Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    to prawda, ale ja raz do roku- no dwa razy to się skuszę na sałatkę z majonezem i tyle słodkości. poza tym też unikam. ale w święta czuję, że mam dyspensę ;)


    Pewnie, ja opisałam tylko moje podejście :-)

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Jak zrobię to pokażę.
    czymam_za_slowo.giffoty_koniecznie.gif

    nick nieaktualny, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a ja nie rozumiem tych wielkanocnych przygotowań

    Boże Narodzenie jest świętem radosnym, spotkania z rodziną, cieszymy się z narodzin Chrystusa (Hery to niedotyczy)
    tak Wielkanoc jest świętem smutnym, pełnym cierpienia i siedzenie obżeranie się w tym dniu ciastami, slodyczami itd jakoś mi nie pasuje

    ale to moje zdanie
    Dla mnie to tylko symbolika zaczerpnięta ze świąt pogańskich. Nie chadzam do kościoła ale zostałam wychowana w jakiejś tradycji. Nie szaleję ze sprzątaniem na błysk bo robię to i tak na bieżąco. Gotuję bo lubię zjeść coś dobrego. Poza tym jak już zahaczamy o tematykę religijną to co smutnego jest w tym że Chrystus zmartwychwstał?

    nick nieaktualny, kapturnica, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    BOSZZ ale macie kurwa problem przeca nikt nikogo do niczego nie zmusza ,kto nie chce ten nie piecze i nie je??
    Mnie to osobiście ani nie grzeje ani nie ziębi 8)
    hehehehe co się denerwujesz :P
    uważaj na siebie- ty w ciąży jesteś hehehe

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    No właśnie nie widzę związku.
    Ale o co cho? Bo nie wiem. Pusur zrozumiała co do niej napisałam a Ty stosujemy jakąś dziwną nadinterpretacje.

    kapturnica, Dziobak, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A czy ktoś Ci napisał, że jesteś leniwa?
    Cieszę się, że Twoje dzieci nie jedzą słodyczy :-) ja jem ;-)
    I Twoja najstarsza córka też sobie nie kupuje słodyczy w szkole? No to szacun :-)


    Nie, nie kupuje bo tak jest nauczona, tak mamy ustalone, a ona to szanuje i tyle, mam do niej zaufanie.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A czy ktoś Ci napisał, że jesteś leniwa?
    Cieszę się, że Twoje dzieci nie jedzą słodyczy :-) ja jem ;-)
    I Twoja najstarsza córka też sobie nie kupuje słodyczy w szkole? No to szacun :-)
    Ja napisałam w żartach,że to leniwe baby co chca tradycje zabic..8) Ale chyba ktos to odebrał wielce osobiście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 20:03

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ale o co cho? Bo nie wiem. Pusur zrozumiała co do niej napisałam a Ty stosujemy jakąś dziwną nadinterpretacje.



    No nie widzę związku między pieczeniem mazurków, a świętowaniem :-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    hehehehe co się denerwujesz :P
    uważaj na siebie- ty w ciąży jesteś hehehe
    Za cienki temat ,zeby mi cisnienie podnosic 8)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzaj, nie trzeba Hery, żeby się dziewuchy poobrazaly :-P

    kapturnica, nick nieaktualny, Dziobak, BISCA, Aasiula, iwcia77, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak podczas sprzątania znaleźć albumy ze zdjęciami. Godzina w plecy. :-)
    Jakie śliczne te moje dzieciaki są. :-D

    kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Reni, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, Elfik, BISCA, Aasiula, mysza1975, iwcia77, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazurek to może zrobie za rok ;) w tym roku bedą babki :) drożdżowa, może migdałowa i zwykła piaskowa. A do tego jeszcze sernik. Oczywiście ciasta robimy z teściowa po połowie.
    Trochę dzis ogarnęłam w domu, planuje zakupy i mam stertę prania do ogarnięcia :/
    I zgadzam sie z Sabina, Wielkanoc to radosne święto, jedynie Wielki Piatek jest smutny.

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, BISCA, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nie ma to jak podczas sprzątania znaleźć albumy ze zdjęciami. Godzina w plecy. :-)
    Jakie śliczne te moje dzieciaki są. :-D
    Ja mam na mlodego haka kilka zdjec z niemowlectwa nago..Bede go szantazowac jak bedzie mial laske i bedzie sie za czesto spoznial do domu ,ze ujawnie XD

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Elfik, Aasiula, mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzam czy mój nowy awatar widoczny?

    kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, Parka, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Zofia8, Elfik, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Mazurek to może zrobie za rok ;) w tym roku bedą babki :) drożdżowa, może migdałowa i zwykła piaskowa. A do tego jeszcze sernik. Oczywiście ciasta robimy z teściowa po połowie.
    Trochę dzis ogarnęłam w domu, planuje zakupy i mam stertę prania do ogarnięcia :/
    I zgadzam sie z Sabina, Wielkanoc to radosne święto, jedynie Wielki Piatek jest smutny.
    Ale to tyle tego bialego cukru , masla i bialej mąki..A feee

    Jak samopoczucie??ja 2gi dzien do poludnia mam znow pierdolone mdlosci

    nick nieaktualny, Natka_79 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A to trzeba umieć żeby święta obchodzić? :-)
    Ale to Ty napisalas o swietowaniu przecież. Ja pisałam tylko o pieczeniu mazurkow. Dlatego pytam o co cho?

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ale to Ty napisalas o swietowaniu przecież. Ja pisałam tylko o pieczeniu mazurkow. Dlatego pytam o co cho?
    O chuj chyba tak naprawde.. 8)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    O chuj chyba tak naprawde.. 8)
    Ju mejd maj dej :-D

    kapturnica, Elfik, malgos741, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ju mejd maj dej :-D
    SABB do usług XD

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    A sprawdzam czy mój nowy awatar widoczny?
    WidocznyPeppcia widoczny 8) Dziecia widac.. Masz przeczucia co do płci ??

    Elfik, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 8416 8417 8418 8419 8420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ