Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No co :) hyhyhy
    Nic mi nie wolno powinnam leżeć i czekać az zdechnę :) trochę ruchu mi nie zaszkodzi lajtowo robiłam wiem ze muszę uważać tylko mam takie mięśnie do dupy ze az tak bolą niestety
    Wkurwilam sie jak dzisiaj chciałam założyć moje spodnie a tu zonk . Spraly sie hyhyhy ;D
    Co się dziwisz, ustawiłaś za wysoką temp do prania i się skurczyły. Moje się wszystkie skurczyły XD

    Aasiula, kapturnica, Zofia8, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wiecie, ja się chyba starzeje.
    Ta, wiem, nie ten wątek ;)
    Ale padam na ryj, dosłownie. Nie dość, że ostatnie 2 tygodnie takie przejebane, to jeszcze ta zmiana czasu i ja nie daję rady :O Nie ma siły, ciągle, cały dzień jestem zmęczona, jak w takich warunkach zajść w ciążę?
    Chyba powinnam zmienić forum ;)
    łe, wiem, że marudzę, ale tak się chyba jeszcze nigdy nie czułam
    A wpierdziel chcesz hmmm ?? ;D
    Ci zmienię :)

    Mega lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Co się dziwisz, ustawiłaś za wysoką temp do prania i się skurczyły. Moje się wszystkie skurczyły XD
    Hahaha widziałaś co ja napisałam spraly sie. No budyń ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    A wpierdziel chcesz hmmm ?? ;D
    Ci zmienię :)
    Jak się lepiej poczuje, to może być i wpierdziel. Tylko co mi jest - chroniczne zmęczenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 22:04

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Co się dziwisz, ustawiłaś za wysoką temp do prania i się skurczyły. Moje się wszystkie skurczyły XD
    Beznadziejnie teraz szyja ;) nie uważasz ;) i to z jakiegoś gownianego materiału tydzien i małe sOM ;)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Jak się lepiej poczuje, to może być i wpierdziel. Tylko co mi jest - chroniczne zmęczenie?
    Sabcia wiosna ja tez o 17 trzymam sie juz ściany bo jedno oko na Maroko juz mam
    A jak wstaje rano to czuje sie jak bym dopiero szła spać ;/
    Masakra

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Co się dziwisz, ustawiłaś za wysoką temp do prania i się skurczyły. Moje się wszystkie skurczyły XD

    Hm, ponoc chipsy i Nutella zwezaja ubrania. Ciekawa teoria

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria, ania.g lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Hm, ponoc chipsy i Nutella zwezaja ubrania. Ciekawa teoria
    Czy ktoś ją może potwierdzić? ;)

    Aasiula, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta a jak sukienka doszła ???
    Daj fotkę bebzola w kiecy ;)

    BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie usłyszałam od dziecka że coś gruba się zrobiłam :P
    a normalnie to ja takiej budowy jestem że pupa biodra i uda masywne,góra szczupła
    a moją dumą szczupła talia,
    no to oświadczam że moja talia zanikła :>

    Aasiula, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga bedzie wojna ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06a618be6d6a.jpg

    Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, anna maria, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Jak się lepiej poczuje, to może być i wpierdziel. Tylko co mi jest - chroniczne zmęczenie?
    iiiiiii tam
    przesilenie wiosenne

    nick nieaktualny, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Sabcia wiosna ja tez o 17 trzymam sie juz ściany bo jedno oko na Maroko juz mam
    A jak wstaje rano to czuje sie jak bym dopiero szła spać ;/
    Masakra
    o to to,wypisz wymaluj u mnie to samo.

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    uwaga bedzie wojna ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06a618be6d6a.jpg
    Hahaha a ciekawe jak to wyglada na jeźdźca ;D ;/

    iwcia77, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wiecie, ja się chyba starzeje.
    Ta, wiem, nie ten wątek ;)
    Ale padam na ryj, dosłownie. Nie dość, że ostatnie 2 tygodnie takie przejebane, to jeszcze ta zmiana czasu i ja nie daję rady :O Nie ma siły, ciągle, cały dzień jestem zmęczona, jak w takich warunkach zajść w ciążę?
    Chyba powinnam zmienić forum ;)
    łe, wiem, że marudzę, ale tak się chyba jeszcze nigdy nie czułam

    To nie starość - to przesilwnie wiosenne. Mam to samo więc to NIE MOŻE być starość.

    A Ty Sabina może jeszcze bys machnęła kolejne 90 rurek zamiast lezeć do góry brzuchem w niedzielę?

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, oszczegaj zanim coś takiego pokażesz! Oczy bolom!!!!!

    Ps
    żal mi go, bo co ta słomka w tym stogu siana może narobić ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77, kapturnica, anna maria, ComeToMeBaby, Simba, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Jakoś nie mogę się przekonać do wkładki.

    Ja tez nie jestem przekonana, mam swoja w ramach terapii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Hyyyy a jaka pogoda u ciebie ;)

    Nie zmieniaj mi tu tematu!

    Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wkładki nie lubiłam,z hormonami miałam,jak ją wyjełam od razu jakos lżej się poczułam

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    To nie starość - to przesilwnie wiosenne. Mam to samo więc to NIE MOŻE być starość.

    A Ty Sabina może jeszcze bys machnęła kolejne 90 rurek zamiast lezeć do góry brzuchem w niedzielę?

    Bo wiesz, mieli przyjechać brat z rodziną, no i my jedziemy do teściów, a ja na święta nigdy z pustą ręką nie pojadę. Ale plan się posypał. Brat nie przyjedzie, jego teściowa jest w szpitalu, stan bardzo ciężki, nie rokuje już. Mi rodzice po raz pierwszy będą mieć wolną Wielką Niedzielę :D. My przyjedziemy popołudniu :) A rurki napelnie tylko część, resztę nabije kremem na kolejny weekend. Bez kremu mogą spokojnie sobie czekać, zwłaszcza , że w mojej spiżarni jest zimno jak cholera

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, malgos741, kapturnica, anna maria lubią tę wiadomość

‹‹ 8404 8405 8406 8407 8408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ