomość
Matka fantastycznej 4
-
Raczej odetchnęłam, nawet jak miało by być następne to wolałabym żeby minęły chociaż ze dwa lata od ostatniego porodu. Czuję się jakby walec mnie rozjechał. Dziękuję Wam za wsparcie. Kocham was laski
ComeToMeBaby, Aasiula, gretka, paszczakin, mamatrojki80, kapturnica, macduska, Sabina, malgos741, anna maria, Arwena, Mala79, gosia7122, Mega, Parka, Zofia8, dorbie, moremi, SolarPolar, kkisia, megan8 lubią tę wiadomość
Matka fantastycznej 4
-
nick nieaktualnyzobacz jakie to proste ponizej instrukcja wiązaniaNatka_79 wrote:
O chusta, chciałabym spróbować tylko boje sie czy dobrze to zawiąże
elastyczna chyba najlepsza dla laików i na sam początek
https://www.youtube.com/watch?v=F1zc_06LJxs
Natka_79 lubi tę wiadomość
-
Magda* wrote:powiem ci od razu ze połowy z rzeczy które kupisz nie użyjesz

dlatego ja mowie, ze moja "lista" jest taka troche inna.. bo bedac w Polsce kupilabym to w razie potrzeby na miejscu- ot- wpadam na forum, pytam "co na to?", po burzliwej dyskusji wybieram to, co mi sie nabardziej logiczne wydaje i kupuje w aptece/sklepie na rogu..
Tu musialabym polegac wylacznie na opini pani w aptece.. A skad ja wiem, ze ona sie zna? Moze nigdy nie rodzila, a mi wciska to co jej przedstawiciel handlowy polecil?
Albo nastepny przyklad ta gabka- Duska pisze, ze gowno, Pusur z kolei wychwalala- a u nas tego nie ma, sa tylko takie plastikowe stojaki. Wiec wole kupic za 8PLN w Polsce i miec szanse wyprobowac sama.. Te rzeczy kosztuja grosze, a moze sie przydadza.. Pewnie, ze czegos za kilka stowek nie kupie bo "a moze", ale takie rzeczy wole miec "w razie gdyby"- sie nie przydadza, to wywale..
Aasiula, macduska, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość
-
ja tez wywaliłam.poza tym po paru yzyciach jak sie dobrze nie wysuszy to zaczyna jebac..ja stosowalam pieluchy do kapielimacduska wrote:Paszcza mi gąbka do kąpieli dziecka nie leżała wcale- ugina się toto, napaka, dużo wody nie nalejesz bo zaraz do uszu się naleje, jak mało wody to mokra gąbka zimna się robi- wywaliłam po paru razach i wróciłam do pieluchy tetrowej.
mamatrojki80, Aasiula, Natka_79, macduska, Sabina, gosia7122, kkisia lubią tę wiadomość


-
nick nieaktualnya to to tragedia ,też sie kiedys połasiłam i kupiłam ale teraz zamierzam wiaderko do kapieli kupić,odpada problem z podtrzymywaniem maluchamacduska wrote:Paszcza mi gąbka do kąpieli dziecka nie leżała wcale- ugina się toto, napaka, dużo wody nie nalejesz bo zaraz do uszu się naleje, jak mało wody to mokra gąbka zimna się robi- wywaliłam po paru razach i wróciłam do pieluchy tetrowej.
macduska lubi tę wiadomość




a język jest mi obojętny heheheheee


