Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    a ja jutro z rana na pierwsze usg ide
    a po tym na wizyte do ginekologa
    3mam kciuki :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj na czekoladzie w Wedlu :-) teraz mam zjazd :-)

    anna maria, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Heli daje ,lubi ,ale czytalam ze od 6 mies.a Wojtek ma prawie 6 ,napewno mu nie zaszkodza
    mysza1975 wrote:
    Ugotowałam buraczki. Będę robić zasmażane. Myślicie, że trochę takich ugotowanych i zblendowanych mogę dać Wojtkowi?

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    3mam kciuki :)
    dzieki Kometa :)
    Boze,a ja jeszcze tu siedzę,oj nie chce się sprzątać ;)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    tak, ja Boga
    może sie kiedyś dowiesz że Bóg nie ma nic wspólnego z religią
    ty Heretyczko ty... :P

    nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja spadam, kolację jakąś zrobie może to nie będziemy tak na głodniaka siedzieć... ;)
    wyżarłam 10 min temu takiego mega lizaka, tak mnie wzięło na słodkie...

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ja spadam, kolację jakąś zrobie może to nie będziemy tak na głodniaka siedzieć... ;)
    wyżarłam 10 min temu takiego mega lizaka, tak mnie wzięło na słodkie...


    lizaka? ;-) tak go teraz nazywasz? ;-)

    iwcia77, Parka, Zofia8, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy ciagle ciasta pichcicie...jestem zmuszona zmierzyc sie ze swoja slaboscia i stawic czola wrogowi-ciastu Waci- kurwa zrobie je chocby mial zakalec wyjsc- i jebne se ta rose- chuj juz mi wszystko jedno :P

    fajna data na urodziny 1 kwiecien - znam osobiscie kilka osob :)

    a mu dalej walczymy z ciemieniucha- juz Ivo mocze w tym oleju ze slodkich migdalow- smierdzi fe- i biedak sie meczy , bo go swedzi..:( jak nie potowki , jak nie tradzik niemowlwcy to teraz ciemieniucha..a emolium tutaj nie ma ...kupilam mustele do skory atopowej ..zobaczymy jak zadziala :), bo jak zobaczylam cene Lipkar to padlam :-O

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Reni, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, anna maria, ania.g, Mega, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek- wiedzialam :) i skacze z radosci pod sufit

    Elfik- czymaj sie tam, teraz odpoczywaj i przez kilka dni nie nadwyrezaj miesni brzucha, bedzie dobrze :)

    Magda - blender wypasiony ! super! tylko ma jeden defekt- cena :-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 20:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, świetna wiadomość :)

    A ja dzisiaj zjadłam 2 obiady: w pracy i u dzieci w szkole. A teraz jem lody w ukryciu przed dzieciakami żeby mnie nie nakryły, bo musiałabym się z nimi podzielić. Ale mam pms

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, kapturnica, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, anna maria, ania.g, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdo, trzymam kciuki za jutrzejsze usg :-)

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Morka, świetna wiadomość :)

    A ja dzisiaj zjadłam 2 obiady: w pracy i u dzieci w szkole. A teraz jem lody w ukryciu przed dzieciakami żeby mnie nie nakryły, bo musiałabym się z nimi podzielić. Ale mam pms

    Ja tak nutellę wyjadałam kiedyś. Znam ból. :-)

    moremi, Aasiula, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia priv.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobiety.Ja drugi dzień w pracy i już nie pamiętam że rok mnie w pracy nie było,niestety Marysia dostała gorączki ,nie wiem czy na zęby ale jutro jak jej nie minie M będzie musiał iść do lekarza ,uwielbiam jak coś się dzieje jak mnie w domu nie ma.
    Morka super że u Ciebie dobrze.
    Elfik odpoczywaj .
    Za pozostałe trzymam kciuki i idę spać bo chyba kolejna pusta noc mnie czeka a wstanie o szóstej po takiej nocce to koszmar.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 17:12

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Parka, Bozia3, Simba lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    lizaka? ;-) tak go teraz nazywasz? ;-)
    bbbuaaahahahahahaaa
    jeny, ależ ty jesteś ZBOK ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pidrole probowalam skalpelek machnac
    Niestety porazka odpadlam przy 28 minucie :/
    No sie nie da noooo ni ch...

    moremi, anna maria, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Parka, Simba lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapitanie wspaniale :-) takich wieści nam trzeba :-)
    I ja też widzę Cię z synkiem ;-) jakoś fistach do Ciebie pasuje :-)

    Aasiula, malgos741, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, anna maria, Parka, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera słusznie zauważyłas, będę owulowac na święta ;-)
    Ja byłam tylko raz w Bieszczadach, zostawiłam tam kawał serca. Jak Młoda podrosnie, pokażę jej jak tam jest pięknie :-)

    Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Parka, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Kurcze, po corce mialam ponad rok bezbolesnych @. Potem wszystko zaczelo wracac do normy czyli koszmarnego bolu. Teraz kazda @ jest mega bolesna. Do dupy to!
    Ja nigdy nie zauważyłam poprawy nawet na chwilę. A do tego przed @ mam zawroty głowy i często mnie mdli :(

    Matka fantastycznej 4 :)
‹‹ 8402 8403 8404 8405 8406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ