Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ostatni raz o tym piszu ;-)
    Nie wytrzymalam i zrobiłam test owu ;-) jest ciemniejszy od wczorajszego ;-) czeba ogolic nogi :-P

    moremi, Zofia8, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Krakonka, paszczakin, Bozia3, kapturnica, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Luna76, Magdala, Niuta, ania.g, Elfik, gosia7122, Mega lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Już ostatni raz o tym piszu ;-)
    Nie wytrzymalam i zrobiłam test owu ;-) jest ciemniejszy od wczorajszego ;-) czeba ogolic nogi :-P

    a jak tylko pojawi sie w drzwiach, wez Go w korytarzu :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, Krakonka, nick nieaktualny, BISCA, Luna76, Elfik lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    a jak tylko pojawi sie w drzwiach, wez Go w korytarzu :-)
    To mogłoby być ciekawe ;)
    Pewnie rodzice i córka byliby w lekkim szoku :O ;)

    Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, Zofia8, Krakonka, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, Luna76, Dziobak, ania.g, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Już ostatni raz o tym piszu ;-)
    Nie wytrzymalam i zrobiłam test owu ;-) jest ciemniejszy od wczorajszego ;-) czeba ogolic nogi :-P
    i coooo ?! Ty wiedzmo :D przez kolano i w dupsko cie trza za to jeczenie wczoraj i jeszcze nie sluchalas co wszystkie mowiOM ;D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8, Natka_79, kapturnica lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karkonka duzo zdrowka ;D

    nick nieaktualny, Krakonka lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To mogłoby być ciekawe ;)
    Pewnie rodzice i córka byliby w lekkim szoku :O ;)
    \



    Ale w słusznej sprawie ;-)

    ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, Luna76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    i coooo ?! Ty wiedzmo :D przez kolano i w dupsko cie trza za to jeczenie wczoraj i jeszcze nie sluchalas co wszystkie mowiOM ;D
    Zaraz się wypnę ;) Karnie, bez migania się ;)
    Taka stara, a taka głupia, no 0dash2.gif

    Nawet zrobiłam fotkę, jest w notatkach ;)

    Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    seks "na wejściu" nie jest złyyyyy.....
    hehehe idę się przewietrzyć, może mi dobrze zrobi.
    nooo nie jest, ale jak sie ma dzieci i mieszka z rodzicami to trochu niezrecznie hyhyhyhy.I trzeba kombinowac ;D

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam po świętach coś powiem.... ;-)

    ComeToMeBaby, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Luna76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A ja Wam po świętach coś powiem.... ;-)
    Matka co? Gadaj, a nie po świętach... nie wiadomo czy dożyje, jak mnie Asiula po dupsku wygrzmoci, umrę w nieświadomości.... No gadaj!!!!!!!

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A ja Wam po świętach coś powiem.... ;-)
    To ze w ciONzy jestes to juz wiem i co jeszcze :)

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Parka, Elfik lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatkało ja hyhyhyhyh ;D albo zemdlała ;D

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, a wy co? nie pichcicie???

    dzie Wacia??? bo nie odpowiada mi na sms-a na hangoucie...

    maslo na kruche trzeba najpierw roztopic czy mozna tak pol kostki wrzucic???

    ASIULKA I SABCIA- dziekuje za piekne zyczonka swiateczne <3 pod wykresem...ja juz zapomnialam co to jest prowadzic wykres :( ale to milo ze czasem ktos tam wpada mnie odwiedzic :)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia ja do kruchego nie roztapiam masła, ale może Duska tak. Nie będę źle radzić ;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Iwcia ja do kruchego nie roztapiam masła, ale może Duska tak. Nie będę źle radzić ;-)
    czyli mozna tak albo tak ... :-O???

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8fd128842356.jpg

    Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Luna76, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/09c0aa192f88.gif

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    czyli mozna tak albo tak ... :-O???
    Ja biorę zimne masło z lodówki i razem z mąka, cukrem, zoltkami i smietana ciacham nożem. Potem szybko zagniatam i do lodówki :-)
    Taki mam przepis.

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Już ostatni raz o tym piszu ;-)
    Nie wytrzymalam i zrobiłam test owu ;-) jest ciemniejszy od wczorajszego ;-) czeba ogolic nogi :-P
    Haa!! Teraz wpierdol chcesz? ;)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Podczytuje Was od rana w pracy :-)
    Widzę, że na Świeta przygotowujecie się pełna parą. Ja poza mazurkami nie mam nic, dzis ide na dyżur i jutro będę gotować :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 8438 8439 8440 8441 8442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ