Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze wlasnie w wannie z pianka.Bylam tak zmeczona tymi swiatecznymi przygotowaniami, ze musialam sie zrelaksowac. Bosssko....

    Parka, Aasiula, nick nieaktualny, BISCA, moremi, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    dobranoc dziewczynki jutro rano do roboty aż do 17tej..
    ozesz ty :/
    gdybym ja tak musiala pracować to nic bym na swieta nie gotowalam tylko na gotowcach leciala

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych Swiat wszystkim <3

    I dobranoc :)

    jak beda mi sie snily mazyrki, to bede wiedziala dlaczego ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, promoszka, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc

    Czekalam na zdjecia Waci i sie nie doczekalam

    iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dekorowania najfajniejszy jest lukier z cukru pudru+białko jaja. Jest biały i zastyga. I świetny do rękawa cukierniczego albo nawet papierka-tutki czy woreczka. no i można go łatwo farbować :)

    iwcia77, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Aasiula lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Dobranoc

    Czekalam na zdjecia Waci i sie nie doczekalam

    Obiecuję na jutro.

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że ja zamykam stary i otwieram nowy dzień...

    Kupa roboty za mną, w krzyżu łupie od nachylania się nad kuchnią :-/
    W zasadzie ogarnęłam już wszystko - sprzątanie i gotowanie, jutro jeszcze barszcz biały, ale to już pestka.
    Marzą mi się te Wasze mazurki... Sama myślałam, że w tym roku pochylę się nad tym, ale tylko myślałam... Jestem noga z pieczenia, nawet ciasto z torebki spapram :-( szkoda składników i czasu na moje "pieczenie".

    To dobranoc...


    moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, Dziobak, Mega, Parka lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    no to dziewczyny,owocnych przygotowań do świąt! ;)
    a ja kupiłam do domu tulipany białe i fioletowe i się cieszę :)
    no to tak po holendersku :D

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Widzę, że ja zamykam stary i otwieram nowy dzień...

    Kupa roboty za mną, w krzyżu łupie od nachylania się nad kuchnią :-/
    W zasadzie ogarnęłam już wszystko - sprzątanie i gotowanie, jutro jeszcze barszcz biały, ale to już pestka.
    Marzą mi się te Wasze mazurki... Sama myślałam, że w tym roku pochylę się nad tym, ale tylko myślałam... Jestem noga z pieczenia, nawet ciasto z torebki spapram :-( szkoda składników i czasu na moje "pieczenie".

    To dobranoc...
    witaj w klubie -cukiernicowych lewusow :) ciesze sie, ze nie jestem sama- trzeba utworzyc jakas grupe wsparcia :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, Luna76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :-)
    My już sniadamy ;-)
    Zaraz wyszukuje koszyczek, zabiore brzdaca i pojedziemy poświęcić :-)
    Miłej i spokojnej soboty :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 07:42

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Zofia8, Mega, Parka, moremi, gosia7122, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia Twój synek cudo, w sam raz do schrupania :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, Zofia8, iwcia77, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema :)

    Wstalam jak zwykle poszlam siku i jak sie wysikalam to mi sie przypomnialo ze mialam testa walnac ;)

    Nic jutro zrobie
    chyba ze laskawa @ zawita
    dzis juz 30,dc
    najdluzszy jaki mialam

    nick nieaktualny, Dziobak, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Zofia8, iwcia77, Parka, moremi, Aasiula, Viv78 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Siema :)

    Wstalam jak zwykle poszlam siku i jak sie wysikalam to mi sie przypomnialo ze mialam testa walnac ;)

    Nic jutro zrobie
    chyba ze laskawa @ zawita
    dzis juz 30,dc
    najdluzszy jaki mialam
    Gapa ;-)
    Obyś miała jutro piękna zieloną niespodzianke :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, Magdala lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bryyy.Iwcia maluch słodziak A jak sie fajnie chichra ;) Miodzio tez juz marzy mi sie taka kupka szczescia śmiejąca sie pełna buźką.
    Kurde niby świeta a za oknem biało, ciężkie chmury i szarówka.Ja sie pytam kto zapierdolił ładną pogode???

    nick nieaktualny, Elfik, iwcia77, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, gosia7122, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Mlody od 5.30 ryczal. Nie mam pojecia czemu. Wstalismy wczesnie i mam normalnie jet lag ;-) W glowie mi sie kreci, rece jak nie moje. I jak w takich warunkach ciasto piec i jajka faszerowac ( to jedyne co robie na swieta, oprocz barszczu bialego z torebki) ;-)
    Milej wielkiej soboty!

    Mega, iwcia77, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, gosia7122, BISCA lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Radosnego, zdrowego i smacznego świętowania :)
    Kometa, aleś wyszykowala mazurka :) śliczny. Ja zaraz robię babkę. Moja efektywność nie jest najlepsza i nie zrobiłam wszystkiego ale nieważne. Swieta wyjazdowe, waham sie czy podzielić sie nowiną, ale wstrzymam sie do serducha...no chyba ze mdłości mnie zdradza ;) ostatnio wszystko co jem i pije ma gorzki posmak :/ przez co dziwnie mi sie gotuje

    ComeToMeBaby, Elfik, kapturnica, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, gosia7122, malgos741 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wielkosobotnio. :-D

    Wszyscy jeszcze śpią a ja sobie siedzę z kawą i tabkiem.

    Miłego dnia!

    Zdjęcia będą koło południa jak tylko wypchnę towarzystwo z koszykiem.

    Kometa Twój był piękny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 08:45

    ComeToMeBaby, iwcia77, kapturnica, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Wacia, z czym?! :-D

    Ja też z kawą, idę zmyć farbę z włosów.

    Z tabletem. ;-)

    Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ide sie szyknac , przygotowac koszyk i na 12 ide z Ivo na swieconke. Mam nadzieje, ze sie nie rozpada , bo dzis na to sie zanosi.

    Leniwej Wielkiej Soboty :)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, moremi, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, gosia7122 lubią tę wiadomość

‹‹ 8448 8449 8450 8451 8452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ